Liquid Smooth 4.4.2

JBX kernel ile gayet güzel ve birçok özelleştirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Acemi Modder

Group
    Member

Status
    #anticor kardeşim, liquidsmooth 6.7.2014 güncellemesiyle BT sorunu düzeldi, çok güzel bi rom oldu :) ama ben tema yüklerken vs. ikide bir telefonu soft-brick benzeri bozduğum için 4.1.2 retail.en.eu + odex tr yamaya geçtim :) (galiba doğru yolu buldum :)) ve xposed gibi uygulamalarla biraz kişiselleştirdim. Tek problem, her açılışta kişi senkronizasyonu yapmaya çalışması. Halbuki google kişi senk.nu sistem uygulamalarından kaldırdım. Bunun bi çözümü vardı sanki ama hatırlayamıyorum :)
    Bi de 4.2 sonrasında gelen hızlı ayarlar çekmecesi olsa, süper olacak :) mappz quick settings var, şimdilik onu kullanıyorum. Acaba daha stabil bi uygulama var mıdır ki :)
    Neyse, tecrübelerimi paylaşmak istedim.
    Şu an için son güncellemeyle LS kullanılabilinir stabil bir rom olmuştur. Ancak benim gibi ikide bir kurcalarsanız bozup memnun kalmayabilirsiniz ;)
    Saygılar

.
  2. 35grk35
        Like  

.

User deleted

Kardeş kişiler hesaplar oradan da otomatik senk tikini kaldır düzelir

.
  3. zupper
        Like  

.

User deleted

bu rom'un telefonda güncelleme bölümü var ordan mı güncelleme yapıyoruz.

şimdi update den chck ettim yeni versiyon varmı diye yokmuş ben son versiyonu kullanıyorum herhalde.

.
  4.     Like  

.

Acemi Modder

Group
    Member

Status
    QUOTE (zupper @ 10/7/2014, 20:47) 
    bu rom'un telefonda güncelleme bölümü var ordan mı güncelleme yapıyoruz.

şimdi update den chck ettim yeni versiyon varmı diye yokmuş ben son versiyonu kullanıyorum herhalde.

Kardeş, OTA güncellemesi için "Güncelleme türleri" kısmını "Yeni sürümler(günlük dahil)" olarak seçmelisin ki, nightly sürümler de gözüksün. Yoksa release sürümü için arama yapar, ki liquidin zaten bi tane release sürümü var o da eski. 6 temmuz tarihli nightly sürümü çok iyi. Bluetooth sorunu düzelmiş, systemUI çalışmayı durdurdu problemi de asgariye inmiş ki, ben çok memnun kaldım. Ama OTA olarak indirsen bile benim telefonda Boot Menu Manager son sürümü otomatik olarak kurmadı. Ben de wipe cache/dalvik yapmadan manuel olarak flaşladım, kurduğum uygulamalar silinmedi. Bi dene bakalım.

-------

Arkadaşlar liquidsmooth için bootsound ayarlama imkanı yok mu? Stock roma flaşladığım boot animasyonu ve sesi orda çalışmıştı. Ama LS'ye flaşlayınca sadece boot animasyonu çalışıyor, ses çıkmıyor

.
  5. zupervisor
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar,
    BMM ile stock rom'a LS'un son versiyonunu yükledim. Yükledikten sonra Reboot etmeden BMM'yi tekrar aktif etmediğimden cihaz fastboot modunda açıldı ben de RSD ile ICS yükledim.

Telefon orjinal ICS'de iken root edip safestrap kurup Stock ROM'a Liquid Smooth kurmak istiyorum.
    SafeStrap ile stock rom'a nasıl kurabilirim ve kurduktan sonra daha önce başıma gelen Fastboot modunda takılı kalma olayını yaşamamak için en yapmam lazım.
    Sürekli rom yükleyen biri olmadığım için uzun süre kullanmak amaçlı yükleyeceğim o yüzden telefonun tüm hafızasını stock rom olarak kullanmak istiyorum bölmek istemiyorum.

.
184 replies since 21/2/2014, 09:18   4615 views
  Share  
.