Yeni Moto G Sahipleri! Hepiniz Buraya

Sorularınızı ve Sorunlarınızı Burada Paylaşın

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Aragor33 @ 29/5/2014, 07:17) 
    değerli form üyeleri bir sorum olacak. Konuşurken kulaklıktan pıtırtı geliyor. Acaba bunun bir halletme yöntemi varmı yoksa garantiye mi göndermem gerek

Sorun kulaklıkta olabilir. Başka bir kulaklıkta dene. Olmazsa garantiye gönder.

.
  2. ex-sniper
        Like  

.

User deleted

bugün garantiye yolladığım atriximin yerine moto g geldi ve böylece bende aranıza katılmış bulunuyorum...inşallah atrix kadar aktif olur moto g'nin forum kısmı da

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Yaz tatili gelsin, reklam yapacam.

.
  4. Aragor33
        Like  

.

User deleted

telefonla konuşurken gerçekten gına geldi artık. Karşı taraf konuşurken ahize patlayacak gibi...

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

Dediğim gibi. Farklı bir kulaklık ile dene. Sorun kulaklıkta olabilir.

.
  6. Aragor33
        Like  

.

User deleted

Anlamadınız beni siz. Sorun kulaklık değil telefonla konuşurken pıtırtı geliyor. Yani kulaklık olmadan konusma. Nasıl değiştirmemi bekliyorsunuz tamirci değilim ben

.
  7. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler şu ön kamera olayına bir çare varmı cektikten sonra ayna rölü görüyor ya o olmasın napmak lazım arkadaşın lg g telefonunda ayarı var basıyorsun o görevi yapmıyor bizim teldede varmı acaba ?

.
  8. Mert38
        Like  

.

User deleted

Kendi stock kamera uygulamasında yok. Fakat Retricada öyle bir ayar var. GooglePlayden kamera uygulamalarını bi dene derim ben.

.
  9. Mayor37
        Like  

.

User deleted

retricadaki ayarı bulamadım kardeş nerden yapılıyor?

.
  10. Mert38
        Like  

.

User deleted

Arkadaşım demişti. Şimdi bende bulamadım. Camera 360a geçtim. Onda var.

.
  11. Mayor37
        Like  

.

User deleted

hmm tamam kardeş
    aga telefonda konusurken başka biri aradıgında onu mesgule atıyor bir program varmı başkasıyla konusurken biri daha arıyor diye söylesin :D
    bazı telefonlarda var bizdede olsa iyiymiş

.
  12. Mert38
        Like  

.

User deleted

Bizim telefonda 2 Simcard içinde Tek işlemci çalışıyor. Yani sen Sim 1 ile telefon konuşurken Sim 2 den arayanlar meşgule düşüyor. Tam olarak emin değilim. Rom vs. işlerine girersem araştırırım.

.
  13. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler sarjım %­70 ken bir anda %1 oldu tel kapandı yeniden actım %1 de bari 5 dk oynayım kapansın diye kapanmadı ya şarjı yanlış gösteriyor yada biyerde sıkıntı oldu daha 6 saat olmadı telefon %1 düştü %­70 ken napmam lazım acaba şarja soktum şimdi acaba bataryamı bozuldu

.
  14. Mert38
        Like  

.

User deleted

Şarjını kapanana kadar bitir. Sonra telefonu kapalı konumda iken şarja tak. Fakat telefona elleme. Sorun devam ediyorsa sistemden format at.

.
  15. bebek
        Like  

.

User deleted

Selamlar Eski atrix ciler burada sanırım ,

Bugün bende discoverden. moto g ye geçtim

.
69 replies since 22/5/2014, 13:49   1429 views
  Share  
.