Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. gizemdnms
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar. ben de bugun milestone aldım. henüz hiçnir şeyy çözebilmiş değilim. yazdıklarınızı da okudum ama inanın hiçbir şey anlamıyorum. lütfen marketi nasıl çalştıracağımı detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ gizemdnms MotoModTR hoşgeldin ,

Cİhazın hayırlı olsun güle güle kullan.

İlk olarak buradan https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=39374422 Usb sürücülerini yükle bilgisayarına ,
    İkinci olarak https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=40699751 Rsd lite programını yükle

Son olarakta https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=37776326 Hong Kong sürümünü

yüklersen market sorununu çözebilirsin.Nasıl yazılım atacağın rsd lite nasıl kullanacağın

forumda mevcut aratarak bulabilirsin.

Kolay gelsin

.
  3. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar araniza bende katildim telim teknosali :)
    Bu 2.1 Hong Kong romu yuklemeden market geliyomus galiba bu yolu bilen varmi
    Omurun ordaki teknosadaki bi gorevlide vardi milestone,,, sordum adama teknosadakilerde olmuyomus dogrumu diye adam sen burdan al ben yukluyum dedi ama tabi ben ordan almadim :) eger romu degistirmeden market yuklemeyi bilen varsa lutfen solesin :) (adama sordum romu degistiripmi yukledin diye hayir dedi)

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ Konyahmet foruma hoşgeldin,

Bir üst mesaja bakarsan aradığın soruya cevap bulabilirsin yada forumda aratırsan bu soru ile ilgili birçok soru sorulup cevap verildi.Hong Kong sürümü yada başka bir sürümde yükleyebilirsin.Romu değiştirmeden market yükleyemezsin.

.
  5. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Peki bisey daha soruyum forumda aratmayi isterdim ama telden giriyom ve internet paketile mbler bosa gitmesin :) ben bunlari yukleyince teldeki hersey silincekmi ve toplam kac mb dosya indircem :)

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Mbler çoktan gitti bile :) Sen bunları yükleyince mesajların videoların resimlerin silinecektir yedekleme yapmanı tavsiye ederim.Telefon defteri silinmez gmaille senkronizasyon yapacaktır.Rsd lite programı 4-5 mb civarında usb sürücüleride çok fazla değil yazılım ise 90-120 mb şeklinde değişiyor.

.
  7. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Bisey daha sorcam :) pcye ihtiyac duymadan tel izerinden marketsiZ oyun indirebilecegim siteler solerseniz sevinirim ozellikle hareket kontrollu yaris oyunu olan bi site solerseniz sevinirim :)

.
  8. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

Hg hemserim :) appbrain den indirebilirsin

.
  9. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Ya bisey daha sorcam :) bu barkod okuyucu nasil kullaniliyo, internette oyunlarin yaninda barkod veriyo bunu taratin diyo ama nasil taratcami bilmiyorum

.
  10. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Telefonu teknosadan alanlara bi mujden var telefona root filan atmada marketi yukledim :) beya kahraman market diye bi market uygulamasi var onu indirin bunu indirdiniz yerde internet adresleri var o adresleri programa tanitinca o adreslerdeki uygulama ve programlari indirebiliyoruZ o adresleri tanitin hangisindde bilmiyorum ama adreslerin birinde market uygulamasi var: :)

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Konyahmet @ 15/11/2010, 14:03) 
    Telefonu teknosadan alanlara bi mujden var telefona root filan atmada marketi yukledim :) beya kahraman market diye bi market uygulamasi var onu indirin bunu indirdiniz yerde internet adresleri var o adresleri programa tanitinca o adreslerdeki uygulama ve programlari indirebiliyoruZ o adresleri tanitin hangisindde bilmiyorum ama adreslerin birinde market uygulamasi var: :)

Yüklediğin uygulama market uygulaması değildir.Sadece bir kişinin veya kişilerin kendiklerince androide uyarlamış olduğu market uygulamalarının ve oyunlarının içinde barındıran bir uygulamadır.Cİhaza yazılım yüklemek istemezsen veya root yapmak istemezsen market uygulamalarını internet bulabilirsin.

.
  12. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Bisey sorcam markette indirmek icin tikliyorum, my downloadan bakiyorum starting downloadda takilip duruyo neden boyle acaba ?

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Konyahmet @ 16/11/2010, 13:44) 
    Bisey sorcam markette indirmek icin tikliyorum, my downloadan bakiyorum starting downloadda takilip duruyo neden boyle acaba ?

Ara sıra bu tür bağlantı hataları olabiliyor marketde.Çıkıp tekrar denerseniz veya bir süre beklerseniz download başlayacaktır.Sonuçta Türkiyede yasaklı olan bir uygulamayı kullanıyorsunuz bu tür bağlantı sorunları ara sıra olabilir.

.
  14. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

Bu sorunu oncedende bahsettigim market uygulamasinda yasadim
    siz ona gercek market deil demistiniz ama sanki gercek gibi cunku appbraine filan girince yukledigim marketi market olarak algiliyo: :)

Bide su hong kong surumunu pcsiz direk telefondan yukleyebilirmiyiz?

.
  15. Toorop
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar, dün bir hayli uğraşmama rağmen, usb sürücüleri yükleyemedim. Her seferinde hata verdi ve yüklemeyi geri aldı.

Bu sebeple flashlama programı telefonu görmüyor.

Ne yapabilirim?

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.