V9 Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Heheh, kendi telefonum düzelmiş gibi sevindim. Bu tarz şeyleri yaşayarak öğreneceksin.İlk modlamaya başladığım sırada telefona flash atarken hata aldığımda soğuk ter döktüğümü hatırladım şimdi artık öyle terleyemiyorum malesef.

Sen artık bir moddersın, V9 konusunda forumda yabancı forumlardan öğrendiklerini paylaşımını bekliyoruz erti !

.
  2. ertishop
        Like  

.

User deleted

ya simdide eski fonutumu yükliyemiyom yeni flashı atıktan sonra farklı version mu kullancaz ??

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

V9 çok alengirli bir telefon yeni ve eski yazılımlar arasında bile ram downloader başlangıç ve bitiş adresleri farklılık gösteriyor.

O yüzden yükleyeceğin font flash A0.03.xxxx temelli olmalı.

.
  4. cecan41
        Like  

.

User deleted

ama koyduğunuz dosyalar ile telefonu açamıyorum, açabilen var mı bu dosyalar ile bunu da sanmıyorum ya, işin kötü yanı motorola software update yazılımı da çalışmıyor.

Bu arada rsd 4 lü versiyonlar telefonu görmüyor, ama rsd3.p görüyor, de bakalım inşallah telefonumu açarım...

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Telefonunun sorunu nedir ve bootloader modundaki bilgiler nedir ? Neden açamıyorsun, mesela ne oldu gibi cevaplaman gereken sorularda var :)

Bu dosyalar ile tabiki telefonunu açanlar ve kurtaranlar çok oldu.

.
  6. cecan41
        Like  

.

User deleted

şu anda sitedeki orijinal türkçe yazılımın eskisini yüklüyorum, umarım telefonum açılır. bu arada ilk flash yüklememde rsd yerine motorola flash&back up programını kullanmıştım, şu anda rsd ile uyaptığım yüklemede esnasına IMEI number : 00000 görünüyor. inşallah silmedi?? bu konuda ne dersiniz?

yüklemeyi bitirir bitirmez bootloader ı yazarım, yardımcı olursanız çok dua alırsınız:D akşam akşam kaşındım ya:)

bootloader 5.8 SW version: R263313_U_A0.0 sitedeki 2 türkçe yazılımı da denedim ama başarı ile yüklemenin ardından telefon açılmıyor, lütfen yardımm

şu anda telefonu kapatıp açınca bootloader ekranından kurtulamıyorum.

please ayvayı yedim bootloader dan kurtulamıyorum

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

R263313_U_A0.0 ... devamını getirirmisin lütfen ?

.
  8. cecan41
        Like  

.

User deleted

modymymoto nun web sitesindeki R263313_U_A0.03.24R1_LP0039_USEMERALD2100RTTRR263313018 ile çalıştı

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Geçmiş olsun cecan, modmymoto'daki dediğin dosya bizim 24R1 ile aynı. Modmymoto'ya yükleyende benim. Neyse düzeldiğine sevindim :)

.
  10. cecan41
        Like  

.

User deleted

ilginç:) mümkündür saçma sapan hataların beni bulması:D

.
  11. hakan34
        Like  

.

User deleted

selam herkese. v9 uma henüz kavuştum

fleks versiyonu:USEMERALDAUTELR26331032
    DUAL MODE UMTS
    yazılım versiyonu:R263311-AS_U_9C.13.43R

bu bilgilere göre hangi yazılım yüklemem uygundur.

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Hakan,

Foruma hoşgeldin. Senin V9 yurtdışı sürümlerden. Sanırım Fido / Kanada olmalı. İçinde Türkçe dil varsa hiç yazılımla uğraşma derim.

.
  13. hakan34
        Like  

.

User deleted

evet hong kong tan getirttim 120$ a maloldu toplam.tr menü mevcut zaten.ya telefon habire çalıyor.onu kapatamadım.sessiz e aldım şimdilik.çalıyor dediğim arama felan yok yani.diril diril die çalıyo durduğu yerde.bu sesi kapatamadım birtürlü.

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ayarlar / Başlangıç ayarlarına girip , Tümümü sıfırla ve Tümünü sil yaparmısın ? Şifre sorarsa 12345 ya da 000000 denersin.

.
  15. hakan34
        Like  

.

User deleted

tümünü sil dedim.kodu yazdım.ama yine olmadı.hala çalıyor dediğim gibi.sessiz sessiz de kullanamamki bu telefonu :wacko: tümünü sil dediğimde de numaraları silecekti onu yapmadım.

.
48 replies since 21/7/2009, 10:50   1198 views
  Share  
.