[4.2.2]CyanogenMod 10.1 ATRIX

3.1.10 Kernel ile

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

yuklemeden sonra dokunmatikte hata oldu. 3.1 li cm9 kurdum şuan bir kapanma yok. cm10 da stock rom sonrası benden başka dokunmatik problemi olan yok herhalde.

.
  2. efkan19
        Like  

.

User deleted

cm10 da güncelleme vardı kurdum tel cm7 oldu :) bu neyin kafasıdır hata bende mi yoksa?

.
  3. saykili
        Like  

.

User deleted

QUOTE (efkan19 @ 22/5/2013, 01:52) 
    cm10 da güncelleme vardı kurdum tel cm7 oldu :) bu neyin kafasıdır hata bende mi yoksa?

yalnız değilsin :D bendede aynısı oldu ben zaten cm 10.1 kullanıyordum önceki haliyle geri döndüm :D

.
  4. efkan19
        Like  

.

User deleted

QUOTE (saykili @ 22/5/2013, 11:45) 
    QUOTE (efkan19 @ 22/5/2013, 01:52) 

yalnız değilsin :D bendede aynısı oldu ben zaten cm 10.1 kullanıyordum önceki haliyle geri döndüm :D

Hahaha bende acıkcası görünce hiç okumadım bile aha güncelleme gelmiş belki hatalar felan halledilmiş diyerek bir kurdum baktım telefon cm7 de açılıyor :)

.
  5. haydarhaydarrr
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar şöyle bir sorunun var yardımcı olabilir misiniz. cm7 haricinde kurduğum diğer rom larda telefon kendi hafızasını harici hafıza olarak görüyor. kurduğum bütün şeyleri kendi hafızasına kuruyor ama cm7 de bu durum yok telefon normal. bu arada kurulumlar da bütün silme işlemlerini yaptım :(

.
  6. orcunt7
        Like  

.

User deleted

romun kullanılmadığı zaman zarfında neredeyse hiç şarj yememe özelliği güzel olmuş eğer şimdi kullanımdaki şarj süresinide uzatabilirlerse ben daha fazla birşey aramam açıkçası

.
  7. efkan19
        Like  

.

User deleted

benim telefon yeniden resetlemeye başladı :) ne talihsiz adamım

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    wipeleri doğru yaptıysan reset olmamaı gerek ben 4-5 gündür kullanıyorum 1 kere reset atmadı ama 5-6 saatte kendim resetliyorum :)

.
  9. efkan19
        Like  

.

User deleted

hocam fastboottan yaptım wipe calvik cache factory felan onuda yaptım daha ne yapmam lazım :) niye böyle yapıyor.

.
  10.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    bunları yaptıktan sonra kurulumu yapınca restart sorunu olmaması gerek..Backup dosyaları var mı eski yedeklerini yüklüyor musun? bazı programlar çakışma sonucu da restart yaptırıyor olabilir kurduğun programlardan vs..

.
  11. efkan19
        Like  

.

User deleted

Aynen hocam çok haklısın dediğin gibi go back up tan eskı programlarımı alıyorum.Bundan dolayıda olabilir belki?

.
  12.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Sistem ağırlıklı uygulamaların yedeğini kurma ne biliyim bu bir sistemin çalışmasını değiştiren bir program olabilir çok büyük dosyalar değilse yedeklerini aldığın programların sadece kurulumu yap google play üzerinden indir bir kaçını restart sorunu olmazsa hepsini indirirsin böyle dene birde :)

.
  13. efkan19
        Like  

.

User deleted

inş.ondandır tekrar birşey yapmama gerek varmı wipe işleri felan yoksa uygulamayı verileri temizle işlemlerini yapıp uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar yüklesem olurmu

.
  14.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    asında wipeleri yap direk gapps ı filan kur romu tekrar flashla sonra dene bi marketten indir sonrasında restart olucak mı yada olmazsa yazarsın :)

.
  15. efkan19
        Like  

.

User deleted

bir sürü apk bulup indirdim daha bugün :) o kadar real racing yüklenmesini bekledim hocam kolay bir yolu yok mu bu işin :) yoksa gaza gelip fastboot recovery bütün wipeleri yaparım herşey yalan olur.

.
105 replies since 20/5/2013, 17:08   13308 views
  Share  
.