Yeni Moto G Sahipleri! Hepiniz Buraya

Sorularınızı ve Sorunlarınızı Burada Paylaşın

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kirac71
        Like  

.

User deleted

servise gönderdiğim atrixin yerine moto g gönderecekler. neredyse 1 ay oldu hala gelecek. bunun şarjı sadece konuşma yapılırsa kaç gün gider. birde buna bataryalı kılıf bulabilirmiyiz. az bişey netten araştırdım bişe bulamadım

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

Şarjı normal kullanımda 1.5 , 2 gün gidiyor. Günde ortalama 2 saat konuşursanız ve telefonun başka hiçbir özelliğini kullanmazsanız 1 hafta gider :) Bataryalı kapakta maalesef bulunamıyor.

.
  3. hatipli
        Like  

.

User deleted

Aktiflik baya az olmuş. Konu biraz gec açildi sanki. Hep dhyi takip ediyordum yeni gordum burayi.

.
  4. onur güler
        Like  

.

User deleted

telefon sürekli yeniden başlıyor, motorolanın sitesinden baya bi karıştırdım, unlock yaptım işe yarar diye bi işe yaramadı :(
    şimdi açılışta motorola logosu yerine unlocked diye yazı geliyor, halen açılmıyor telefon, recovery mod'a da giremiyorum..
    fikri olan var mı?

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

Telefonu Bootloader moda alıp stock rom yükliyebilirsiniz.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Aranıza geçde olsa katılmaktan mutluyum.

XT1033 / El değmemiş stock Mart ayından beri :)

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4.4.4 güncellemesini de yaptım ama bu cihazı rootlayıp rom atasım bile yok. Android'de motorola'da iyice pişmiş anlaşılan. :)

.
  8. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 9/7/2014, 00:22) 

Bende uzun bir aradan sonra, GM-LG-Samsung denemelerinden kurtulup soluğu tekrar Motorolada aldım.
    Moto G, ATRIX gibi yüzümüzü kara çıkartmazsa 1 sene kullanırım. Boş vakitlerimde bende paylaşıma başlayacağım.
    Moto G konusu 2-3 ay içerisinde kalabalıklaşacak gibi görünüyor bu yüzden düzeni sağlamak açısından ATRIX gibi ROM klasörü ve GENEL klasör olarak iki kısıma ayırsak çok daha iyi olur hocam. Rehber vs. konuların simgesini ünlem yaparsakta kargaşadan bir nebze kurtuluruz diye düşünüyorum. Ben 2-3 tanesini düzenledim. Klasör işi sizinde aklınıza yatarsa uygulayalım. Ne dersiniz?

.
  9. onurcemko
        Like  

.

User deleted

Can hocam piitechten sonra sizi burda görmek cok güzel hosgeldıız :)

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (»CanERYVZ« @ 10/7/2014, 14:43) 
    QUOTE (Semseddin @ 9/7/2014, 00:22) 

Bende uzun bir aradan sonra, GM-LG-Samsung denemelerinden kurtulup soluğu tekrar Motorolada aldım.
    Moto G, ATRIX gibi yüzümüzü kara çıkartmazsa 1 sene kullanırım. Boş vakitlerimde bende paylaşıma başlayacağım.
    Moto G konusu 2-3 ay içerisinde kalabalıklaşacak gibi görünüyor bu yüzden düzeni sağlamak açısından ATRIX gibi ROM klasörü ve GENEL klasör olarak iki kısıma ayırsak çok daha iyi olur hocam. Rehber vs. konuların simgesini ünlem yaparsakta kargaşadan bir nebze kurtuluruz diye düşünüyorum. Ben 2-3 tanesini düzenledim. Klasör işi sizinde aklınıza yatarsa uygulayalım. Ne dersiniz?

Selam Caner, hoşgeldin kardeşim. General mobil, samsung, Lg mi :) Neyse doğru yolu bulmana sevindim. Dediğin gibi yapalım, daha iyi olacaktır. :thumb_yello.gif: Bu arada 2200 liralık Galaxy S5 'den almış benim kuzen. Bugün görüştük ve biraz kurcaladım. Aşağıdaki video'da görülen lag'ın aynısını yaşadım. Önce dedim ki heralde MTK işlemcili iyi bir çakma cihaz, ondandır ama yok değilmiş. Moto G 'yi inceleyen kuzen bu ne ya kaymak 650 lira deyince de kudurdu ama pek renk vermedi :D

http://phandroid.com/2014/04/19/8-things-i...sung-galaxy-s5/

.
  11. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (onurcemko @ 10/7/2014, 14:53)

Teşekkürler. KitKat ha geldi ha gelecek diye kandırılmak yok artık :D
    Moto G tarafında güncelleme sıkıntımız kalmayacak inşallah.

QUOTE (Semseddin @ 10/7/2014, 15:14) 
    Selam Caner, hoşgeldin kardeşim. General mobil, samsung, Lg mi :) Neyse doğru yolu bulmana sevindim. Dediğin gibi yapalım, daha iyi olacaktır. :thumb_yello.gif: Bu arada 2200 liralık Galaxy S5 'den almış benim kuzen. Bugün görüştük ve biraz kurcaladım. Aşağıdaki video'da görülen lag'ın aynısını yaşadım. Önce dedim ki heralde MTK işlemcili iyi bir çakma cihaz, ondandır ama yok değilmiş. Moto G 'yi inceleyen kuzen bu ne ya kaymak 650 lira deyince de kudurdu ama pek renk vermedi :D

http://phandroid.com/2014/04/19/8-things-i...sung-galaxy-s5/

Hoşbulduk, o cihazlar bir hayaldi geçti gitti :D hepsinin ayrı bir sıkıntısı var ve güncelleme gelene kadar baş ağrısı yapıyor. Moto G ile sorun yaşamadım henüz. Ülkemizde dual-sim için 4.4.4 verilmesini bekliyorum, hat çekim kalitesi ve birkaç görünüm kısmında sıkıntıdan başka sorunum yok şükür. Onlarıda düzeltmişler zaten. Kuzeninize geçmiş olsun. Bu sıcakta soğuk su iyi gider :D

.
  12. onurcemko
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (»CanERYVZ« @ 10/7/2014, 16:17) 
    CITAZIONE (onurcemko @ 10/7/2014, 14:53)

Teşekkürler. KitKat ha geldi ha gelecek diye kandırılmak yok artık :D
    Moto G tarafında güncelleme sıkıntımız kalmayacak inşallah.

İnsallah hocam malzeme kalitemizde gayet iyi ilgili servisimizde var elhamdulillah bir sıkıntı yasamayacagız :)

.
  13. manager79
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Bir can dost Motorola G hediye etti, bu sayede kulaklık ve dokunmatik şikayeti ile Atrix i Gold a bugün teslim ettim.

G den şimdilik memnunum sadece ağırlığına alışamadım :)

Edited by manager79 - 11/7/2014, 22:56

.
  14. Mert38
        Like  

.

User deleted

Güle güle kullanın. Umarım bir sıkıntı çıkarmaz :)

.
  15. 1453
        Like  

.

User deleted

Sevgiler saygilar ben de moto g kullaniyorum ve formu takip efiyorum.

.
69 replies since 22/5/2014, 13:49   1429 views
  Share  
.