Atrix bazı yerlerin basmama sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

Beyler merhaba Atrix'i kullanalı neredeyse 2 yıl oldu sorunsuz kullanıyordumki bir hafta önce bu sorun meydana geldi

Klavyede w,e,s,z tuşlarına denk gelen yerler ve üstte bir kaç yer dokunmatiği çalışmıyor.Yazı yazamıyorum çok sıkıntı oluyor.

Bu durumda ne yapmalıyım? Sorun donanımsal mı yazılımsal mı?

Daha önce yaşayan arkadaşlar varsa ne yaptılar?

Garantisi Şubat 14'te bitiyor yani garantiye verilecekse çabuk olmam lazım Lütfen yardım!

.
  2. yuksell
        Like  

.

User deleted

Bence garantiye ver!

.
  3. Vaste
        Like  

.

User deleted

sanırsam bu duruma raindrop fix gerekli, cwm ile bu dosyayı flashlarsın düzelir diye düşünüyorum root, bootloader unlock falan yaptınmı?

.
  4. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

Donanımsal olduğunu düşünüyorum ben bazı yaşayanlarda varmış galiba hepsi garantiye göndermiş. Cihaz sadece rootlu birde.

.
  5. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Vaste @ 2/1/2015, 01:00) 
    sanırsam bu duruma raindrop fix gerekli, cwm ile bu dosyayı flashlarsın düzelir diye düşünüyorum root, bootloader unlock falan yaptınmı?

Sence raindrop fix ile kesin düzelir mi cihaz?

.
  6. üstad
        Like  

.

User deleted

yazılımsal olabilir, geçen telefonu düşürmüştüm fena bir şekilde altta ortalara doğru ekrana paralel bir siyah çizgi oluştu, pikseller hep gitmişti çizgi üzerindeki, arkadaşlar lcd ekranın kırılmış olduğunu söylediler. Öylece kullanmaya devam ettim, kendi kendine çizgi yavaş yavaş geçti, şimdi seçilmesi çok zor iki nokta kaldı. Onlarında geçeceğine dair umudum var :)
    şu an tek kulaklık girişinde bir sorun var kendi kulaklığı dahil çoğu kulaklık taktığımda mp3 dinlerken birden çıkmış gibi ses kesiliyor, kulaklık girişiyle biraz oynayınca tekrar görüyor kulaklığı. Gıcık bir durum vesselam.

.
  7. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (üstad @ 2/1/2015, 22:26) 
    yazılımsal olabilir, geçen telefonu düşürmüştüm fena bir şekilde altta ortalara doğru ekrana paralel bir siyah çizgi oluştu, pikseller hep gitmişti çizgi üzerindeki, arkadaşlar lcd ekranın kırılmış olduğunu söylediler. Öylece kullanmaya devam ettim, kendi kendine çizgi yavaş yavaş geçti, şimdi seçilmesi çok zor iki nokta kaldı. Onlarında geçeceğine dair umudum var :)
    şu an tek kulaklık girişinde bir sorun var kendi kulaklığı dahil çoğu kulaklık taktığımda mp3 dinlerken birden çıkmış gibi ses kesiliyor, kulaklık girişiyle biraz oynayınca tekrar görüyor kulaklığı. Gıcık bir durum vesselam.

Kulaklık girişini güzelce temizlerseniz ben kürdanın ucuna peçete koparıp sardım içinde bir döndürün bayağı pislik çıkıyo uzun bir süre idare eder.

Garantiye gönderip parasını veya eşdeğer başka bir cihaz istesem verme ihtimalleri varmı acaba? Küçük çaplı sorunları felanda yazarım :D

.
  8. üstad
        Like  

.

User deleted

garantiye hiç göndermedim, zaten 1-2 aya garanti bitecek, üstüne 150TL para versek te moto g 2014 verseler :)

.
  9. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (üstad @ 3/1/2015, 00:31) 
    garantiye hiç göndermedim, zaten 1-2 aya garanti bitecek, üstüne 150TL para versek te moto g 2014 verseler :)

Garantiye göndericem yazıcam Moto G istiyorum diye bakalım ne yapacaklar :)

.
8 replies since 2/1/2015, 00:36   144 views
  Share  
.