teleservice garantisi yok

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cadiz16
        Like  

.

User deleted

QUOTE (gokhanak @ 23/4/2014, 04:02) 
    QUOTE (cadiz16 @ 22/4/2014, 22:05) 
    sen o şekil yaptığında halloldu mu ?
    Bende diğer bir yolu denemeni tavsiye edeyim ben hepsi burada ile görüştüm gerçi benim de halloldu denmez daha dün gönderdim. İlk baş hepsiburada.com'a yollamamı onlar kendi aracılığı ile göndermeyi teklif ettiler birde öyle deneyeceğiz

hepsiburada bana da aynısını teklif etti.ben motorola müşteri temsilcisi ile görüştüm birde olayları oldugu gibi anlattım. bana kendileri teleservice ile görüşene kadar hepsiburada ya gönderme dedi, görüştüğüm bayan.eğer hepsiburada başka bir servise arızayı tespit etmek için yollarsa açıldıgı için o zaman garanti dışı kalacagını söyledi. Çünkü teleservice bakmıyor telefona 245 tl tamir ücreti istediler.Teleservice üretici kayıtlarına göre garantisinin bittiğini söylüyor.Motoroladan gelecek cevabı bekliyorum şimdilik.

Ben 22.04.14 de gönderdim ama benim garanti sürem var daha ve telefon teleservice göndereceklerine emin gibiyim her yoldan onlarla uğraştığım için başka servise göndermeyi göze alamazlar diye tahmin ediyorum sonuça bakıcaz birdaha ki pazartesi falan büyük ihtimal garanti kapsamında ve ya değil diye yanıt gelicek asıl o zaman yakacağım onlar eğer kapsam dışı derse direk dava

.
14 replies since 21/4/2014, 23:51   404 views
  Share  
.