Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. erdemm18
        Like  

.

User deleted

Merhaba Şemseddin bey;
    Bende Motorola Atrix2 AT&T (MB865) var. Cihazım android 4.0 dı ve rootluydu. Cihazıma android 4.4.4 atmaya karar verdim ve bu linkteki Video yönerge yardımıyla bootmenu manager yardımıyla sistem 3' e ilk başta deneme amacı ile 4.4.4 ü kurdum ve çok beğendim resmen telefonu yeni almışım gibi hissetim. Dedim artık hep sistem 3 teki 4.4.4 ü kullanırım diye en baştan temiz kurulum yapıyım diye ( Çünkü kurarken sisteme az yer ayırmıştım hepsini 4.4.4 e ayırmak için) , boot menu managerdaki sistem ü e gelip oradaki tüm dosyaları format seçeneği ile formatladım. (En azından ben öyle sandım :) ) Sonra sistemi baştan başlatayım sistem 3 e baştan kurayım dedim kapattım ve telefonu bir daha açamadım. Soft brick olmuş. Motorala simgesinden sonra siyah ekran geliyor.
    Şemseddin bey siz yardımcı olursanız yani telefonu yapabilmemde yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. İlk akıllı telefonumdu bu telefon ayrı bir yeri var. Telefoncudan ziyade en azından buraya donate yaparım hem foruma da en azından böyle faydam dokunur. Zaten Trabzondaki telefoncular da yapamaz.

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3400 views
  Share  
.