[ROM][GSM][4.4.2] Razr Official MIUI V5

Miui v5 kitkat versiyonu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mehmet SENARSLAN
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Allah rızası için bu kablodan elinde olan varsa ben satın almak istiyorum..
    Çin den getirecem 2-3 haftamı alacak.
    Konya daki elektronikçiler ince işçilik diye kaçınıyorlar yapamıyorlar..
    Yapanlar yanlış yapıyor...
    Lütfen elinde olan varsa ücretini eft yapayım.
    Gönderin bana lütfen...

.
  2. Mehmet SENARSLAN
        Like  

.

User deleted

kabloyu en sonunda yaptırdım ..
    by trabzonlu önerdiği romu rsd ile flashlarken 14/19 bölümde system_signed hatası ile failed returned phone hatası verdi.
    ne anlama geliyor ne yapabilirim...

Edited by Mehmet SENARSLAN - 5/8/2014, 16:34

.
  3. Mehmet SENARSLAN
        Like  

.

User deleted

birçok şey denedim ama sanırım şu şekilde çözdüm..
    SPDREM_U_01.6.7.2-180_SPU-19-TA-11.2_SIGNEuropeAustraliaEMEA_USASPDRICSRTGB_HWp2b_Service1FF_fastboot.xml

tekrar internetten indirdim..RSD Lite ile flashladım ve oldu..

şimdi MİUİ V5 4.4.2 KİTKAT tekrar konu başlığındaki gibi yükleyebilirim değil mi?

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Son sürüm ile konu güncellenmiştir, gapps da 4.4.2 nin gapps eklenmiştir ..

Mehmet SENARSLAN evet yükleyebilirsiniz.

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Miui v5 android sürümü 4.4.2 den 4.4.4 olarak güncellenmiştir, kitkat cm sürümünün m9 tabanını kullanmaktadır.

.
  6. anticor
        Like  

.

User deleted

Hacı ben kuramadım ama :(

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

hacı lg g2 geçtim ben , denemedim bile miui v6 konusunu sen açarsın artık :)

.
  8. anticor
        Like  

.

User deleted

Açarım açmasına da bir türlü kuramadım. Daha doğrusu kurdum da açamadım. Neyse yapabilirsem açarım konuyu.

Bu arada hayırlı olsun hacıı :D

Bir gün b,z de alırız inşallah o telefona hayranım :) G2 ye

.
  9. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (By.TRabZonLu™ @ 20/7/2014, 05:05) 

OJ0jRZ

MİUİ V5 4.4.2 KİTKAT SÜRÜMÜ İLE KARŞINIZDA

[GEREKENLER]
    Bataryanız %100 dolu olsun.
    Rsd Lite ile kurulmuş ya da ota (wifi) ile Jelly Bean 4.1.2 yükseltilmiş stock rom.
    Safestrap 3.73 programı (link sayfanın aşağısında mevcut)
    Uyarı: Bu rom sadece kernel 3.0.8 ve Jelly Bean 4.1.2 ile çalışır.
    Uyarı: sürüm 2.3.6 veya 4.0.4 android kullanıyorsanız bu rom yüklemeye çalışmayın.

Kuruluma geçmeden sizlere bir tavsiyede bulunayım arkadaşlar, eğer gerçekten temiz bir kurulum istiyorsanaz, rsd ile jelly bean 4.1.2'yi tekrardan kurun, önceki romlardan cm , aokp, slimrom vb. romlardan kalan tüm herşey temizlenmiş olur , çok sağlıklı bir şekilde miui v5 kurmuş olursunuz. 4.1.2 kurduktan sonra cihazı root yapıp aşağıdaki anlatımla devam edebilirsiniz.

