Fatsboot Low Battery Uyarısı Yardım Lütfen...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

o yazilimdan bizede lazim ics donus yapmam lazim :)

.
  2. wakuol
        Like  

.

User deleted

BMM ile yükledim. Sitede yazılanlara bakarak. Servis nasıl yaptı bilmiyorum ama bi daha ellemem 4.0.4 iyi şimdilik.

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bmm ile yuklediysen tamam ozaman geri donus yapabilirler :D. rsd ile yukleseydin yapsaydilar o zaman bnde gnderirdm garantye

.
  4. 0zgur
        Like  

.

User deleted

Factory cable takınca telefon apfastboot ekranında ne yazıyor arkadaşlar.Aynı sorun bende de var orjinal kabloyu kestim bağlantıları lehimledim fakat bende battery ok yazıyor ama transfer mode a geçmiyor :( yapabilen biri varsa pin sıralarını söylebilir mi bana? ön 3 pin (kırmızı-beyaz-yeşil) arka 2 pin sol pin boş sağ pinde siyah kablo var.Kırmızıdan (pin 1'den) arkadaki boş pine paralel çektim fakat "Transfer mode" yazmıyor Battery Ok yazı geliyor! Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcısı olursa sevinirim telefonu flashlayamıyorum :(

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

telefonu o sekilde sarj aldir sonra oteki kabloyu tak, normal usb kablosunu belki o yuzdendir.

.
  6. 0zgur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 23/5/2013, 21:26) 
    telefonu o sekilde sarj aldir sonra oteki kabloyu tak, normal usb kablosunu belki o yuzdendir.

Şuan apfastboot ta bu şekilde bekletiyorum yaklaşık 1 saat oldu ama kalıcı şarj edermi bilmiyorum.Anlık elektrik veriyor olmasın?

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Factory cable ile cihaz şarj olmaz. Sadece ihtiyacı olan elektriği alır. Neyse şema aşağıda umarım yardımcı olur.

FAC_CAB

Motorola Factory Cable Nasıl yapılır HD

.
  8. 0zgur
        Like  

.

User deleted

Tahmin ettiğim gibi teşekkürler adminim.

Orjinal kablosunu bozdum arka slotta boş olan pin e kırmızıdan eklenti yapıp lehimledim ama USB tanınmadı diye uyarı veriyor hem pc hem telefon.Battery Ok yazıyor ama usb veri akışı sağlamıyor.Videoyu izledim fakat ordaki micro usb daha farklı.Elektrikçi de yapamadı çözemedim :( Satan veya elinde olan yokmu hiç? Yurtdışından sipariş vermek uzun sürüyor...

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Elimde var ama satılık değil. Farklı videolar var youtube'da onları dene istersen.

.
  10. 0zgur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 23/5/2013, 23:50) 
    Elimde var ama satılık değil. Farklı videolar var youtube'da onları dene istersen.

Semseddin ustam bikaç video daha izledim ama micro ucları farklı.Emaneten yollama şansınız varsa kargo vs karşılarım geri yollarım tabi sizin kanaatinize bağlı cihazı servise yollayıp 1 ay beklemek istemiyorum.

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Malesef kabloyu yollayamam, işimde kullanıyorum.

.
  12. 0zgur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 24/5/2013, 01:03) 
    Malesef kabloyu yollayamam, işimde kullanıyorum.

Anladım üstadım hayırlı işler diliyorum ozmn bi şekilde temin edicem artık.Yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar

Edit: Factory kablosunu yaptım hocam teşekkürler bilgiler için..

Edited by 0zgur - 24/5/2013, 06:09

.
  13. Salkc
        Like  

.

User deleted

şu factory kablosu olan biri yollayabilir mi acaba bana ?

.
57 replies since 11/5/2013, 21:52   811 views
  Share  
.