Forum Günlüğü

Hatalar, eklenmesini istediklerimiz, fikirleriniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Cepüssü
        Like  

.

User deleted

Diğer foruma her konuya yazayım dedim, sağolsun benden önce @Firmware kardeşim her konuya reklamımız yapmış..

Mod işlerinden pek anlamam sayenizde öğreneceğiz. Bende ikinci el kısmını hareketlendiririm. elimizden bu gelir..

.
  2. Sems
        Like  

.

User deleted

Forum kuralları eklenmiştir.

.
  3. tyanali
        Like  

.

User deleted

Slm arkadaslar bende geldim. Sinan forumun hayirli ugurlu olsun isallah hep beraber bu forumu buyutup turk kullanicilara motorolayi sevdirecegiz. Suanda telefondan nete griyorum. Ankarada internetimin basina gecince z6 ile ilgili herseyi paylascagim tekrar hayirli olsun.

.
  4. Sems
        Like  

.

User deleted

Forumumuza Hoşgeldin Özgür Kardeş, Katkılarını bekliyorum.

.
  5. El Fuego
        Like  

.

User deleted

bu forum işe çok sevindim. isabet oldu. artık dh defteri benim için kapanmıştır. tepe tepe kullanabilirler; kimden ne iş çıkacaksa...

ben sinan ın aldığı cezayı anlayamadım. ben de yanlı zihniyeteçilere hem forumdan hem de pm den çok ağır küfürler savurdum; ama 14 gün ceza yedim. demek ki rahatsızlık duyulan bir şeyler varmış...

.
  6. Sems
        Like  

.

User deleted

Abi hoşgeldin,

O sayfa'nın kapanması isabet oldu. Ne zamandan beri niyetim vardı zaten biliyorsun ama bugüne kısmetmiş diyorum. Artık dediğin gibi ne yapılırsa yapılsın, umrumda değil. Kendi yemeğimizi kendimizin pişirme vakti çoktan gelmişti. Hepimize afiyet olacağından en ufak bir kuşkum yok.

.
  7. El Fuego
        Like  

.

User deleted

salla gitsin

.
  8. Sems
        Like  

.

User deleted

Forum grafik anlamda oturmaya başladı, gereken icon ve grafikleri ekledim, ekliyorum.

Kısa sürede yakışacak bir logo hazırlayacağım.

.
  9. inanki
        Like  

.

User deleted

Fuego neden uzaklaşmış merak ettim, Sinan açıkladı.. Sonradan Sinan'ı gördüm uzaklaşmış.. Baya bi uzaklaşmış..
    Msn'den açıkladı.. Ben de uzaklaştım

...Ve tamamen uzaklaştık. Ne halleri varsa görsünler, kim ne paylaşacaksa ? :D

.
  10. simde
        Like  

.

User deleted

dh buraya geçiş yaptın sinanın buraya geçtiğini öğrenince pek fazla bişey yapmasamda v8 modlamamda yardımcı olan sinanı yanlız birakmak ayıp olurdu bu forum herkese hayırlı olsun

.
  11. Sems
        Like  

.

User deleted

sağol simde hoşgeldin ;)

.
  12. inanki
        Like  

.

User deleted

Motomodtr eninde sonunda bilgilerle dolacak.. Bölümlerle ilgili kim ne biliyorsa paylaşsın, eksik kalan yerleri hep beraber tamamlarız.

Bilmeyen sorsun, bilen anlatsın..

Burası, Türkiye'deki en geniş kapsamlı Motorola forumu olacak.

Çok yakında...

Edited by inanki - 17/7/2009, 16:27

.
  13. drsphex
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar, ben de geldim. burası güzel daha da güzel olur eminim. bi motorola seven olarak katıldım. sağlıkla ilgili ben de size yardım ederim :D

.
  14. inanki
        Like  

.

User deleted

Hoşgeldin drsphex :B):

.
  15. Cepüssü
        Like  

.

User deleted

Hoşgeldin üstad..