Fatsboot Low Battery Uyarısı Yardım Lütfen...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

B yazan yerden itiraben mi kesmeye başlayacağız

mzx0s

sağolasın video için dostum, simdi indircem.

proxy ile video inmiyor ya hey Allahım sabır ver. normal net kullanmıyorum bedava intenet bu kadar oluyor. o yüzden zippyshareye upload et dedim ama her zaman indiren site şimdi indirmiyor. anonim biri upload ettiği içinmi acaba .s çalışan zaten upload sitelerinden bir bu var bi de mediafire.com , ötekilerinden indirme yapamıyorum malesef..

.
  2. draltus
        Like  

.

User deleted

evet micro usb yazan bağlantı yerinden keseceksin. yanlardan çepeçevre kesince bağlantı yerlerine ulaşırsın. sonrada kırmızıdan boş pine köprü atacaksın. ben bu işlem bittikten sonra sentetik yapiştırıcı ile bozulmasın diye sabitledi,m. resimdede görülecek

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

yapılması kolay gibi görünüyor bende denicem, fakat küçük bi kablo lazım boş yere köprü kurmak için.

.
  4. wakuol
        Like  

.

User deleted

Ürünü servise gönderdim ve bugün sorguladığımda güncel yazılım yüklendiğini ve işlemlerinin tamamlandığı yazıyor. Herhangi bir ücret talebi veya garantidışı uyarısı verilmedi. Bilgi vermek istedim...

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (wakuol @ 17/5/2013, 12:11) 
    Ürünü servise gönderdim ve bugün sorguladığımda güncel yazılım yüklendiğini ve işlemlerinin tamamlandığı yazıyor. Herhangi bir ücret talebi veya garantidışı uyarısı verilmedi. Bilgi vermek istedim...

servise neden gönderdiniz ? ve hangi sürüm vardı sistemde 4.1.2 mi ? hangi rom.

.
  6. wakuol
        Like  

.

User deleted

fastboot menüsünde kalmıştı şarj almıyordu o yüzden yolladım. Sıfırlama yapılırken kendiliğinden bu hale geldi dedim. 4.1.2 AU vardı üzerinde

.
  7. enderun
        Like  

.

User deleted

Factor kablo Şemseddin beyde var oradan temin edebilirsiniz.ama yapmasıda o kadar kolayki aslında...

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

iyi bakalım inş sonradan garanti dışı bırakmazlar, eğer 4.0.4 yükleyip gönderirseler, bende gönderirim garantiye :)

.
  9. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (wakuol @ 17/5/2013, 14:55) 
    fastboot menüsünde kalmıştı şarj almıyordu o yüzden yolladım. Sıfırlama yapılırken kendiliğinden bu hale geldi dedim. 4.1.2 AU vardı üzerinde

Beklemedeyiz 4.04 ile gönderirlerse biz de göndeririz garantiye :D

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

aynen , nasıl yaptıklarınıda merak ederim ics ile gönderirseler :D

.
  11. wakuol
        Like  

.

User deleted

yarın gelecek sanırım telefonum teleservice kargoya vermiş. kablo konusunda yapmaya çok uğraştım kabloları heder ettim ücretli olmak üzere yöneticiden talep ettim ancak pek yardımcı olduğunu söyleyemem... Yarın elimde olur telefon size bilgi veririm...

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

yonetici derken?
    yarin bakalim hangi surumle geri gondercekler

.
  13. wakuol
        Like  

.

User deleted

telefon şu anda elime ulaştı 4.0.4 yüklemişler ve sorunsuz herhangi bir ücret yok.

.
  14. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

sen ota ile yada rsd ile mi yuklemistin jb surumunu

.
  15. tvm45
        Like  

.

User deleted

mutlaka servisde farklı loader yazılım vs vardır mesela htcilerde s-off ve cid değiştirme vs yapılabiliyor.public olmayan yükleyici vardır, servisde ama işte servise gönder bekle bi ton iş,daha önceden servise telefon göndermiştim başka marka ,çizik olmayan kutusu yırtık pırtık geldi.şimdi gelde güvenip gönder!

.
57 replies since 11/5/2013, 21:52   811 views
  Share  
.