Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emre16
        Like  

.

User deleted

Öncellikle Selamın Aleykum arkdaşlar herkeze iyi akşamlar benim sorum olucak benim motorola xoom 2 mz616 tabletim var fakat güncelleme yapamıyorum güncellemeyi indiriyorum kur diyorum tableti kapatıyor yüklemeye başlıyor fakat yüzde 20 ye geldiğinde android resminin üstünde ünlem işareti çıkıyor kendini resetliyor ve eski sürümle tekrar açılıyor ve güncelleme başarısız diyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba lütfen bir yardım edin lütfen .

Bazıları Orjinal Firmwareyi Kur Diyor Ama Ben Bulamadım Nerden Bulup Nasıl Kurabilirim Bi Yardımcı Olur Musunuz Lütfen .. Şimdiden Çok teşekkürler

.
  2. mura2163
        Like  

.

User deleted

benim ve66 telefonum var, normal ses kaydı felan yapıyor hoparlörle konuşmamı iletiyor fakat konuşmayı düz yapınca sesim karşı tarafa gitmiyor. yazılımda orjiinal yükledim ama düzelmedi nerede yaptırabilirim acaba.
    :dunno.gif:

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

ne demek istediğiniz tam olarak anlaşılamadı...

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (beefytr @ 22/2/2013, 16:03) 

Sanırım V66 cihazı var, ses kaydı yaparken konuşmasını alıyor yani mikrofonda sıkıntı yok ancak çağrıda iletmiyor karşı tarafa. Orijinal yazılım da yüklemiş yeniden olmamış. Ne yapılabilir?

.
  5. mura2163
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 22/2/2013, 15:21) 
    QUOTE (beefytr @ 22/2/2013, 16:03) 

Sanırım V66 cihazı var, ses kaydı yaparken konuşmasını alıyor yani mikrofonda sıkıntı yok ancak çağrıda iletmiyor karşı tarafa. Orijinal yazılım da yüklemiş yeniden olmamış. Ne yapılabilir?

evet aynen öyle , bu problemi ben çözebilir miyim? veya bir teknik servis var mı ?

.
  6. cmy
        Like  

.

User deleted

Merhabalar,

Arkadaşlar benim XT910 un sim kart yuvası kullanılmaz hale geldi. Yuva içindeki pinler kırılmış. Nasıl oldu derseniz? Mikro sim aparatını sim olmadan boş bir şekilde taktım. Ama geri çıkarırken sanırım pinleri eğdi ve kırdı.
    Telefon garanti kamsamında ancak bizim teleservice sağolsun eline düşmeyin 282 tl fiyat çıkarttı.

Bende onarımı kabul etmedim. Bu cihazın sim kart yuvasını nereden temin edebilrim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cmy @ 22/3/2013, 11:19) 
    Merhabalar,

Arkadaşlar benim XT910 un sim kart yuvası kullanılmaz hale geldi. Yuva içindeki pinler kırılmış. Nasıl oldu derseniz? Mikro sim aparatını sim olmadan boş bir şekilde taktım. Ama geri çıkarırken sanırım pinleri eğdi ve kırdı.
    Telefon garanti kamsamında ancak bizim teleservice sağolsun eline düşmeyin 282 tl fiyat çıkarttı.

Bende onarımı kabul etmedim. Bu cihazın sim kart yuvasını nereden temin edebilrim.

ebay ya da ipmart yapın derim...

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhabalar,

Merhaba cmy,

http://www.etradesupply.com/motorola-droid...er-contact.html

Teleservis'in yapacağı şey anakart değiştirmek olacaktır, sim kart yuvası lehimlemeye 282 lira istemezler sanırım. Parçayı aşağıdaki adresten temin edebilirsin. Geçmiş olsun.

http://www.etradesupply.com/motorola-droid...er-contact.html

.
  9. cmy
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler. Çok makbule geçti.

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Arasan belki bulabilirsin bu soketi türkiye'de de nihayetinde standart sim soketi, revizyon numarası belli 110312, rica ederim.

.
  11. mrustbey
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar motorola xoom2 cihazimin sarj soketinde sikinti var tutukluk yapiyor. Sorun sarj aletinde degil cihazda. Yetkili servislere gondermeyi dusunuyorum ama bulamadim hic. Yardimci olursaniz sevinirim.

.
  12. bynihat06
        Like  

.

User deleted

şemseddin bey banada bi yardımcı olsan bende foton 4g var orjinal sprint 2.3.5. yazılımını bi eşşeklik edip değiştirdim yanlış yapmışım us cellular romunu yükledim telefonum sim kilide düştü şebeke yok bide bootloader unlock işlemini yapamıyorum bana bi yardımzcı olsanız size zahmet...

.
  13. ylmaz
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Banada yardimci olurmusunuz elimde xoom tabletlerindn var ama tek sorun sarj etmiyor kendini sarj aletindendir diye dusundum ama alakasi yok yeni bir sarj aleti aldim ama buda olmadi acaba neden olabilir bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz nasil yapabilirim

Simdiden yardimlariniz icin cok muteşekkirim

.
  14. cmy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 22/3/2013, 23:59) 
    Merhabalar,

Merhaba cmy,

www.etradesupply.com/motorola-droid...er-contact.html

Teleservis'in yapacağı şey anakart değiştirmek olacaktır, sim kart yuvası lehimlemeye 282 lira istemezler sanırım. Parçayı aşağıdaki adresten temin edebilirsin. Geçmiş olsun.

www.etradesupply.com/motorola-droid...er-contact.html

Parçayı aşağıdaki adresten kargo ücretsiz aldım. 2 haftada elime ulaştı. 14 tl ye mal oldu.
    Yalnız parçayı takan arkadaş ne yaptıysa bu seferde kamera çalışmıyor.

http://www.aliexpress.com/item/New-SIM-Hol.../771706197.html

.
  15. ahmetufuk
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum atrix model telefonumu satın aldıktan iki ay sonra sıvı teması oldu. Telefonu bir iki gün pirinç dolu kavanozda nemi alınsın diye beklettim. Daha sonra telefonu korka korka açtım. Telefon açıldı ama ekranın bazı noktalarında çeşitli izler vardı, bu zamanla tamamına yayıldı ve bir süre sonra kendiliğinden geçti. Bende telefonun düzeldiğini düşünerek kullanmaya devam ettim.

Bu şekilde yaklaşık 3 ay kullandıktan sonra telefon kendi kendine kapanıp açılmaya ve internete girdiğim zaman da alt kısımda aşırı ısınma yaşamaya başladım. Şu an telefon açmaya çalıştığımda ekrana motorola logosu geliyor ama açılmıyor. Garanti sonuç vermedi. Bu noktada ne yaparak telefonu kurtarabilirim arkadaşlar ?

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3392 views
  Share  
.