[ROM] 4.1.2 BlueAndroid V01-Blue Theme Concept

Gece Mavisi.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. tvm45
        Like  

.

User deleted

Genel olarak çok güzel bi rom orj tabanlı olduğu için sadece eksiklik olarak Türkçe dil seçeneği gözüküyor,çok önemli olmasada olması daha güzel olur,XDA forumda üye olan arkadaşlardan ricam Türkçe dil seçeneği eklemesini forumda belirtirseniz v3 de belkide ekleyebilir,ben yine PM attım forumda,sizlerde yazarsanız faydası olur.

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (tvm45 @ 27/5/2013, 17:40) 
    Genel olarak çok güzel bi rom orj tabanlı olduğu için sadece eksiklik olarak Türkçe dil seçeneği gözüküyor,çok önemli olmasada olması daha güzel olur,XDA forumda üye olan arkadaşlardan ricam Türkçe dil seçeneği eklemesini forumda belirtirseniz v3 de belkide ekleyebilir,ben yine PM attım forumda,sizlerde yazarsanız faydası olur.

Originally Posted by By.TRabZonLu™ View Post
    Hello, developer, version 3 add Turkish language option. A lot of people waiting for it. Thanks
    Yess exactly we are waiting for Turkish Language in this rom. Your work is absolutely perfect. Thank you for your wonderful work. İnşallah next version will support Turkish Language and Turkish people who will use this rom will be happy as me

trabzonlu ve anticor güzel şeyler yazmışsısınz, surdu da şöyle bir cevap vermiş,

Can you indicate where I might find this pack ? Thanks.

adam türkçe dil paketini mi istiyor, tam anlayamadım ama, nasıl bulalım da ulaştıralım bu türkçe dil paketini bu adama, üstümüze düşen ne ise ben yapmaya hazırım.

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

o paketi bulabilsek orjinal romun üzerine kurcam da :) yok ki öyle bir paket . adama sormak gerekiyor nasıl Türkçe dil paketi ekleyebiliriz, avusturya romunda Türkçe dil seçeneği bulunuyor diye belirtmek gerek, fakat benim ingilizce okadarına yetmez :)

.
  4. kiprit_
        Like  

.

User deleted

trabzonlu alttakiyi yaz surdu ya, ben yazamıyorumn xda ya.

Turkish support, asking if a rom, rom xda forum au arthur588 that have made ​​these ROMs Turkish language support.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2260951

.
  5. tvm45
        Like  

.

User deleted

evet bende orada yazamıyorum mesaj limiti koymuşlar sürekli pm atıyorum.inşallah ekleteceğiz bu sefer

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

yazdım .

.
  7. anticor
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar attığım özel mesaj da surdu ye cevap geldi ve biraz uzun bir şeyler yazdım dil Eklentisi hakkında. Sen bu sorunu çözersin gibi falan lafı uzattım mesajda. Yes but will next v3 dedi yani gelecek versiyonda %99Tr dil olacak. Sanırım siz de mesaj attınız işe yaradı gibi

Ek olarak

QUOTE=surdu_petru][QUOTE=anticor248]Can you add Turkish language on next version of blue rom based retail en. EU. Most people who are interested in this rom is waiting for the Turkish language. Some of us know English but most of them don't know English. Please let us use this rom with Turkish language. We know that you can solve this problem about adding language.

XT910 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[/QUOTE]

Hi!

Yes....but will be on next update v03....!
    Good luck...[/QUOTE

Soru cevap böyle. Cepten giriyorum bilgisayar I'm yanımda değil anca kopyalayıp yapoştırdım

.
  8. kiprit_
        Like  

.

User deleted

eh surdu da anlamıştır artık bu kadar kelam dan sonra, hadi bakalım hayırlısı.

.
  9. anticor
        Like  

.

User deleted

Bir sorum var. Bilgisayarim yanimda degil ve bu romu da v2 yi yukledim fakat wipelardan factory data f as lan yazani yapmadim. Cunku hersey silinir diye. Wipelardan dalvik ve cache disindakini ilkini yapinca yabi telefonun hafizasindaki hersey gider mi? Bir de zram ne merak ettim.

