[4.2.2]CyanogenMod 10.1 ATRIX

3.1.10 Kernel ile

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    aklıma gelen bir şey yok şuan için çünkü wipelerden sonra romu kurduğunda ve backupları yaptığında bir restart sorunu olmaması gerek eğer ki backup da sistemin çalışmasını engelleyen yada çakışan bir uygulama olmadığı sürece :D aklıma gelen başka bir yok şuan için yedeklerini al diycem ama hangi uygulamanın buna neden olduğunu bilmiyorum o yüzden tekrar denediğin de sonuç aynısı olabilir istersen geceye doğru ayarla real racing i kendi kendine yüklesin sabaha kadar :)

.
  2. efkan19
        Like  

.

User deleted

aynen hocam evde kımse yokken temiz temiz uğraşayım ilgin için çok sağol.İyi geceler :)

.
  3. sharlock
        Like  

.

User deleted

QUOTE (efkan19 @ 23/5/2013, 23:27) 
    aynen hocam evde kımse yokken temiz temiz uğraşayım ilgin için çok sağol.İyi geceler :)

Benim bazı cıkarımlarım var mantıklı bulurmusunuz bilmem ancak isterseniz deneyin surekli aynı konuyuda dile getirmek istemiyorum :)
    Telefonumuza birçok rom kuruyoruz ve bazı dosyalar ana sistem dosyalarının düzgün çalışamamasına neden olabiliyor tavsiyem şu ki stock rom dönüş rehberinide bir kere deneyin cok basit zaten kısa suruyor

.
  4. efkan19
        Like  

.

User deleted

Valla hocam cenkcezaa kardesimin dedigi gibi yedek almadan denedim tekrar google playden cektim programlari sikinti yok insallahta boyle devam eder olmadi son care stock kurup donerim.Ama telefon olumune isiniyor sizde durum nasil arada elimi ufleyip pilin oldugu yere dokunmadan mesaj yazmak icin degisik seyler yasiyorum :)

.
  5. sharlock
        Like  

.

User deleted

bende s desenli kilif var hiç hissetmiyorum

.
  6. blttalas
        Like  

.

User deleted

S desenli yumuşak mı sert silikomu?
    hard case kasdetmedim
    mesela bende mercury case var beyaz silikonu diğerlerine göre sert

.
  7. orcunt7
        Like  

.

User deleted

Ufak bi bilgi telefonunuza setcpu programını kurup profil oluşturduğunuzda stock romdaki şarj süresi kadar bi verim alabilirsiniz tabiki de cm7 veya mrom kadar iyi değil ama 3.1.10 kernel ile elde eetiğim en iyi batarya süresi günlük kullanımda 12 saati rahat çıkarıyor

SetCPU : https://play.google.com/store/apps/details...rclocking&hl=tr

Benim oluşturduğum profil;

Screen on
    CPU max 1000
    min 216
    Governor = conservative
    Priority 50
    Battery<=%40
    CPU max 500
    min 216
    Governor = conservative
    Priority 49
    Screen Off
    CPU max 608
    min 216
    Governor = powersave
    Priority 48

Deneyin ısınmayıda biraz olsun engelliyor. Batarya süresinden şuan için çok memnunum.
    Kameranın flaş sorunu içinde çekim yapmadan önce torchtan ışığı açıp sonra kameraya girip çekim yapabilirsiniz çok gerekli oluyorsa.

.
  8. sharlock
        Like  

.

User deleted

QUOTE (blttalas @ 24/5/2013, 12:50) 
    S desenli yumuşak mı sert silikomu?
    hard case kasdetmedim
    mesela bende mercury case var beyaz silikonu diğerlerine göre sert

S desenli sert kılıftan aldım sanalpazardan biraz kaba gosteriyor ama cok ıyı koruyor

.
  9. efkan19
        Like  

.

User deleted

hocam bahsettiğiniz kılıf http://www.pdateknoloji.com/Motorola-Atrix...lif_4200.html#0 bu mudur?Ayrıca telefon yanımda değil deneyemiyorum fakat orcunt7 arkadaşımın yöntem ne kadar faydalı olur?İyi günler :)

.
  10. sharlock
        Like  

.

