Ey! Ahali?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/10/2014, 13:42) 
    QUOTE (El Fuego @ 13/9/2014, 04:05) 
    halka yönelik modellerdense, kişiye yönelik modeller daha iyidir. motorola kullanan kimse tribünlere oynamaz. moto g bir hatadır, taktiksel ve mantıksal...

Moto G, motorola için orjinal droid'den sonraki bir mihenk taşıdır. Kitlelere tekrar motorola sevgisini aşılamayı başarmış bir naim süleymanoğludur. Boyu (fiyat) küçük ama işlevi büyük ve Android L alıyor. Alan kullanan herkes memnun, bunlardan birisi de benim. Şimdi ise motorola asıl yapması gereken bomba modelleri patlatıyor, Droid Turbo ve Nexus 6 işte bunları insanlar neden para verecek, başarılı olmuş X ve G modellerine duyulan güvenden dolayı. Eğer motorola XT910 kafasında kalsaydı sadece bizim gibi kemik motorolacılara satıp zarar etmeye devam ederdi. Ben şu an ki ürün yelpazesinden ve destekten memnunum, eskiye kıyasla dağlar kadar fark var.

Hello Moto ! :B):

katardan selam herkese...
    yahu bitmedi mi askerlik hala sinancığım :) eylüldeki mesajını gördüm şafak 63 demişsin, neyse çoğu gitti azı kaldı demek.

turbo'nun peşine düştüm, bugün çıktı şatışa verizon'da - 64GB'lik modeli 649$, 32GB'lik olanı da 599$.
    bir şekilde almaya çalışıyorum ama nasıl olacak bilemiyorum.
    bu arada nexus 6 da çok başarılı ama turbo ile devam :)

elimdeki maxx hd de herhalde hediye gidecek birisine :)

.
13 replies since 22/8/2014, 21:14   194 views
  Share  
.