Ek olarak more locale 2 programi cok iyi ya. Cok sey Tr oldu kameea bile

.
  10. kiprit_
        Like  

.

User deleted

eğer full wipe yapmazsan eski romdan kalan şeyler yeni rom un sağlıklı çalışmasını engelleyebilir, yinede sen bilirsin,
    en temizi safestrap ta olsa, bmm de olsa romu yükleyeceğiniz bölümde full wipe yapıp romu öyle yüklemektir. zram olayını bende çözemedim açıkçası bilen biri anlatırsa çok makbule geçer, hayır duamızı alır.

.
  11. kiprit_
        Like  

.

User deleted

Zram nedir,ne işe yarar, nasıl açılır?

Zram nasıl açılır, ne işe yarar ?

zRam ile sistem ram yollarında boğulduğu zaman devreye girer ve veri akışını hızlandırır. Ayrıca webtop modunda hatırı sayılır hızlandırma sağlar. zRam açmak için terminal emulatör'den aşağıdaki komutları çalıştırın.

Kod:
    su
    mkswap /dev/block/zram0
    mkswap /dev/block/zram1
    swapon /dev/block/zram0
    swapon /dev/block/zram1

ZRAM Nedir ? Sanal swap (Virtual Swap) olarak da adlandırılır.Dahili hafızada işe yaramayan ya da çok fazla işlevi olmayan dataları kullanarak ram sıkıştırma işlemidir,50 MB'ı işaretlerseniz 50 MB daha Ram'e ek katkıda bulunursunuz ama bunun karşığında bu kadar büyüklükte dataların kullanıldığı sıkıştırılmış bir bölge olur.Swap yapılmış bir disk gibi davranır.Bellek içinde sıkıştırılmış bir blok olarak depolanır.Büyüklük RAM bilgisinde gözükmez yani 390 MB'lık Ram'iniz 440 MB olarak gözükmez ama cihazı daha performanslı kullanmış olursunuz bu ancak RAM bilgisinin yanında Devil Kernel Config 0.3 arayüzünde şu şekilde görünür:

Total Memory 390 MB/ZRAM 49 MB
    50 MB ZRAM uygulanmış RAM bilgisinin ekran görüntüsü:

Not : www.444android.com sitesinden alıntıdır.

gUqhb

.
  12. kocpatates
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar. [ROM]Stock ROM JB 4.1.2 9.8.2O-124_SPUEM-14 .en.AU(982.124.14.XT910.Retail.en.AU) kullanmaktayım. stock 1 den çalıştırmaktayım. bu romu da denemek istiyorum. ama önceki romun üzerine kurulum yapmak istiyorum telefonda 2 rom dosyası olmasın.

sorularım ise ;
    1- tekrardan root yapmam gerekiyor mu ? [ROM]Stock ROM JB 4.1.2 9.8.2O-124_SPUEM-14 .en.AU(982.124.14.XT910.Retail.en.AU) kullanıyorum
    2- cacheleri yaptıktan sonra bu romu flashlasam aynı stock üzerinde stabil ve temiz bir kurulum yapmış olurmuyum ?
    3- versiyon 1 ve 2 arasındaki farklar belirgin mi ? siz hangilerini kullanıyorsunuz?

teşekkürler :)

.
  13. tvm45
        Like  

.

User deleted

sadece boot menü managerden önce wipeları yap flash zipden romu kur tekrar wipeları yap rebootla
    güncel versiyonu kullanmanı tavsiye ederim

.
  14. kocpatates
        Like  

.

User deleted

güncel versiyondan kastın http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2260951 linkindeki v3 olan mı yoksa buradaki v2 mi ?

.
  15. tvm45
        Like  

.

User deleted

art mod v3 ayrı konu başlığındaki gibi BlueAndroid V02

.
84 replies since 23/5/2013, 11:50   2001 views
  Share  
.