[XT910] Jelly Bean ROOT ( Kolay YOL )

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kiprit_
        Like  

.

User deleted

teleonu bilgisayara bağladığınızda MTP modunda değilse, camera yada yığın depolamada ise MTP ye alın.

.
  2. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

bende virtual boxla yemiyor root ancak direk mint üzerinde yaparsam oluyor. arkadaşlar ben zaten winzortu rsd için kullanıyorum yoksa asıl sitemim linux mint. bu https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=473...&st=45#lastpost konudada sordum cevap gelmedi bu rsdnin linux sürümü varmı yoksa linux üzerinden nasıl rom flashlarım

.
  3. fatih1453
        Like  

.

User deleted

QUOTE (eddl @ 7/5/2013, 08:22) 
    superuser geldiyse yüklenmiş olması lazım

superuseri aç dediğinizde sizde ne çıkıyor? bende üç tane seçenek var üstte de yazdığım gibi.

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

aynısı çıkıyor ama install dediğimde error veriyor ve root olmamış oluyor ama linuxta yaptığımda sorun yok

.
  5. kiprit_
        Like  

.

User deleted

enteresan, ben şimdiye kadar, retail uk jb, o2 germany jb, o2 uk jb ve Vodafone Germany jb romlarda denedim, hiç birinde problem çıkmadı. hepsinde root başarılı oldu.

.
  6. fatih1453
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 7/5/2013, 10:10) 
    aynısı çıkıyor ama install dediğimde error veriyor ve root olmamış oluyor ama linuxta yaptığımda sorun yok

zaten bende linux la yaptım, bu kadar yükledi ama gerisi olmadı, benim 4.1.2 AU olduğundan mı olmuyor? bu işi tam anlamıyla anlayan var mı?

QUOTE (kiprit_ @ 7/5/2013, 10:22) 
    enteresan, ben şimdiye kadar, retail uk jb, o2 germany jb, o2 uk jb ve Vodafone Germany jb romlarda denedim, hiç birinde problem çıkmadı. hepsinde root başarılı oldu.

ben retail au yükledim, sonra internetten otamatik güncelleme ile jb ye geçtim, bu yüzden mi sıkıntı yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

.
  7. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fatih1453 @ 7/5/2013, 11:32) 

zaten bende linux la yaptım, bu kadar yükledi ama gerisi olmadı, benim 4.1.2 AU olduğundan mı olmuyor? bu işi tam anlamıyla anlayan var mı?

ben retail au yükledim, sonra internetten otamatik güncelleme ile jb ye geçtim, bu yüzden mi sıkıntı yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

abi ne uğraşıyorsun, çak rsd ile final jb lerden birini bak keyfine, illa ota mı olacak yani. :)

.
  8. mnyx
        Like  

.

User deleted

QUOTE (kiprit_ @ 7/5/2013, 12:08) 
    QUOTE (fatih1453 @ 7/5/2013, 11:32) 

abi ne uğraşıyorsun, çak rsd ile final jb lerden birini bak keyfine, illa ota mı olacak yani. :)

evet arkadaş haklı bu yöntem ile olmuyor bende oto ile yüklemişdim uzun yolu denycektim şimdi ama rsd ile yüklenen final jb derken türkçe varmı acaba link verebilirmisiniz ?

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

root yaparken telefon titrerken ses acma tuslarina falan basin . telefon acildiginda enterlayn bi muddet sonra tekrar enterlayin reset atacak. duzelmezse tekrar tum islemleri yapin.

.
  10. mnyx
        Like  

.

User deleted

herşey doğru eminim bi yanlışlık eksiklik yok telefonu tanıyor dosayalrı koypalıyor titreme yapmıyor ama enterlayınca reset atıyor superuseri güncel sürümünüde kurdum marketten root yetkisi isteyen uyugulama denedim yok olmamış 3 kez denedim fakat medya cihazı olarak denedim oluyorsa bide kamera modunda deniycem olamz ise uzun yolu denerim yada türkçe destekli final rom var ise rsd ile flaşlarım artık

.
  11. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ics'de var. jb rsd ile flashlanabilir Tr rom yok. ubuntu ile root olma var yine ayni kategoride onu dene. bir de burdaki rootu kullanirken cihazi media cihazi olarak kullan ayarlardan usb hata ayiklama modunu aktif et. ve bilinmeyen uygulamalari yukle modunu aktif et .

.
  12. mnyx
        Like  

.

User deleted

hepsi aktif kardeş sahte konumlara izin ver hata ayıklama bilinmeyen kaynaklar oto ile geçtiğim için icsey dönemiyorum sanırım artık uzun yoldan root etmeyi deniycem olursa bu romu kullanmayı düşünüyorum olamz ise rsd final jb yükliycem ama onalrda denenmemiş sanırım sorun çıkarabilir deniyor biraz araştırayım onlardan deneni var ise final jb kurayım rsd ile ordanda farklı türkeç jb geçerim

.
  13. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 7/5/2013, 10:03) 
    bende virtual boxla yemiyor root ancak direk mint üzerinde yaparsam oluyor. arkadaşlar ben zaten winzortu rsd için kullanıyorum yoksa asıl sitemim linux mint. bu https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=473...&st=45#lastpost konudada sordum cevap gelmedi bu rsdnin linux sürümü varmı yoksa linux üzerinden nasıl rom flashlarım

benim soru yine arada kaynadı :P

.
  14. mnyx
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 7/5/2013, 13:05) 
    QUOTE (emirsaltuk @ 7/5/2013, 10:03) 

benim soru yine arada kaynadı :P

linux sürümü yok ise linux üzerinde çalışan bir sanal makian programı ile windows kurup yapabilrisini sanırım denemekte yarar var

.
  15. eddl
        Like  

.

User deleted

bende de ilk 2 kere yaptıgımda telefon reset attı olmamıstı.sonra telefonu usb ye taktıgımda yıgın depolamayı secip öylece yaptım ve telefon titreyip reset attı ve root olmustu

.
73 replies since 30/4/2013, 08:12   4005 views
  Share  
.