Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu cihaz T-mobile mı yoksa normal charm mı ?

.
  2. erdibasarik
        Like  

.

User deleted

T-mobile .

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazın için güncelleme baktım. Şu anda son sürümdesin. Çözüm için daha eski sürüm rom yüklemeyi denenebilir fakat cihazın çöp olma riski de var.Risk alabiliyorsan, anlatımı yapalım.

.
  4. erdibasarik
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim . Ama o riski şimdi alamıcam . Elimdeki tek telefon .

Servise versem çok fazla ücret talep ederler mi

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teleservice yurtdışı motorola cihazlara bakmıyor. Aynı teleservice yurtdışı HTC cihazları ücretsiz değiştirebiliyor. Yetkili servis dışındaki servislerden birisine bırakırsan yapılacak işlem yazılımsal, ücreti 20-50 lira arası bir rakam olur.

.
  6. erdibasarik
        Like  

.

User deleted

Yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim .

.
  7. harte
        Like  

.

User deleted

v6 kullanıyorum, orijinal yazılımı da flaşladım, heartless da fakat hala aynı sorunum var. telefon zaman zaman yavaşlıyor, açma tuşu dışındaki tüm tuşlar geç işliyor. internete girince hafıza dolu diye uyarı veriyordu, hafıza kartını formatladım hatta çıkarıp denedim değişmedi. telefon hafızasını silmeyi bilmiyorum ama, tarayıcı haricinde de yavaşlık devam ediyor. flaşlamalar da işe yaramadı sonuçta. ne olmuş olabilir?

.
  8. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (harte @ 14/9/2012, 22:40) 
    v6 kullanıyorum, orijinal yazılımı da flaşladım, heartless da fakat hala aynı sorunum var. telefon zaman zaman yavaşlıyor, açma tuşu dışındaki tüm tuşlar geç işliyor. internete girince hafıza dolu diye uyarı veriyordu, hafıza kartını formatladım hatta çıkarıp denedim değişmedi. telefon hafızasını silmeyi bilmiyorum ama, tarayıcı haricinde de yavaşlık devam ediyor. flaşlamalar da işe yaramadı sonuçta. ne olmuş olabilir?

Telefonun dahili hafızası dolmuş olabilir kardeşim onu da kontrol istersen

.
  9. harte
        Like  

.

User deleted

ama onu nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum malesef, flaşlayınca zaten sıfırlanması gerekmez mi ya da? cevap için teşekkürler.

.
  10. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (harte @ 15/9/2012, 14:02) 
    ama onu nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum malesef, flaşlayınca zaten sıfırlanması gerekmez mi ya da? cevap için teşekkürler.

Ana sayfada menu tuşuna basın ayarları acin oradan depolama seçin sonra orada formatlama olmasi lazim bn neutrino rom kullanıyorum bnde farkli biraz

.
  11. maverick661
        Like  

.

User deleted

Öncelikle herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum. Motorola Droid Pro telefonum ile ilgili bir sorunum var. Hard reset attıktan sonra telefon açılış ekranında takılmaya başladı. M logosunu geçiyor kırmızı x işareti çıkıyor droid yazısı çıkıyor ve takrar kırmızı x işaretine dönüyor. Sürekli bunu tekrarlayıp duruyor. Telefon boot mode (vol up + power) a geçiyor. Rsd telefonu görüyor fakat rom atmaya çalıştığımda ERROR: Flash failure: Phone[0000]: Phone is not compatible with multi-interface super-file. (Error Code: 3b) diye bir hata alıyorum. Acaba telefon bu durumdayken bootloader ı unlock etmenin bir yolu varmıdır ustalar lütfen yardımcı olun. Telefon Verizon Droid Pro(xt610)

.
  12. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (maverick661 @ 16/9/2012, 13:13) 
    Öncelikle herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum. Motorola Droid Pro telefonum ile ilgili bir sorunum var. Hard reset attıktan sonra telefon açılış ekranında takılmaya başladı. M logosunu geçiyor kırmızı x işareti çıkıyor droid yazısı çıkıyor ve takrar kırmızı x işaretine dönüyor. Sürekli bunu tekrarlayıp duruyor. Telefon boot mode (vol up + power) a geçiyor. Rsd telefonu görüyor fakat rom atmaya çalıştığımda ERROR: Flash failure: Phone[0000]: Phone is not compatible with multi-interface super-file. (Error Code: 3b) diye bir hata alıyorum. Acaba telefon bu durumdayken bootloader ı unlock etmenin bir yolu varmıdır ustalar lütfen yardımcı olun. Telefon Verizon Droid Pro(xt610)

Hocam hatani Google'da araştırdım aynı sorunu yaşayanlar sbf dosyasını c sürücüsünde belgelerim klasörüne atıp rsd lite programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıp romu cakmayi basarmislar dene bakalım.

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (maverick661 @ 16/9/2012, 14:13) 

Merhaba maverick661, foruma hoşgeldin. Farklı bir bilgisayarda aşağıdan indireceğin rom'u RSD Lite'ın son sürümünü kullanarak flashla.

http://static.droidnetwork.net/1kds/SBF/DP...ned_1FF.sbf.zip

QUOTE (harte @ 14/9/2012, 23:40) 

Merhaba harte,

Kapaklı motorola cihazların tümünde zamanla oluşan flex film arızası var gibi. Yazılım değiştirmek fayda etmiyorsa, tuşlar gidip geliyorsa flex film değiştirme vakti gelmiştir.

.
  14. harte
        Like  

.

User deleted

QUOTE (harte @ 14/9/2012, 23:40) 

Merhaba harte,

Kapaklı motorola cihazların tümünde zamanla oluşan flex film arızası var gibi. Yazılım değiştirmek fayda etmiyorsa, tuşlar gidip geliyorsa flex film değiştirme vakti gelmiştir.
    [/QUOTE]

tamam ya çok sağol :) vlla çok mutlu oldum, bence de senin dediğin kesin çözümdür. teknik servise, sana hiç sormadan yollasaydım bir flaş atıp yollarlardı. şimdi gönül rahatlığıyla dediğin sebeple yollayabilirim çok teşekkürler

.
  15. glorious52
        Like  

.

User deleted

Merhabalar 2 tane sorunum var
    1) 2 gün önce atrix aldım ilk kurduğumda tarayıcıdan ve youtube uygulamasından video izleyemiyodum sonra youtube uygulaması düzeldi video izleyebiliyorum ancak tarayıcıdan facebook,youtube gibi sitelerde video izleyemiyorum
    2) forumun ilk sayfasında hattan nete bağlanıp faturanın kabarık gelmemesi için bi ayardan bahsedilmiş ilk kurduğumda ayarlar o şekildeydi veri gönderiminde arka plan veri ve veri etkin tikliydi ve sıkıntı yoktu ancak bugün ne olduğunu anlayamadım şarj simgesinin olduğu yerde E işareti çıkıyo anlamı şebeke üzerinden veri indiriyomuş sanırım bunu engellemek içinde veri etkinin tikini kaldırdım bu seferde en üstte kırmızı renk aşağı yukaru ok çıktı ve bildirimlerde hücresel veri devre dışı yazıyo.

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3392 views
  Share  
.