Milestone restart/alarm/resim çözümü ve Bootloader dosyaları

Bootloader consumer replacer / upgrade

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

indirdiğin tar.gz arşivini winrarla açtıktan sonra gelecek dosyanın uzantısını sbf yap. Örnek rom dosyası ;

Milestone2.1_HK.sbf

.
  2. hrnayn
        Like  

.

User deleted

YANİ ADINIMI DEĞİŞTİRCEM

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 13/1/2011, 08:42) 
    YANİ ADINIMI DEĞİŞTİRCEM

Koyu renk ile belirtilmiş şekilde uzantısını değiştireceksin :thumb_yello.gif: Milestone2.1_HK.sbf

.
  4. hrnayn
        Like  

.

User deleted

PEKİ HOCAM ROM ATARKEN TELEFONU KAPATIPTAMI ATICAM YANİ BİOSTAYKEN

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 13/1/2011, 08:45) 
    PEKİ HOCAM ROM ATARKEN TELEFONU KAPATIPTAMI ATICAM YANİ BİOSTAYKEN

Telefonu bootloader moduna alacaksın yani şu şekilde : Telefonu kapat yukarı ok tuşu (Klavyedeki yön tuşlarından üst yön tuşu ) ile beraber açma kapama tuşuna basılı tut bootloader moduna gelince usb ile cihazı pc ' ye bağla sonra romu yükle :thumb_yello.gif:

.
  6. hrnayn
        Like  

.

User deleted

TEŞEKKÜRLER
    BİRDE TAVSİYE EDECEĞİNİZ 2.2.1 VARMI

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 13/1/2011, 11:25) 
    TEŞEKKÜRLER
    BİRDE TAVSİYE EDECEĞİNİZ 2.2.1 VARMI

Klavyen QWERTZ ise Germany olanı yükleyebilirsin değilse diğerlerine yönel :thumb_yello.gif: Ben 2.1 kullanıyorum :biggrin2.gif: 2.2.1 beta olduğu için stabil değil full sürümü bekliyoruz :thumb_yello.gif:

.
  8. hrnayn
        Like  

.

User deleted

teşekkürler
    QWERTZ derken neyi kasttentiniz
    acemilik işte hoş görün :(

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 13/1/2011, 13:57) 
    teşekkürler
    QWERTZ derken neyi kasttentiniz
    acemilik işte hoş görün :(

Cİhazındaki klavye QWERTZ şeklinde (Alman klavyesi) ise germany yazılımını kullan demek istedim :thumb_yello.gif: Normal bizim kullandığımız QWERTY ise diğerlerini deneyebilirsin :thumb_yello.gif:

.
  10. hrnayn
        Like  

.

User deleted

ok
    şimdi anladım teşekkürler

.
  11. bariscaa
        Like  

.

User deleted

Heyttt ben geldimmm :)) Uzun uraşlar sonunda cihazım tamir edildi.Genpa saolsun biraz tamir biraz bozarak cihazımı elime getirdiler...TR sürüm yüklemişler cihaza android market yok napıyım marketsiz teli ben :)) Hemen ve hemen HK roma dönüyorum :)

.
  12. doganmert
        Like  

.

User deleted

merhaba, bende motorola milestone telefon aldım ve sitenizde yenıyım. bütün konuları okudum yardımlarınız ıcın tesekkur ederım ama fakat bu konu hakkında bı sorum var, RSD Lite programını ındırdım ve actım Fılenameın yanında 3 noktaya basıp 90.78 programını sectım ve start'a bastım. Ondan sonra o dosyayı telefona mı atmam gerekıyor? aynı sekılde hong konguda mı öyle yapmam gerek?

.
  13. bariscaa
        Like  

.

User deleted

9 78 i yuklediysen. Rsd lite ta programi sectikten sonra starta basmaniz yeter li zaten rsd lite cihazinizi tanimis ve connect isareti cikmis olmali. Start islemi yaptiginizda cihazi her hangi bir moda almaniza gerek rsd otomatik hallediyo yuklemeyi.

.
  14. doganmert
        Like  

.

User deleted

önce yapmam gerekenleri bana acıklayabılır mısın rica etsem? ayrıntılı bı sekılde, ılk defa motorola kullanıyorum cunku :)

.
  15. bariscaa
        Like  

.

User deleted

Cihazi bagla usb ile pc ye portall olarak sec. HK romu arsivden cikar once sonra rsd den sec o romu ve starta bas gerisini rsd hallediyo. Alt tarsfta yukleme adimlarini % olarak gosteriyo

.
88 replies since 25/5/2010, 19:42   3612 views
  Share  
.