USB Sürücülerini Yüklemek

Önemli

« Older   Newer »

Share  
.
  1. xlenia
        Like  

.

User deleted

Merhabalar, ben de motomodtr ye yeni katıldım.Ben root yapmaya çalışıyorum razr maxx telefonumu batarya kalibrasyonu yapmak için .İlk olarak usb driver larını yüklemem gerekiyormuş sanırım yukardaki postlarda dediklerinizi uyguladım rsd lite açtım en sonunda usb connected dedi ancak sizin dediğiniz 3. ve 4. bootloader işlemi gelmedi yani driver felan yükleniyor da demedi öyle kaldı ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz?

teşekkürler

.
  2. bone_breaker
        Like  

.

User deleted

RSD Lite 4.57 linkine tıklandığınızda yönlendiği forum silinmiş galiba. link ölü.

.
  3. Apdurrahman Kele
        Like  

.

User deleted

arkadaslar oncelıkle merhaba konuyu dogru yeremı yazdım bılmıyorum ama bisey sorucam 6 ay once xt910 aldım ve kullanıyorum canım root etmek ıstedi ve sitenizdekı su yazıyı buldum https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53586654 dedikleriniz uyguladım ama bilgisayarım telefonumu görmuyor usb kablosu orjinal degıl ne yapmam lazım bunun ıcın ozel bır yazılım felan varmıdır telefonunmu rootlayamadım bu yuzden arkadaslar yardım!!! yeni usb mı alıyım yazılımmı yukleyım ne yapmam lazım simdiden tesekkur edeım:D

.
17 replies since 17/7/2009, 08:42   6068 views
  Share  
.