User deleted

@orcunt7 dedıgını denedım bıraz rahatlama oldu sankı bıraz daha kullanayım belı olur farkı yıne yazarım
    efkan19 evet o kılıfı kullanıyorum bıraz kaba kalıyor ancak saglam bır koruma için değiyor biraz sakarım hıc ummadıgım anda düştüğünden eskı telefonum dusmekten pert olmustu :)

.
  11. sukrub
        Like  

.

User deleted

s.a aynı romu önce stock roma dönmeden attım kullanamadım dedim birde stock roma döneyim. stock roma döndüm gene aynı. ilk motorola logosu geliyor sonra motorola logosu bir titriyor ekran gidiyor. bekliyorum, telefonun açıldığına emin olduğum süre kadar tuş kilidini açma düğmesine bastığımda ekran geliyor hemen titreyerek gidiyor. sizce neden olabilir?

.
  12. saykili
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sukrub @ 24/5/2013, 20:32) 
    s.a aynı romu önce stock roma dönmeden attım kullanamadım dedim birde stock roma döneyim. stock roma döndüm gene aynı. ilk motorola logosu geliyor sonra motorola logosu bir titriyor ekran gidiyor. bekliyorum, telefonun açıldığına emin olduğum süre kadar tuş kilidini açma düğmesine bastığımda ekran geliyor hemen titreyerek gidiyor. sizce neden olabilir?

As. Cwm de başlat wipeleri yap acilir inşallah

.
  13. efkan19
        Like  

.

User deleted

tam emin değilim fakat bir pili çıkart tak en basit yöntem olmadı fastboottan komutların hepsi ile wipe et sonra recoveryden yap sonra romu kur.Ben hangı romda oldu hatırlamıyorum ama böyle yapıp aşmıştım mevzuyu umarım işine yarar.

ayrıca sharlock hocam o kılıf gerçekten çok kaba ev arkadaşımda var htc telefon için hiç haz almıyorum :) ama orcunt7 arkadaşın dediği olayı yarın yapacağım.Fakat telefona bu cpu olayları falan herhangi bir problem yaratmaz demi?İyi geceler.

.
  14. DarKKnighTR
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu Rom'da Modern Combat 4 oyununu denedim fakat oyunun dosyaları tam olduğu halde oyun açılmıyor. Açılırsa pek kasma yapacağını sanmıyorum ama açılmama nedenini anlamış değilim. Gingerbread'ın hantallığından bıkmış olup şu kamera olayını da es geçip Rom'u bir deneyim dedim kamera her zamanki gibi kötü. Neyse oyunları akıcı çalıştırsın o yeter dedim baktım oyun da açılmıyor. Ram'e baktığımda 370-400 civarında boş Ram oluyor. Ram temizlemesi yaptığımda en fazla 430 Mb civarında yer açılıyor. Fakat oyunu çalıştırmaya sanırım Ram miktarı izin vermiyor? Var mı bir fikriniz?

.
  15. sharlock
        Like  

.

User deleted

QUOTE (orcunt7 @ 24/5/2013, 13:12) 
    Ufak bi bilgi telefonunuza setcpu programını kurup profil oluşturduğunuzda stock romdaki şarj süresi kadar bi verim alabilirsiniz tabiki de cm7 veya mrom kadar iyi değil ama 3.1.10 kernel ile elde eetiğim en iyi batarya süresi günlük kullanımda 12 saati rahat çıkarıyor

SetCPU : https://play.google.com/store/apps/details...rclocking&hl=tr

Benim oluşturduğum profil;

Screen on
    CPU max 1000
    min 216
    Governor = conservative
    Priority 50
    Battery<=%40
    CPU max 500
    min 216
    Governor = conservative
    Priority 49
    Screen Off
    CPU max 608
    min 216
    Governor = powersave
    Priority 48

Deneyin ısınmayıda biraz olsun engelliyor. Batarya süresinden şuan için çok memnunum.
    Kameranın flaş sorunu içinde çekim yapmadan önce torchtan ışığı açıp sonra kameraya girip çekim yapabilirsiniz çok gerekli oluyorsa.

Şarj ve ısınma sürelerinde düzelmeler oldu teşekkur ederim

.
105 replies since 20/5/2013, 17:08   13308 views
  Share  
.