[KURULUM ANLATIM]
    1. Cihazı root edin.
    2. Safestrap 3.73' i indirin.
    3. Kurulumu yapın ve Safestrap 3.73 programını çalıştırın "install recovery" yazısına tıklayın ve bekleyin %100 olsun.
    4. Miui jelly bean dosyalarını indirin. Linkler aşağıda olacak. (2 tane dosya olacak 2**MB ilk kuracağımız ana rom, ve son olarak , **MB'lık google uygulamalarını bulunduran dosya)
    5. İndirdiğiniz 2 dosyayı da telefon hafızasına kopyalayın, ve telefon hafızasınının yedeğini alın size ait dosyaların :)
    6. Telefonunuzu kapatın ve tekrar açın.
    7. SafeStrap ekranı gelecek.
    8. Bu romu stock rom üzerine , slot 1'e yüklicez.
    9. BOOT OPTIONS'a tıklayın, ROM SLOT1 ve 3000MB'i seçin.
    10. CREATE ROM SLOT 'e tıklayın ve bekleyin.
    11. Bölüm oluşturma bittikten sonra Safestrap ana menüye geri dönün.
    12. Boot Option menusüne girerek ilk önce Stock rom'a girin ve activite'ye tıklayın, ardından geri gelerek ROM-Slot-1 e tıklayarak activiteye tıklayın.
    13. Tekrar anamünüye geri dönün ve Install seçeneğine tıklayın. xiaomi.eu_multi_umts_spyder_4.8.1_kk-4.4.zip dosyasına tıklayın Swipe to start and confirm flash yazan yeri parmağınız ile sağ doğru itin.
    14. Romumuz kuruldu şimdi sıra google uygulamalarını kurmaya geldi, cihazı yeniden başlatıp tekrar SafeStrap'a girin. Aynı şekilde miuiandroid_gapps-4.2.2-small_signed-8012.zip dosyasını yükleyin.
    15. Google uygulamaları da yüklendikten sonra ana menüdeki reboot 'a tıklayın ve system seçeneğini onaylayın.
    16. Cihaz yeniden başlayacaktır, ve romumuz sağlıklı bir şekilde açılmaya başlayacaktır.
    17. İlk açılış 7 dakika kadar sürebilir.

Not; Bu rom rootludur, sizin ekstradan root yapmanıza gerek yok ! Rom kurulduktan sonra İzinler kısmından root yetkesini roma vermeniz gerekmektedir bu kadar.

[İNDİRME LİNKLERİ] [VERSİYON 4.8.1] İNDİRME BAŞLAMAZSA 2-3 DEFA TIKLAYIN
    Orjinal Miui V5 ; http://files.miuiandroid.com/4.8.1/xiaomi.....8.1_kk-4.4.zip
    Alternatif Link;
    Google Uygulamaları; http://media.celogeek.com/roms/android/miu...signed-8012.zip
    SafeStrap 3.73; http://goo.im/devs/Hashcode/umts_spyder/sa...Spyder-3.73.apk

[MIUI TEMALARI]

Çok sayıda çok güzel çeşit çeşit temaları bulabileceğiniz offical miui tema sitesi öncelikle siteye kayıt olun ardından istediğinizi indirin; www.miuithemes.com/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[YORUMUM]
    Jelly Bean'a göre daha iyi ve HD 1080P video kayıt mevcut.
    Ram kullanımı daha az

Anlatım burda son bulmuştur emeğe saygı bir teşekkürü çok görmeyin :)

[MIUI V5 EKRAN GÖRÜNTÜLERİ]

Q1A4pk

bQ5gL8 pvgmG0

8mg9Na NYq9ZO

Hocam link silinmiş. Linki yenilerseniz çok sevinirim.

.
  10. kerimcan
        Like  

.

User deleted

Linki yenilerseniz seviniriz.

Motorola razr xt910 cihazimda artmod v4.31 kurulu direkt olarak üzerine kursam bir sıkıntı çıkarmı? :D ^_^

.
  11. By.TRabZonLu™
        +1   Like  

.

User deleted

QUOTE (kerimcan @ 1/12/2014, 22:12) 
    Linki yenilerseniz seviniriz.

Motorola razr xt910 cihazimda artmod v4.31 kurulu direkt olarak üzerine kursam bir sıkıntı çıkarmı? :D ^_^

safestrap ile slot-1'e bölüm oluşturarak kurabilirsin. stock rom da artmod kalabilir...

9 ayın 19'unda paylaşılan sürüm ile linkler güncellenmiştir..

10'ncu ayın 10'nunda paylaşılan sürüm burdadır ; fakat sadece ingilizcedir; http://en.miui.com/download-21.html

.
  12. kerimcan
        Like  

.

User deleted

Arthur mod v4.31 geri dönebilirmiyim? (Miui v5ten)

.
  13. kerimcan
        Like  

.

User deleted

Arthur mod v4.31 geri dönebilirmiyim? (Miui v5ten)

.
  14. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

en son paylaştığım sürümden sonra 4.9.19 bu sürüm 4.10.10 sürümüdür arkadaşlar. ama ingilizce olabilir. türkçe yapmak için bu konudakileri uygulayın sorunsuzca kullanın; http://www.forum.miuiturkiye.net/konu/miui...g-anlatim.1116/

.
28 replies since 20/7/2014, 04:05   1903 views
  Share  
.