Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Yakup Keskin
        Like  

.

User deleted

Burak kardesim el atar misin telefona ?

.
  2. YnSdKgL
        Like  

.

User deleted

Merhaba.Elimde C980 model bir cihaz var.Yurtdışı olduğu için imei kayıtsız.Ve sadece Vodafone ile çalışıyor diye biliyorum.Cihaz önceden açılıyordu ama sim kilidi var diye kullanamıyordum.Sadece açıldığında bir yazı çıkıyordu.İnternetten araştırıp imei atmaya karar verdim.Bir program yükleyip usb ile cihazı bağlayıp programı açtım.Birkaç işlem yaptım başarısız oldu.Ve en sonunda cihaz kapandı ve daha da ne yaparsam yapayım açılmadı.Bunun sebebi nedir?Bir çözümü var mıdır?Yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkürler.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Cihazını bootloader modunda açabilirmisin ?

* # ve power tuşlarına basılı tutunca, bootloader moduna girmeli cihazın. Eğer olursa rsd lite ile orjinal yazılımını flashlaman yeterli olacaktır.
    R26_U_83.28.38.04.01P_LP0039_DRM0103_JPGE_R26VFV980_04_SE6023BXXF4025_1FF : https://mega.co.nz/#!39FBXbaT!u0to...Z4ew4FSn9gcfWDs

.
  4. Efe Akyaz
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

TTnet ten almış olduğum motorola xoom 2 10.1 inc media edition 3g + wifi 16 gb tabletimle ilgili bir sorunum var. tabletimi ilk olarak fabrika ayarlarına döndürerek formatladım daha sonra factory reset attım. Daha sonra tableti bilgisayara bağladığımda bilgisayar taleti tanımıyor USB Aygıtı Tanınamıyor ve Microsoft WPD Gelişmiş Depolama Aygıtı hatası alıyorum.Farklı bilgisayarlarda da durum aynı. Motocast hiçbir şekilde açılmıyor dosyalara ulaşamıyorum yada dosya aktarımı yapamıyorum bilgisayardan tablete. Benim aynı sorunu yaşayan yada bu sorunun çözebilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Ankarada tableti götürebiliceğim herhangi bir yer varmı yardımcı olursanız sevinirm...

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Efe Akyaz,

Tableti bilgisayar'a bağladığında windows aygıt yöneticisinde yeni bir cihaz çıkıyor mu ve yanında ünlem var mı ?

.
  6. YnSdKgL
        Like  

.

User deleted

Semseddin

Maalesef olmuyor.Bayağı araştırma yaptım,kablo ile pcye takılıyken,şarjdayken,bataryayı çıkararak...her şekilde tuş kombinasyonlarını denedim ama cihazda hiçbir tepki yok.Cihaz göçtü anlaşılan...

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Xoom 2 cihazlarda usb soketi sorunu olabiliyor, soket değişimi ile hallolur.

.
  8. YnSdKgL
        Like  

.

User deleted

Şemseddin bey;
    Motorola C980'e bi çözüm bulunamaz mı acaba?Gerçi benim pek umudum kalmadı ama...

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (YnSdKgL @ 21/2/2015, 02:27) 
    Şemseddin bey;
    Motorola C980'e bi çözüm bulunamaz mı acaba?Gerçi benim pek umudum kalmadı ama...

http://www.serwisgsm.arrakis.pl/files/inde...XXF4025_1FF.rar

adresinden orjinal yazılımını indirin ve bootloader modunda cihazı açınız. rsd lite ile orjinal yazılımını flashlayın.

bootloader modu : * + # + power tuşları.

.
  10. erdemm18
        Like  

.

User deleted

Merhaba Şemseddin bey;
    Bende Motorola Atrix2 AT&T (MB865) var. Cihazım android 4.0 dı ve rootluydu. Cihazıma android 4.4.4 atmaya karar verdim ve bu linkteki Video yönerge yardımıyla bootmenu manager yardımıyla sistem 3' e ilk başta deneme amacı ile 4.4.4 ü kurdum ve çok beğendim resmen telefonu yeni almışım gibi hissetim. Dedim artık hep sistem 3 teki 4.4.4 ü kullanırım diye en baştan temiz kurulum yapıyım diye ( Çünkü kurarken sisteme az yer ayırmıştım hepsini 4.4.4 e ayırmak için) , boot menu managerdaki sistem ü e gelip oradaki tüm dosyaları format seçeneği ile formatladım. (En azından ben öyle sandım :) ) Sonra sistemi baştan başlatayım sistem 3 e baştan kurayım dedim kapattım ve telefonu bir daha açamadım. Soft brick olmuş. Motorala simgesinden sonra siyah ekran geliyor.
    Şemseddin bey siz yardımcı olursanız yani telefonu yapabilmemde yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. İlk akıllı telefonumdu bu telefon ayrı bir yeri var. Telefoncudan ziyade en azından buraya donate yaparım hem foruma da en azından böyle faydam dokunur. Zaten Trabzondaki telefoncular da yapamaz.

.
  11. YnSdKgL
        Like  

.

User deleted

Şemseddin Bey;

Bahsettiğiniz şeyleri ben de biliyorum.Fakat size mesajımda cihazın hiçbir şekilde Bootloader modunda açılmadığını belirtmiştim.

.
  12. YnSdKgL
        Like  

.

User deleted

Şemseddin Bey,

Uzun bir zaman aradan sonra tekrar merhaba.Cihaz ne zamandır yatıyordu kenarda,tekrardan uğraşayım dedim biraz.Cihazı açtım çalıştırdım dili almancaydı ve sim kartı okumasına rağmen galiba Vodafone tarafından kilitli olduğundan ana ekrana bir türlü ulaşamadım.Sizin zamanında verdiğiniz yazılımla RSD Lite ile flash attım.Dil Türkçe oldu ama ana menü ekranına yine gelmedi telefon.Ayrıca sizin verdiğiniz flash V980 içinmiş,ikisinin yazılımı aynı mı bilmiyorum.Motoimei programıyla cihaza imei atmayı denedim fakat her şeyi doğru yapmama rağmen son aşamada "error300a0204" diye bir hata verdi.Program cihazı artık V980 olarak görüyor,işimi garantiye alayım diye hem V980 hem de C980 seçeneklerini deneyip imei atmaya çalıştım fakat yine de olmadı.Sizce bu cihazın sim kilidi açılabilir mi ve imeisini nasıl değiştirebilirim?

.
  13. Teymur Talibov
        Like  

.

User deleted

Herkese selam. Ben internetden motorola V8 sipariş verdim tel geldi ilk başda telefon iyi çalışıyordu 2-3 gün sonra telefonu şarja takmisdim geri aldığımda tel acilmadi. Sonra tekrar şarja takdim telefonun calisdi ama ekran ışığı yanmıyordu.şarjdan çıkardığım zamanda telefon kapanıyor. Acab sorunun kaynağı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3392 views
  Share  
.