Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Sıvı teması zamanla anakart ve diğer aksamlarda paslanmaya neden olur. Cihazınız şu anda bunun ceremesini çekiyor. İşini iyi bilen bir servise bırakın cihazı, anakartı iyice temizleyip cihazı kurtarabililerler. Oluşan hasar kalıcı da olabilir, denenmeden birşey denilemez. Geçmiş olsun.

.
  2. s_ersoy
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar.

bende motorola atrix var.

telefonumda vodafone hat kullanıyordum ancak avea hattımı faturalıya çevirdiğim için o hattı kullanmak istedim fakat sim kartı telefonum görmüyor. telefonumda sim kilidi olabilirmi acaba diye başka bir avea simkartı taktığımda gördü. bunun üzerine simkartımda sorun olabilir diye simkartımı yenilettim. fakat gene görmedi. çözüm bulamadım. bana yardımcı olabilecek konu hakkında bilginiz varmı?

ilgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkrüler.

.
  3. subarda
        Like  

.

User deleted

telefonu bilgisayara bağladığımda sadece şarj ediyor sürücülerini yükleyemiyorum usb hata ayıklama da seçli nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=29622537

.
  5. h_dogan
        Like  

.

User deleted

merhaba razr xt910 kullanıyorum telefonum suya düştü hemen kapatıp kurutmaya çalıştım şarjı bitene kadar wifi çalışmadı (sürekli kablosuz bağlantıyı açmaya çalışıyor görünüyordu simgesinde) ama arama msj vs çalıştı. şarj bitince telefon tekrar şarj olmadı şarj durumu sabaha kadar bekletsem de %0:(

teknik servis suya düştüğü için garanti kapsamında tamir etmez. Ne yapmam gerekiyor?

.
  6. Yakup Keskin
        Like  

.

User deleted

semseddin abi bana yardimci olur musun ?

.
  7. erdemm18
        Like  

.

User deleted

Şemseddin bey motorola atrix 2 telefonuma android version 4.4.4 paranoid olandan kurmak istiyorum. Telefonum orijinal 4.0.4'te rootlu. Çok fazla araştırdım nasıl rom atarım nasıl olur diye fakat kafam çorba oldu resmen. Yok kerneli kexec'i , bootstrap recoverysi , CWM du , rom'u ,gappsı, boot menu managerı. Kısacası nasıl yapacağımı şaşırmış durumdayım bana bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim teamviewer yada farklı bir şekilde bana yardım edebilirseniz çok sevinirim. Çünkü telefonun şu hali resmen sinir ediyor. Çogu uygulamada unfortunately .. stopped hatası ve çoğu zaman uzun süre donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (h_dogan @ 19/3/2014, 15:14) 
    merhaba razr xt910 kullanıyorum telefonum suya düştü hemen kapatıp kurutmaya çalıştım şarjı bitene kadar wifi çalışmadı (sürekli kablosuz bağlantıyı açmaya çalışıyor görünüyordu simgesinde) ama arama msj vs çalıştı. şarj bitince telefon tekrar şarj olmadı şarj durumu sabaha kadar bekletsem de %0:(

teknik servis suya düştüğü için garanti kapsamında tamir etmez. Ne yapmam gerekiyor?

Selam,

Telefon suya düştüğünde hemen çıkartıp kenara koysaydınız daha iyi olurdu. Bu tür vakalarda asla telefonu kurutmaya çalışmayı önermiyorum. Çünkü cihazın içinde oluşan su damlacıkları siz kurutmaya başladığınızda (örn; saç kurutma makns.) olabildiğince ilerliyor daha fazla yere ulaşınca tüm anakartı etkiliyor. Cihaz şuan sıvı temaslı olduğu için garanti kapsamına ASLA girmez, en yakın bağımsız teknik servise götürürseniz az da olsa hayata dönebilir.

QUOTE (Yakup Keskin @ 26/9/2014, 06:16) 
    semseddin abi bana yardimci olur musun ?

Buyrun, yardımcı olmaya çalışalım.

QUOTE (erdemm18 @ 12/10/2014, 00:25) 
    Şemseddin bey motorola atrix 2 telefonuma android version 4.4.4 paranoid olandan kurmak istiyorum. Telefonum orijinal 4.0.4'te rootlu. Çok fazla araştırdım nasıl rom atarım nasıl olur diye fakat kafam çorba oldu resmen. Yok kerneli kexec'i , bootstrap recoverysi , CWM du , rom'u ,gappsı, boot menu managerı. Kısacası nasıl yapacağımı şaşırmış durumdayım bana bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim teamviewer yada farklı bir şekilde bana yardım edebilirseniz çok sevinirim. Çünkü telefonun şu hali resmen sinir ediyor. Çogu uygulamada unfortunately .. stopped hatası ve çoğu zaman uzun süre donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selam,

Cihazı normal kullanırken genel olarak stopped zorla durduruldu hataları alıyorsanız telefona öncelikle temiz bir yazılım flaşlayın. Ardından Custom ROM kurulum yönergelerine yönelebilirsiniz. Forumda konular mevcut.

.
  9. erdemm18
        Like  

.

User deleted

Burak bey zaten sorun orada başlıyor ben araştırdım forumlara baktım fakat şu rom yükleme işini konuda belirttiğim gibi karıştırdım. Zaten o kısımda yardım istiyorum. Atmak istedigim rom bu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2050705

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Selam,

En kısa zamanda güzel, sade ve güncel bir rehber hazırlamaya çalışıcam. Piyasayı uzun süredir takip etmiyorum yeni makaleleri falan okuyup geri dönüş yapacağım, sağlıcakla kalın.

.
  11. Yakup Keskin
        Like  

.

User deleted

S.a Semsettin Abi ROM Atiyor Musun ? Ben Anlamiyorum Su Meletten Atabilen var mi Istanbul DA?

.
  12. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Yakup Keskin @ 15/10/2014, 12:00) 
    S.a Semsettin Abi ROM Atiyor Musun ? Ben Anlamiyorum Su Meletten Atabilen var mi Istanbul DA?

Aleyküm selam,

@Semseddin Bey müsait değil. Olabildiğince ben size yardımcı olmaya çalışayım, probleminizi tam olarak anlatırsanız çözüm yolları arayalım. Cihazınızın modeli nedir? Ne ROM'u atmak istiyorsunuz?

İyi forumlar,
    Burak.

.
  13. Yakup Keskin
        Like  

.

User deleted

Burak Kardesim xt910 RAZR Maxx En Stab il ROM kitkat varsa yuklrmek istiyorum gecenlerde build um romuda Simdi bulamiyorum ve turkce ROM olsun iIstanbul DA tanidik varsa yukleyecek biri lazim 30 lira felan aatsin bbana ayagina Kadar gelirim valla ingilizce sikildim

.
  14. erdemm18
        Like  

.

User deleted

Burak , geri dönüşünüz için beklemedeyim. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (erdemm18 @ 16/10/2014, 01:31) 
    Burak , geri dönüşünüz için beklemedeyim. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Ben teşekkür ederim, Allahın izniyle yarın öğleden sonra yani okul çıkışı rehber geliyor.

İyi forumlar,
    Burak.

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3392 views
  Share  
.