Defy Mini Şarj Sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Lady-Moto
        Like  

.

User deleted

Merhabalar,

Foruma yeni üye oldum. Motorola ailesine katılmak beni mutlu etse de yaklaşık 1 yıldır kullandığım defy mini cihazım buaralar oldukça üzüyor beni. Sorun şöyle ki, telefon bir anda şarj etmemeye başladı. Yani şarja %15 civarında taktığımda %­5 ve %2 ye düşüp telefonun kapandığını gördüm ve bir daha da açılmadı zaten. Telefoncuya götürdüm telefon yiyormuş şarjı, garantisi olduğundan telefonu açmadı ama bataryayı şokladı. İki gündür en fazla %­70 yapabildiğim şarjımla idare etmeye çalışmaktayım. Acaba kişisel olarak yapabileceğim bir şey var mıdır? Öneriniz vb.
    Aksi halde soluğu teleservice de almak bana zaman kaybından başka bir şey getirmeyecek gibi geliyor. Çünkü firma hakkında fazla şikayet var ve bu benim gözümü korkutmaya yetiyor açıkcası.

Şimdiden cevap vermek için zaman ayırma nezaketi gösteren herkese teşekkürediyorum.

Sevgiler.

.
  2. Lady-Moto
        Like  

.

User deleted

Çok yardımsever bir siteymiş
    Teşekkürler

.
  3. El Fuego
        Like  

.

User deleted

kinaye yok, kinaye yok. bataryanız bozuk olabilir, farklı bir batarya ile deneyin, orijinal olsun. % li görüntü alıyorsanız muhtemelen o şekilde gösteren bir widget kullanıyor olabilirsiniz, kaldırın. ani batarya güç değişimlerini farklı sebepleri olabilir.

.
  4. Lady-Moto
        Like  

.

User deleted

Bataryadan değilmiş telefondan kaynaklanıyormuş. servise emanet ne servis ama : teleservice(!) inşallah başka şeyleri bozup yollamazlar.

.
  5. El Fuego
        Like  

.

User deleted

geçmiş olsun. inşallah çabuk kavuşursunuz telefonunuza.

.
4 replies since 14/5/2013, 11:36   86 views
  Share  
.