Ve karşınızda Motorola Moto X

« Older   Newer »

Share  
.
  1. albright
        Like  

.

User deleted

peki bu moto x sim kilitsiz aldırıp getirtsek sıkıntı cıkarmı?
    aslında razr hd maxx mı getirtsem bunumu getirtsem yada droid ultrayımı kararsız kaldım bekleyımm mı napim :S

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (caprice @ 3/8/2013, 23:04) 
    benim anlamadığım bu makina kaç çekirdek

Söz konusu 8 çekirdekten iki tanesi telefonun güç birimini oluştururken, dört adet çekirdek ise grafik tarafının yükünü çekiyor. Geriye kalan iki adet çekirdek

Bu nası bi telefon ? :huh:

Telefon işlemcisi çift çekirdek, gpusu dört çekirdek. E tamam buraya kadar anlıyoruz, geriye kalan iki çekirdek ne alaka? Ne oluyor yahu? :wacko:

Edit: Çok merak ettim araştırdım, sonuç;

Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.7GHz x 2, Motorola X8 sistemi ile 4 çekirdekli Adreno 320 grafik işlemcisi, bir adet bağlamsal işlemci, bir adet doğal dil işlemcisi.

Doğal dil işlemcisinin kullanılma amacı Moto X her zaman duyma modun olmasıymış aşağıda örneği var, izleyin.

Video

Cihazın bağlamsal işlemcisinin de iki adet görevi varmış. Samsung Galaxy S4′te de gördüğümüz ancak sistem uygulamaları dışında pek bilgi vermeyen aktif ekran ve özel jest etkileşimli kamerayı çalıştırabilmek için hazırda bekleyen çok az güç harcayan bir işlemci bu.

moto-x-aktif-bildirimVideo

Ben cihazı beğenmedim, benim aklımı çelen tek cihaz Droid Ultra Red. 5'' 7.2 mm ve Motorola kalitesi. Onu alacağım.

Edited by border force - 4/8/2013, 17:21

.
  3. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

Video

.
17 replies since 1/8/2013, 15:51   448 views
  Share  
.