NEUTRİNO ROM V3.02 ÇIKMIŞ

neutrinocular sizin için iyi haber :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. saykili
        Like  

.

User deleted

Ben şöyle kurdum
    1-system dahil bütün wipe leri yaptım
    2-neutrino 2.9 EE
    3-neutrino 2.91
    4-neutrino 3.00b1
    5-neutrino 3.02
    6-neutrino 2.9-add-ons-signed (aroma ile seçerek kurabiliyorsunuz çok pratik)
    zip dosyalarını yukardaki sırayla cwm den flaşladım sıkıntı yok bütün dosyalar forumda mevcut :thumb_yello.gif:

.
  2. franky1988
        Like  

.

User deleted

gps ım çalışmıyor arkadaşlar wifi yi açınca yerimi bulabiliyorum anca. Neutrino ROM v3.02 kurdum daha önce hiç gps ile işim olmadığı için çalışıyor muydu bilmiyorum.gps status ve gps test yazılımlarını kurunca internet açıkken uyduları buluyor ,wifi kapalıyken gps lokasyonunu arıyor diyor oyle kalıyor ? ne yapmam lazım ?

.
  3. cmert
        Like  

.

User deleted

apk olarak değilde zip şeklinde linkini verdiğim dosyayı cwm den flashlayabilirsin

www.mediafire.com/?dppgjhgglx9k8fs

QUOTE (hispanic @ 18/7/2013, 07:51) 
    QUOTE (cmert @ 17/7/2013, 22:07) 
    3.02 üzerine cm7 ikonlarını ve tema seçiciyi entegre ederek kullanıyorum.oldukça memnunum :)

nasıl temayı entegre ettin , apk'sını atarmısın acaba birader

.
  4. alus
        Like  

.

User deleted

Bugün kullanmaya başladım pil süresi olarak daha iyi.
    Bi kaç sorunla karşılaştım sadece ben de mi oldu bilmiyorum.
    Ekranın üst satırlarında dokunmadık ekran stabil çalışmıyor. Bir de CyanogenMod ayarlarında sistem güncelleme bölümünde "CyanogenMod ayarları uygulaması beklenmmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin" hatası alıyorum. Acaba romu yeniden yüklemem bu sorunları çözermi. daha önce V 2.91 kullanıyordum.

.
  5. alus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (saykili @ 18/7/2013, 13:48) 
    Ben şöyle kurdum
    1-system dahil bütün wipe leri yaptım
    2-neutrino 2.9 EE
    3-neutrino 2.91
    4-neutrino 3.00b1
    5-neutrino 3.02
    6-neutrino 2.9-add-ons-signed (aroma ile seçerek kurabiliyorsunuz çok pratik)
    zip dosyalarını yukardaki sırayla cwm den flaşladım sıkıntı yok bütün dosyalar forumda mevcut :thumb_yello.gif:

Rom kurulumunda sıralamanın önemi nedir aydınlatabilir misiniz ? :)

.
  6. hispanic
        Like  

.

User deleted

2 kez deep sleep oldu telefon açılmadı :) bende stock rom backup ımı geri yükledim aklınızda olsun

.
  7. cnpstar
        Like  

.

User deleted

3.0 yuklu telefona direk wipe cache ve dalvik yaparak kurdum acilmasi biraz uzun suruyor ama acildi en sonunda ilk actigimda biraz takilmalar oldu reboot ettigimde duzeldi. Gozle gorulen tek yenilik saatin ortaya cekilmesi baska gormedim :)

.
  8. ibo3825
        Like  

.

User deleted

ben direk bunu (V3.02) yi kurdum, Marketin apk sını kuruyorum devam etmek için hesap ekleyin diyor devam et diyorum market kapanıyor ne yapmam lazım ?

.
  9. xxsavasxx2
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bende kurmak istiyorum bu romu birisi anlatabillirmi napmam lazım diye benim cihaz 2.3.4 kendi orjinal yazılımı var ben bunu root etttim bootunlock yaptım cmw yükledim romu nasıl kurcam hangileri kurmam gerekiyo baya dosya var gibi

.
  10. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (xxsavasxx2 @ 12/11/2013, 12:47) 
    arkadaşlar bende kurmak istiyorum bu romu birisi anlatabillirmi napmam lazım diye benim cihaz 2.3.4 kendi orjinal yazılımı var ben bunu root etttim bootunlock yaptım cmw yükledim romu nasıl kurcam hangileri kurmam gerekiyo baya dosya var gibi

Önce wipe data , cache , dalvik yap sorna format system , format osh, format preinstall yap. ondan sonra Neutrino 3.02 yi kur sonra addonsların istediğini kur google play şart onu önce kur addonsların içinde google play , sonra istersen calendar and searchı kur.

Nerden kuracağım dersin sen şimdi install zip from sd card de ddiklerimi tek tek kur işte

.
  11. Mert38
        Like  

.

User deleted

Sıralamanın hiçbir önemi yok.3.00 betada sıralamaya gerek vardı çünkü o betaydı daha test aşamasındaydı ama bu final...

.
  12. manager79
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Wipe cache ve dalvik yaparak V3.02 flasladım, Addons için tek tek flaslamak yerine, aşağıdaki linkde Neutrino 2.9x Add-Ons paketini kullandım.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130534

.
  13. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (manager79 @ 7/1/2014, 22:19) 
    Merhaba

Wipe cache ve dalvik yaparak V3.02 flasladım, Addons için tek tek flaslamak yerine, aşağıdaki linkde Neutrino 2.9x Add-Ons paketini kullandım.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130534

Teşekkür ederim konuya ekledim verdiğin linki saol..

.
  14. Vaste
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu roma theme chooserı nasıl yükleyebiliriz? cmert arkadaşın verdiği link kırık.

.
28 replies since 16/7/2013, 19:21   3536 views
  Share  
.