Yeni Moto G Sahipleri! Hepiniz Buraya

Sorularınızı ve Sorunlarınızı Burada Paylaşın

« Older   Newer »

Share  
.
  1. motog12
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler.Ama halen bilgisayardan veri transferi yapamiyorum.teli kamera olarak algiliyor fotolari aktatabiliyorum ama diger secenege tiklayinca veri transfer penceresi cikmiyor.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Motog11 @ 13/10/2014, 22:01) 
    Bir sorum daha var. Forum pek aktif değil heralde ama. Arkadaslar telefonu usb ile bilgisayara bagladigimda bilgisayardan telefona nasil muzik atacaz veya bunun tam tersini nasil yapacaz. Yapamiyorum. Veri transferi icin bir pencere cikmiyor. Sadece telefondaki resimleri aktarabiliyorum.

Bilgisayara bağladığınızda windows 7 ve üzeri işletim sistemleri moto g cihazınızı MTP aygıtı olarak görecektir ve istediğiniz işlemleri yapmanıza müsade edecektir. Eğer pc telefonu mtp olarak görmüyorsa kabloyu yada cihazı bağladığınız usb soketini değiştirip tekrar deneyin. Bilgisayarda Windows XP varsa cihazı gösteremezsiniz.

Kolay gelsin.

.
  3. motog13
        Like  

.

User deleted

Evet bilgisayar xp çok teşekkürler.
    Bir de telefona format attim şu yuzde 15 in altina dusunce sarj tasarrufu oluyordu simdi olmuyor.format attim duzeldiydi fakat tekrar bozuldu.kendim aciyim diyorum acilmiyor.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4.4.4 güncellemesiyle bende de durum aynı, şarj iyi olduğu için sorun etmiyorum. %14 altına düşmeden tasarruf çalışmıyor.

.
  5. kalmas
        Like  

.

User deleted

merhabalar..
    bugun teleservice den razr in yerine moto g 8gb olan cihazi verdiler bu 8gb ve 16gb moto g ler arasinda ki tek fark hafiza mi yoksa baska farklar varmi bilen yazarsa sevinirim

.
  6. kalmas
        Like  

.

User deleted

sanirim tek fark hafiza imis semseddin kardes ne diyosun 8gb idare etmez mi acaba cok fazla program kuran veya yuksek boyutta oyun indirip oynayan biri olmayan bana tavsiye edermisin gerci aldim artik cihazi kabul etme diye yazmistin bana ama acikcasi televersice le ugrasicagima buna sukur diyeyim dedim ben :)

hicbisekilde tavsiye etmiyosan sahibindencom da nexus 4 var bitane adam cift hatli cihaz lazim diyor takasa acik yani ama onun cihaz garanti yok sanirim takasa mi gitsem ?

aslinda su camiadan hic ayrilasim yok :) :) ama tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim saygilar sevgiler..

son olarak cihaz 4.4.4 e kadar cikti surum olarak 5 e cikmaya gerek var mi acaba sanki pek iyi deilmis gibi anladim yazilanlardan !

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

8gb denilen cihazda kullanıcıya kalan hafıza 4.8 gb bence yeterli değil, servise verdiğiniz cihaz 16gb hafızalı ve değişim yapılan cihaz 8gb olmuş. Otomatikman alt model vermiş oluyorlar. Çok birşey yüklemezseniz iş görür ama 4.8'da birşey değil bugünün cihazları için. Lollipop güncellemesini yapmalısın, sorun yok, hüsnü kuruntu yapanlar her zaman olur bu camia'da.

.
  8. kalmas
        Like  

.

User deleted

saolasin cevap icin peki lollipop guncellemesi direk forumdan indirip kuruyorum ? bir sorun olmaz deil mi ?

.
  9. Realog
        Like  

.

User deleted

Merhaba bende Moto G sahibiyim. Başlarda pek beğenmemiştim sonradan alıştım. Bootloaderi kırdım, root yaptım sonra lollipop asia romunu tekrar kurmak zorunda kaldım. Ve root yaptım tekrar. Telefonu bu şekilde 3-4 gün sorunsuz bir şekilde kullandım. Fakat dün gece, şarjı %­70-80 iken masaya bıraktım. Sabah uyandığımda telefonun açılmadığını gördüm. Şarja taktığımda da durum değişmedi. Bildirim ışığı tuşa basılı tuttuğumda yanıyor. Forumlarda okuduğum tüm yöntemleri denedim fakat nafile. Yardımcı olur musunuz lütfen? @mert38 @Semseddin

.
  10. gokhangv
        Like  

.

User deleted

2 adet Moto g sahibiyim. Lollipop güncellemesi sonrası, telefonlarımın ikisi de çok sık şekilde sim kartı görmüyor ve bundan haberim olmuyor. Telefon açık sanıyorum ama meğersem telefonum kapalı. Lollipop öncesi telefonlarda böyle bir şey yoktu. Var ı bu sorunu yaşayan çözüm üreten. Tiksindim telefondan.

.
69 replies since 22/5/2014, 13:49   1429 views
  Share  
.