Liquid Smooth 4.4.2

JBX kernel ile gayet güzel ve birçok özelleştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. foz54
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (emirsaltuk @ 24/2/2014, 22:43) 
    üstadım razr ın hayırlı olsun sana tavsiyem cihazı hiç kurcalama kitkat felan uğraşma https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54321993 linkteki çin romunu dene keyfine bak acizane tavsiyem budur. cihazı jb ye yükseltirsen elin kolun bağlanıyor bilesin güvenlik sürümü 7 oluyor geri dönüşü olmuyor

Saol dostum kullanıcı yorumuna ihtiyacım vardı. Ama senin yorumu görmeden liquid ve kernel yükledim ama pek beğenmedim. Şimdi verdiğin linkten kurulum yapsam sorun olmaz değil mi android sürümü geri olduğu için?
    Kitkat costum romları bildirim çubuğundaki özelleştirmeler için istiyorum ayrıca şu an kullandığım romda batarya yüzdesi 5 er 5er düşüyor o da bir sorun

CITAZIONE (thek54 @ 25/2/2014, 08:23) 
    :blink.gif:
    CITAZIONE (foz54 @ 24/2/2014, 21:15) 
    merhaba arkadaşlar razr için stabil sorunsuz hızlı bir kitkat rom var mı?
    telefon yeni elime geçti şuan orjinal 4.0.4 yüklü root yaptım boot menu manager yükledim. şimdi liquidsmooth + jbx kernel kurmak istiyorum bunun üzerine direkt kurulur değil mi?

*açıkçası nexus kullandıktan sonra razr çok karışık geldi recovery mantığı çok farklı ben standart cwm/twrp recovery bekliyordum :huh:
    xdaya da baktım pek kernel bulamadım nexus3te de aynı donanım var onun için 3.0.101 linaro gcc 4.8 oc uv özellikle gpu 512mhz oc, voltaj ve renk ayarlı kerneller vardı halbuki :(

Sorunsuz kitkati birakin 4.2.2 jb bile yok razr icin. Piyasadaki en iyi kitkat liquidsmooth ve mokee var. Ufak tefek sorunlari var tabi. Onemli degil derseniz liquidsmooth isinizi gorur.
    İcs nin uzerine bunu flashlayabilirsiniz. Ama sorunsuz ve stabil deneyim istiyorsaniz 4.1.2 jb tavsiye ederim.

Resmi Cyanogenmod desteği de var aslında romların sorunsuz olması lazım, galiba telefonun bootu kilitli o yüzden abuk sabuk recovery yöntemleri var

.
184 replies since 21/2/2014, 09:18   4615 views
  Share  
.