[ROM][GSM]Razr Android 4.1.2 ARTMOD V4.31

Türkçe ve stabil

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

artur0588'a Rom için teşekkür ediyorum.

Bilindiği üzere Wifi ile ya da RSD Lite programıyla 4.1.2 Retail UK (en.eu) sürümüne güncelleyen arkadaşların cihazları ingilizce olmuştur. Buna çare olarak bu rom geliştirildi. Avusturya romundan derlenerek Orijinal %100 Türkçe Romu artur0588 arkadaşımız hazırladı. Romun kurulum çok kolay aşağıda anlattım. Romun gözüme çarpan bir eksiği yoktur. Gayet stabil ve hızlı çalışmaktadır. Kullandıkça sizde bunu fark edeceksiniz. Cihazın açılış animasyonu Moto X'den alınmıştır, cihazı gayet şık bir şekilde açılmasını sağlıyor ben çok beğendim. Daha iyi wifi çekimi için Ayarlar-Kablosuz-Seçenekler,Gelişmiş- Kötü bağlantılardan kaçın seçeneğini devre dışı bırakın.

Kurulum:
    Google Play'den Boot Menu Manager(bmm) indir. Programı çalıştırın install diyerek custom recovery yükleyin.
    Yüklendikten sonra cihazı yeniden başlatın. Bmm menüsüne girin.
    Wipe data/factory reset'e tıklayın.
    Wipe cache/dalvik cache'e tıklaın.
    İnstall zip seçeneğinden Artmod V4.31.zip dosyasını yükleyin.
    Romu kurduktan sonra cihazı yeniden başlatın.

Rom İndir:

www.androidfilehost.com/?fid=23156208500212151

Değişenler:

v4.31

Email exchange working
    Keyboard android 4.3 with gestures
    Show touch on screen fix
    Fix sms settings when set vibro manualy
    Stock sms app. AOSP sms/mms can not send video.
    Fix contacts background in landscape mode
    AOSP file manager
    Stock 4.0.4 clock
    Moto Smart Dock shortcut activated

Ekran Görüntüleri:
    Not:Ekran Görüntüleri yeni versiyonda farklılık gösterebilir (Rehberin siyah olması gibi)
    Ekran görüntülerindeki ingilizce yazılar kullandığım Miui Launcher'den kaynaklanmaktadır. Rom %100 Türkçedir. Sizde bu Launcher kullanmak isterseniz buyrun link: https://market.android.com/details?id=com.miui.mihome2

tnfwu tnfy6 tng26
    tng2z tng3c tng3m
    tng58 tng6t tng88
    tng8c tng8r tng8x
    tng9b tng9n

Edited by By.TRabZonLu™ - 21/11/2013, 20:18

.
  2. thek54
        Like  

.

User deleted

Severek kullandığım güzel ve stabil bir rom. Forumda incelemesi olması iyi olmuş. Emeğinize sağlık.

.
  3. ifteri61
        Like  

.

User deleted

Güzel bir roma benziyor.gerçi hali hazırda miui kullanıyorum nadirde olsa sistemin şişmesi gibi sorunlar benim canımı sıkıyor.gerçi bu romunda dsle 1.25 oyle bir ismi vardı onuda kullandım ondada bu şişme olayları mevcuttu.miui de maxx kullanmama ragmen pil bir gün gidiyor hemen hemen.yani aksama %40 kalıyor gerçi ama saat bazında 24 30 arası diyebilirim.sanıyorum ki bu romda daha uzun gidecektir.Deneyeceğim bunu zaten indirmiştim.xt912 için 4.30 versiyonu var 4.31 bekliyorum ama oda çıkacakmı çıkmayacakmı belli değil.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık Trabzonlu kardeşim,forumda olması gereken bir paylaşımdı. Teşekkürler.

.
  5. ErgN
        Like  

.

User deleted

Gerçekten stabil hatasız rom.

.
  6. fatayt
        Like  

.

User deleted

982.124.14.xt910.retail.en.AU bunun üzerine kurulurmu

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

evet kurulur

.
  8. 35grk35
        Like  

.

User deleted

paylaşım için teşekkürler trabzonlu. bir sorum olacaktı bu romdaki kısayol ayarlarını kaldırma imkanımız yokmu acaba

.
  9. sene1983
        Like  

.

User deleted

Trabzonlu eline sağlık. Ben zamanında rsd lite ile avustralya romunu flashlamıştım. Sonra ota ile güncellemiştim. Ben de bu romu kurabilir miyim?

Bir de ekran kilitleyince bir çok romda titreme oluyor. Bunda var mı? Ya da donma, kendi kendine kapanma gibi problemler

.
  10. 35grk35
        Like  

.

User deleted

Kurabilirsin kardeş sorun yok bende öyle kurdum rom çok sağlam ve stabil kilit ekranında titreme gibi bir sorun yok

.
  11. sene1983
        Like  

.

User deleted

Bmm yükledim bir de buna bakalım diye.
    Romu kurdum, şu anda telefondan yazıyorum.
    Daha ayrıntılı test edemedim çünkü titanium backup root yetkisi yok diyor. Superuser uygulamasında da bir ayar göremedim. Nasıl root yetkisi vereceğim?

Edit: superuser update yaptım hata verdi. Olay bununla alakali sanirim. Bunun sebebini ve 'özümünü bilen var mı

-Problem çözüldü-

Edited by sene1983 - 26/11/2013, 12:31

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bmm'ye gir orayi kurcala root diye birşey yazacak ona tikla "su" komutunu görürsün ona tikla cihaz root olsun tekrar. ardından yukarıdaki hata veren işlemi yap

.
  13. sene1983
        Like  

.

User deleted

aynı anda başka biri de xda'da yazmış. Teşekkür ederim Trabzonlu çok makbule geçti valla.

Çözüm: Recovery -> BMM -> System Keeper -> install root.

.
  14. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

vala dostum orayi görmedim hatirladgimi yazdim sana BMM kullanmiyorum

.
  15. sene1983
        Like  

.

User deleted

Bu rom ile beraber "Trickster mod" kullanan var mı? Varsa Hotplug mu yoksa performance mi kullanıyorsunuz? Ya da Başka hangi özel ayar tavsiye edersiniz?

.
62 replies since 21/11/2013, 19:01   2888 views
  Share  
.