Atrix açılmıyor ve Dahili depolama sorunu

Yardım Lütfen...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Dehr
        Like  

.

User deleted

en temizi nand belleği değiştirmek lazım youtube izlemiştim

.
  2. plaayak
        Like  

.

User deleted

Hocam mümkünse link alabilir miyim merak ettim o konuyu. Birde nand belleği değiştirmek için o parçadan bulmak lazım nasıl bulabiliriz ki?

.
  3. Dehr
        Like  

.

User deleted

Video
    http://forum.donanimhaber.com/m_39458364/mpage_7/tm.htm

bu donanımhaber deki abimize zamanında sordum kesin garanti veremem atrix üzerinde çalışmadım demişti.

.
  4. plaayak
        Like  

.

User deleted

Sağolasın. :thumb_yello.gif:

.
  5. plaayak
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar şu anakartın üzerindeki pilin bağlantısı çıkartıp tekrar taksak bu konuda bir değişiklik olmaz mı?

.
  6. üstad
        Like  

.

User deleted

son durum nedir? :) merak ettim

.
  7. plaayak
        Like  

.

User deleted

@üstad hocam cihaz aynı şekilde duruyor sürekli telefonu açıp içindeki çoğu veriyi silip kullanmaya çalışıyorum yoksa hata veriyor internete girince. onun dışında anakartın üzerindeki pili de yerinden söküp tekrar taktım toparladım telefonu ama açılması biraz zor oldu açıldığında ise herşey aynıydı. bende anakart değiştirmeyi düşünüyorum piyasada dolaşan arızalı Atrixler var ancak onlarında anakartlarında ufak tefek sorunlar var o yüzden alamıyorum. çoğunluğu wifi ve bluetooth'la ilgili. bu yüzdende alamıyorum umutsuzca bekliyoruz.
    :ban.gif:

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

Bence MB860'a yatırım yapmaya değmez, bütçe el veriyorsa yeni cihaz bakın derim. Tabii bu sadece bi fikir önerisi. Dandik (!) GM Discovery bile Atrixden daha iyi. Kim ne derse desin.

.
  9. üstad
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 11/12/2014, 13:37) 
    Bence MB860'a yatırım yapmaya değmez, bütçe el veriyorsa yeni cihaz bakın derim. Tabii bu sadece bi fikir önerisi. Dandik (!) GM Discovery bile Atrixden daha iyi. Kim ne derse desin.

eldekini de değerlendirmek lazım ama, yeni cihaz öneriniz var mı? 400-500 arası fiyata, mtk işlemcililer de olabilir.

.
  10. saykili
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar
    Telefonu üzerindeki cwm den formatlamanızı tavsiye ederim
    mounts and storage
    format/system
    format/data
    format/cache
    format/osh
    format/storage/sdcard0
    format/boot
    format/preinstall

sonrada reboot deyip
    rsd den orjinal romu yükleyin başarılar
    :)

.
  11. Dehr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (saykili @ 2/1/2015, 14:16) 
    Merhaba arkadaşlar
    Telefonu üzerindeki cwm den formatlamanızı tavsiye ederim
    mounts and storage
    format/system
    format/data
    format/cache
    format/osh
    format/storage/sdcard0
    format/boot
    format/preinstall

sonrada reboot deyip
    rsd den orjinal romu yükleyin başarılar
    :)

Bizzat aynı sorunu yaşayıp çözümü yeni anakart almak zorunda kalarak bırakılmış biri olarak, bunu kar edeceğini hiç sanmıyorum.

Çünkü;
    Fastboot işlemlerinin hepsini yapıyormuş gibi gösterip aslında yapmıyor, yapamıyor.
    Telefonun recoverysnde ise data ve sdcard kısmında error veriyordu. mmcblock16 gibi sorunlar flag sorunları, kısacası arkadaşın sorunu sdcard tamamiyle kendini kilitlemiş durumda ne yeni bir şey atabilir ne de eski bir şey silebilir. Hani bir bilgiyi kitap yapmışsınız gibi düşünün.

.
25 replies since 21/11/2014, 16:13   309 views
  Share  
.