[XT1033] Android 5.0.2 Orjinal AsiaRetai Fastboot firmware

ve rootlama...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. exilada
        Like  

.

User deleted

kablo bulamazsın büyük ihtimal, bi elektronikçide yaptırman lazım slot 1 ve 5 i birbirine bağlayacak lehim makinan varsa sen de yapabilirsin.

.
  2. hasankurtcebe
        Like  

.

User deleted

Forumlarda 4 ve 1 i bağlayın diyordu ancak ben 4. yü bulamadım o yüzden şarj yuvası alıp orada 4 ve 1 i bağladım ama deneyemedim henüz çok ince bir işçilik istiyor bende ki lehimle çok zorlandım, pinler arasında temas olmadığından emin olup öyle deneyecektim ama 1 ve 5 olursa çok rahat yaparım. ve 4 mü yapmalıyım 1 ve 5 mi?

Schematic
    resim gönder

.
  3. exilada
        Like  

.

User deleted

çok basit aslında, videoları da var. yok doğrusunu 1 ve 4 ezbere konuştuğumdan yanlış söylemişim.
    nerede ikamet ediyorsun?

.
  4. hasankurtcebe
        Like  

.

User deleted

İstanbul sancaktepe. Videoları izledim ama şöyle bir sorun var. Videoların hepsinde ön yüzünde 3, arka yüzünde 2 slot var kablonun micro usb kısmında, buna göre yapıyorlar ama ben 3 tane kablo açtım hepsinde sadece 4 pin var yan yana hepsi de sırasıyla kablolara lehimli ve boş pin yok. Ben de aşağıda ki şemada görüneni yaptım ama olmadı muhtemelen lehimlemeyi düzgün yapamadım pinler çok ince çünkü bugün elektronikçide yaptırmayı düşünüyorum dişi yuvayı.
    Yeni_Bit_E_lem_Resmi

.
  5. exilada
        Like  

.

User deleted

adi kablolarda 5. pin i koymuyorlar çoğu zaman ya da 2 yüzlü olmuyor. orjinal şarj kablosuyla yapınca problem olmuyor. tabi sonra orjinal kabloyu şarj için kullanmak pek mantıklı değil, aşırı şarj ediyor. başka bir kablo deneyebilirsin.

ya da hiç uğraşma sancaktepede motorola servisi var gibi gözüküyor direkt çözüm üretemezler. ama fabrika kablosunu10 dk kullanmana izin verirlerse problem ortadan kalkar :) hızlıca ilkel bi yazılım yüklersin bilgisayardan

.
  6. hasankurtcebe
        Like  

.

User deleted

Yukarıda bahsettiğim devreyi elektronikçide yaptırdım, sonuç yine hüsran :( ilk taktığımda bildirim ledi kesintisiz yanıyor Rsd yi açtığımda kesik kesik yanmaya başlıyor bir süre sonra tamamen sönüyor. Umudu kesmeli miyim bu cihazdan? O sancaktepe denizlide sanırım, ben arattım o çıktı

.
  7. Exilada1
        Like  

.

User deleted

ümit kesmeye gerek yok, ama durum bayağı karışmış. ADB yanıt veriyor mu?

.
  8. hasankurtcebe
        Like  

.

User deleted

Yok sadece telefon ışığında tepki var...

.
  9. Exilada1
        Like  

.

User deleted

güç düğmesine 3 dk boyunca basılı tutup sonra şarj kablosunu takmayı dene bir denilmiş

.
23 replies since 23/2/2015, 21:55   481 views
  Share  
.