Motorola DROID Ultra - Maxx ve Mini

« Older   Newer »

Share  
.
  1. damn2u
        Like  

.

User deleted

Droid Maxx modeli ülkemizde satışa çıkarsa Motorola alırım fakat Motorola yeni modellerini de ithal etmeme konusunda ısrarcı olurlarsa maalesef Note 3 alacağım.

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Bu modeller Türkiye'ye World Edition'u çıkmadan gelemez zaten. Cihazlar for Verizon.İnşallah gerçek RAZR'ın XT910'a dönüşmesi gibi bu cihazlarda olur. Bakalım göreceğiz, benim için garanti farketmez ben alırım geldiği gibi yada getirtirim.

.
  3. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 26/7/2013, 19:24) 
    Bu modeller Türkiye'ye World Edition'u çıkmadan gelemez zaten. Cihazlar for Verizon.İnşallah gerçek RAZR'ın XT910'a dönüşmesi gibi bu cihazlarda olur. Bakalım göreceğiz, benim için garanti farketmez ben alırım geldiği gibi yada getirtirim.

Aynen dediğin gibi benim içinde garanti farketmiyor geldi geldi gelmedi getirtmeye çalışacağım..

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Şimdi aramızda bu cihazları bir ben mi beğenmedim ?

Ne 1080p ekran, ne de quadcore işlemci. 1 yıldır cihaz çıkacak da alacağız diye beklerken piyasanın altında kalan özellikleri ve tasarım yoksunluğu beni yeni cihazlardan soğuttu. Amiral gemisi oldu sandığımız Ultra'nın da gözümde X Phone'dan hiç bir artısı kalmadı, hatta eksiği bile vardır.

Benim XT910'un işlemcisiyle ekranıyla yada tasarımıyla hiç sorunum olmadı ama bu cihazımı verip üstüne küçük bir servet ödeyeceksem, kıçıkırık sony bile 1080p quadcore cihazını 6 aydır piyasaya sürmüşken, gidip sırf motorola diye de ULTRA yada X 'e yazılmam. Eski motorola'yı özler oldum.

Ocak 2011, ATRIX 4G, Motorola : İlk 1gb ram, ilk qhd ekran, ilklerden 16gb rom, ilk dualcore işlemci, ilk parmakizi okuyucusu vs..

Ağustos 2013, Ultra, Motorola-Google : İlk yada rakiplerine üstün olacak tek özelliği yok...

:o: <_< :ban.gif:

.
  5. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/7/2013, 21:29) 
    Şimdi aramızda bu cihazları bir ben mi beğenmedim ?

Ne 1080p ekran, ne de quadcore işlemci. 1 yıldır cihaz çıkacak da alacağız diye beklerken piyasanın altında kalan özellikleri ve tasarım yoksunluğu beni yeni cihazlardan soğuttu. Amiral gemisi oldu sandığımız Ultra'nın da gözümde X Phone'dan hiç bir artısı kalmadı, hatta eksiği bile vardır.

Benim XT910'un işlemcisiyle ekranıyla yada tasarımıyla hiç sorunum olmadı ama bu cihazımı verip üstüne küçük bir servet ödeyeceksem, kıçıkırık sony bile 1080p quadcore cihazını 6 aydır piyasaya sürmüşken, gidip sırf motorola diye de ULTRA yada X 'e yazılmam. Eski motorola'yı özler oldum.

Ocak 2011, ATRIX 4G, Motorola : İlk 1gb ram, ilk qhd ekran, ilklerden 16gb rom, ilk dualcore işlemci, ilk parmakizi okuyucusu vs..

Ağustos 2013, Ultra, Motorola-Google : İlk yada rakiplerine üstün olacak tek özelliği yok...

:o: <_< :ban.gif:

Haklısın Sinan abi ama Ultra ve maxx o kadar da kötü değil be :)

.
  6. damn2u
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 26/7/2013, 19:24) 

Gelirse ekime gelmezse... :)

Sinanın dediği gibi piyasanın altında kalan özellikler olsa bile sırf Motorolanın maziye dayanan izleri yüzünden Droid Maxx almayı düşünüyorum, yoksa her hangi bir artı yön göremiyorum zaten rakiplerine göre. Gelmezse Note 3 alırım global pazardaki en yüksek pil kapasitesi olacağı için.

Gerçi Huawei Ascend Mate 4050 mAh fakat Note 2 kadar bile kullanım süresi sunmuyor, çok ilginç.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

Maxx ile ultra arasinda dekoratif seyler disinda gercekten bir far var mi pil haric?

.
  8. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Ah motorola ne diyeyim sana bu kadar sevenlerin senden bir bir kaçmaya başladı beni bile soğuttu yalan yok sırf motorolacıyız diye kaç yıldır hep motorola alıyorum yinede alacağım diyorum nerdesin eski motorola :D

.
  9. beefytr
        Like  

.

User deleted

Acaba diyorum iyice ucuzlayacak olan razr maxx hd mi alsam :-)

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Valla herkesin fikri farklı, ben alıcam Ultrayı.

.
  11. beefytr
        Like  

.

User deleted

Hafiza kart yok gorunuse gore... 32 gb ile idare durumu :-)

.
  12. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

aynen bende ultrayı kesinlikle düşünüyorum

.
  13. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

High End cihazlar olmasalar bile fiyat performans çıtası yüksek olsun kafi ,,ucuz olsun bizim olsun :biggrin2.gif:

.
27 replies since 24/7/2013, 12:10   591 views
  Share  
.