GPE Rom vs Moto Rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert38 @ 16/7/2014, 06:37) 
    Benim yazdığım rehberdekinin aynısını uygularsam sadece XT1032 mi olur? Yoksa GPE XT1032 mi olur?

O rehberdekiler tek sim XT1032'a dönüştürüyor. GPE olmasında şöyle bir sıkıntı var GPE için tüm sistem partititonları farklı boyutlu ve onları kontrol eden gpt.bin dosyasını bir kez flashladığın zaman geri dönüşü şuan için yok. Eğer GPE yükleyip 4.4.4 OTA alırsan Downgrade işleminede izin vermiyor. İşler biraz sakat anlayacağın ama kısa zamanda XDA'da çözüm sunulur diye düşünüyorum.

Edit : Çözümü buldum, konu açtım, ingilizce olarak yazmaya çalıştım. Semseddin hocam konuya bekleniyorsunuz :D

QUOTE (Semseddin @ 15/7/2014, 20:31) 
    yorumlar bekleniyor...

GPE sade, hızlı, ve stabil çalışıyor. Gapps paketi dışında hiçbir ek yazılım içermiyor. Arkada çalışan stok uygulama yok, bu konuda çok başarılı. Multitasking yaparken bu farkı hissediyorsunuz. Tek eksiği bana göre Radyo olmaması, stok romdaki radyo çalışıyormu denemediğim için bilmiyorum ama markette bulunan spirit1 gayet güzel çalışıyor. ROM genel olarak çok başarılı, Google bu konuda cömert davranmış, yakında Lollipop versiyonuda yayınlanır.

Edited by »CanERYVZ« - 16/7/2014, 08:00

.
13 replies since 14/7/2014, 13:25   390 views
  Share  
.