[XT910] Jelly Bean ROOT ( Kolay YOL )

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

çok güzel anlatılmış, teşekkürler dostum

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

elimden geldiğince basit anlatmaya çalıştım,
    ihtiyacı olanlara yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

.
  3. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 5/5/2013, 14:53) 
    çok güzel anlatılmış, teşekkürler dostum

QUOTE (kiprit_ @ 5/5/2013, 17:32)
    elimden geldiğince basit anlatmaya çalıştım,
    ihtiyacı olanlara yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

görüyorum ki şemseddin atrix alıdıktan sonra forumun tüm konuları siz üstadlara kaldı belkide şemseddin vekalet verdi size :) hey maşallah bir başladınız pir başladınız bıkmadan devam ağalar :D

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

eheheh:) napalim biseler yapmak lazim:)

.
  5. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

elbette üstad faydalı olmak güzel bişiydir benimkisi size yapılmış bir latife

.
  6. El Fuego
        Like  

.

User deleted

marka kullanıcısı olmanın avantajları bunlardır. eski kullanıcılar gitse bile, ardından gelenler işi rahatlıkla götürebiliyor.

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

semseddin adminden herseyi ogrendim. Ilk telefonu aldigimda cid nedir diyodum. fastboot nedir basil root olcam falan. simdi ise herseyin en azindan isimi halledecek kadar biliyorum. zamanla paylasimlarimiz artacaktir. daha faydali seyler paylasacagim, paylasacagiz..

.
  8. fatih1453
        Like  

.

User deleted

merhabalar ben bu konuda yeniyim, dediklerinizin hepsini yaptım ama son noktada yükleme yapmıyor, bizim rom lara olmuyor mu?
    benim cihaz bilgileri şunlar:
    982.124.14.xt910.retail.en.au
    4.1.2 sürüm
    u_04.11.01p anabant sürümü

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler....

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bütün romlarla uyumlu. yukleme yapmiyor derken? cihazi baglayip virtual boxta tanittiniz mi

.
  10. fatih1453
        Like  

.

User deleted

evet tanıttım, en son siyah ekranda enter ladım, ama yükleme olayı olmadı, telefon titremesi okey olayı olmadı....

.
  11. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fatih1453 @ 6/5/2013, 15:48) 
    evet tanıttım, en son siyah ekranda enter ladım, ama yükleme olayı olmadı, telefon titremesi okey olayı olmadı....

geliştirici ayarlarını açıp, usb hata ayıklamayı ve sahte konumlara izin veri aç, birde güvenlik ve ekran kilidi altında Bilinmyen kaynakları işaretle, ilk postta herşey ayrıntılı anlatıldı, iyice kontrol edip adım adım tekrar dene.
    Olmadı rsd ile final dosyalarından birini yükleyip herşeyi baştan yap.

.
  12. eddl
        Like  

.

User deleted

Bende denedimde hersey normal sekilde uyguladım..telefon reboot etti ama ondan öncesinde titreme felan olmadı..sonrasında superuser uygulaması telefonumda mevcut degil yani root olmadı

.
  13. eddl
        Like  

.

User deleted

QUOTE (eddl @ 6/5/2013, 20:38) 
    Bende denedimde hersey normal sekilde uyguladım..telefon reboot etti ama ondan öncesinde titreme felan olmadı..sonrasında superuser uygulaması telefonumda mevcut degil yani root olmadı

2.denemede geldi telefon 2 sefer titredi sonra reboot etti ve superuser geldi..:) çok tesekkürler..

QUOTE (eddl @ 6/5/2013, 20:55) 
    QUOTE (eddl @ 6/5/2013, 20:38) 

2.denemede geldi telefon 2 sefer titredi sonra reboot etti ve superuser geldi..:) çok tesekkürler..

yanlız hoocam ilk telefonu bagladıgımda kamera modundayduı.2sinde yıgın depolamaya aldım ve oldu..

.
  14. fatih1453
        Like  

.

User deleted

superuser yüklendi fakat aç dediğimde üç seçenek çıkıyor iptal Recoveryİnstall ve install şeklinde şimdi bu yükleme tamamlanmışmıdır anlamadım..

.
  15. eddl
        Like  

.

User deleted

superuser geldiyse yüklenmiş olması lazım

.
73 replies since 30/4/2013, 08:12   4005 views
  Share  
.