V9 Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

sim kartındaki numaraları ve hafıza kartındaki bilgiler silinmez. Bu arada ne sesidir bu ? Videoya çekip sorunu gösterme şansın varsa, daha iyi yardımcı olabiliriz.

.
  2. hakan34
        Like  

.

User deleted

şimdi ana ekran menüsündeki sembolleri yazayım soldan sağa.sol başta zaten şebeke çeki gücü var o full durumda.onun hemen yanında E harfi var sanırım edge,ondan sonra 2G sembolü var.çalar saati kurduğumdan onun simgesi var.ondan sonra zil sesini belirten simge var.batarya durumunun bitişiğinde.sırayla soldan sağa bu şekilde.sanırım edge n kaynaklanıyor buı durum.kişisel görüşüm tahminim.telefon kapağı açıkta kapalıda olsa çevirmeli telefonlardan çıkan ses gibi zil sesi geliyor.sesi kapatmadığımda.mesela titreşime alıyorum bu defa titriyor telefon.bilmiyorum bunun bi çözümü varmı.peki sizin yazılımları direk yüklesem ne kaybederim.bendeki yazılımda pil tasarruf modu dahi yok yani.çok risk taşırmı bu işlem?yoksa direk telefon tamircisi arkadaşımamı gideyim.istanbuldaysanız sizinlede görüşebilirim yüzyüze.saygılar...

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hakan özel mesaj attım.

.
  4. karayuk
        Like  

.

User deleted

şemsettin
    Yarin forumda modlanmış V9 yazılımı paylaşacağım. Onu denemek istersin belki demişsin
    ben göremadim acaba paylaştınmı

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Modlu V9 yazılımında sıkıntılar oluşuyor, o yüzden kendiniz modlayacaksınız keyfinize göre. Bu konuda yardımcı olabilecek V9 Mod rehberi mevcut ;)

.
  6. karayuk
        Like  

.

User deleted

biz konunun yabancısıyız öğreninceye kadar siz ustalardan faydalanacağız

.
  7. hakan34
        Like  

.

User deleted

yurt dışından getirttiğim V9 un bilgileri.

flex-----USEMERALDAUTELR26331062

yazılım-----R263311-AS_U_9C.13.43R

dsp yazılım-----531C0000

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

O fw , Telstra / Avusturalya için. Buradan indirebilirsin, bir köşede dursun her ihtimale karşı...

http://rapidshare.com/files/155496231/R263...ELR26331062.rar

.
  9. hakan34
        Like  

.

User deleted

ok anladım.error veriyo rapid te şu an.

.
  10. oguzhandincel
        Like  

.

User deleted

Bu yazılımı nasıl ve hangi programla yüklüycez,bi yardımcı olurmusunuz?Telefonumda Türkçe yok,bu yazılımla ekleyebilirmiyim?

.
  11. rainmaker88
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar bugün şansa telefoncuda bir v9 buldum ve aldım. yazılım sürümü R263313_U_A0.02.03R3 fleks versiyonu USEMERALD2100O2DER26331306D ana menüdeki ilk simge sol üst köşede O2 active simgesi var.Bu yazılım hakkında bilgisi olan var mı ? mevcut sürümde kalmalımıyım yoksa yukarıdaki sürümü mü flashlasam.

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

V9'un hayırlı olsun rain, yukarıdaki yazılımlardan 24R flashlayabilirsin.

.
  13. rainmaker88
        Like  

.

User deleted

sagol semseddin. v9 olduğunu bilmiyordum aırken eve gelince anladım v9 olduğunu. hem hafıza kart yuvası var hemde v9 yazıyor pilin altındaki iç kısımda. e8 imi yok pahasına satıp rastgele bi telefon alıcaktım. Bu düşünceyle çıkmıştım evden. Motorola olması şart değildi ama girdiğim ilk telefoncuda karşıma bu çıktı ve 150 kağıda aldım. e8ide 100e saydılar. Gram pazarık etmedim. Zaten manevi değeri olan e8i satmak yeterince zor geldi :( neyse olan oldu gram pişman değilim. Sonuç olarak eni telefonumuda sevdim ama çözülmesi gereken bir kaç ufak mesele var. Pil sadece 1 gün gidiyor. BX40 batarya var içinde. BX50 batarya alıp takmayı düşünüyorum ama kapak kapanmaması gibi bi sıkıntı filan olur mu semseddin sen daha iyi bilirsin. Ayrıca arka kapakta soyulmalar var. Ya komple soyucam yada yeni bi kapak alıcam. sadece arka kapağı temin edebileceğim bir yer biliyormusun yoksa ebay amazon gibi sitelerden mi almak gerekiyor illa ?

.
  14. caprice
        Like  

.

User deleted

sinan yazılmları upload edebilirmisin tekrar,

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

http://www.mediafire.com/download/0j0i1o4n..._A0.03.24R1.rar