Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

USB sürücülerini yüklerken telefon pc'ye takılı olmasın. Kurduğunuz USB sürücüleri'nin sisteminizle uyumlu olduğundan emin olun, 32 ya da 64 bit.

.
  2. Toorop
        Like  

.

User deleted

32 bit vista var bende, sürücüleri yine de yükleyemiyorum :/

Olmazsa bir de eşimin bilgisayarında deneyeceğim, onda xp var.

O da olmazsa ücret mukabili yapan bir yer bulacağım.

.
  3. Toorop
        Like  

.

User deleted

ehem. :D galiba bir noktayı atlamışım. Boot modunda açmamışım telefonu. Akşam bir de onu deneyeceğim.

Boot versiyonuna bakmıştım ama o şekilde usb den bağlamamıştım.

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Usb sürücülerini ve rsd lite programını bilgisayara kurduktan sonra bootloader modunda bilgisayara bağlarsan cihazı görecektir.Bootloader modu Klavyedeki yön tuşlarından yukarı olan tuşa basılı tutup açma kapama tuşuna basarak bootloader moda ulaşabilirsin.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Konyahmet @ 15/11/2010, 11:03) 
    Ya bisey daha sorcam :) bu barkod okuyucu nasil kullaniliyo, internette oyunlarin yaninda barkod veriyo bunu taratin diyo ama nasil taratcami bilmiyorum

Barkot okuyucu programı telefona indirdikten sonra programı açıyoruz zaten kamerada bu sayede açılıyor ve istediğimiz barkodu kamera sayesinde cihaza okutuyoruz ve içerisinde ne olduğunu ekrana yansıtıyor.Size web adresini gösteriyor veya marketde varsa markete yönlendiriyor.

.
  6. Toorop
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ok teşekkür ederim. Nihayet başardım :D Gerçi benim laptop mefa old, telefonu boot modda açıncaflash falan bir yazı çıktı alt tarafta, driver yükleme yazısı, cizt etti makina nanay. Neyse yarın şirketin IT sine verip bir baktırırım :/

.
  7. Toorop
        Like  

.

User deleted

Peki bir sorum daha olacak, uygulamaları sd carda yükleyemiyoruz galiba, internette yaptığım araştırmada froyo işletim sistemi ile bunun mümkün olduğu söyleniyordu. Acaba makinaya android marketi de çalıştıran bir froyo işteim sistemi flashlamam mümkün mü;?

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Toorop @ 24/11/2010, 11:48) 
    Peki bir sorum daha olacak, uygulamaları sd carda yükleyemiyoruz galiba, internette yaptığım araştırmada froyo işletim sistemi ile bunun mümkün olduğu söyleniyordu. Acaba makinaya android marketi de çalıştıran bir froyo işteim sistemi flashlamam mümkün mü;?

Froyo full sürüm şuan için mevcut değil.2011 ilk çeyreğinde çıkacağı söyleniyor.Fakat istersen motorolanın çıkarmış olduğu test sürümü olan froyo 2.2.1 deneyebilirsin.Uygulamaları sd karta atabilirsin bu sürüm ile.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=41331040

.
  9. androidbero
        Like  

.

User deleted

ilgilenen herkese çok teşekkürler. bahsedilen yol başarı ile tamamlanmıştır çözüm arayanlara duyurulur.
    :thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif:

.
  10. poirnarler
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar,

ben de yeniyim. ilk defa bi motorola kullanıyorum. teknosa'dan milestone aldım. herkes gibi market problemim var.
    forumu taradım baya, usb sürücüsünü yükledim. rsd lite 4.7.1 indirdim, yükledim. telefonu bootloader modunda bilgisayara bağladım,
    bootloader 90,78 yazıyor. ama rsd lite telefonu görmüyor.

telefon normal çalışırken de görmüyor, bootloader modunda da görmüyor. telefon açıkken, değişik usb modlarını denedim yine olmuyor.
    windows 7 kullanıyorum, zaten yönetici olarak oturum açık. o noktada da problem olacağını sanmıyorum.

sizce nereyi atlıyor olabilirim ya da ne yapmalıyım.

şimdiden teşekkürler.

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam poirnarler,

MotoModTR'ye hoşgeldin. Sorun usb portlarından olabilir, farklı bir usb slotuna bağla telefonu.

.
  12. poirnarler
        Like  

.

User deleted

diğer usb portlarını da denedim yine görmüyor.

bu arada ilginiz için teşekkürler, hoşbulduk :)

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (poirnarler @ 25/2/2011, 09:01) 
    merhaba arkadaşlar,

ben de yeniyim. ilk defa bi motorola kullanıyorum. teknosa'dan milestone aldım. herkes gibi market problemim var.
    forumu taradım baya, usb sürücüsünü yükledim. rsd lite 4.7.1 indirdim, yükledim. telefonu bootloader modunda bilgisayara bağladım,
    bootloader 90,78 yazıyor. ama rsd lite telefonu görmüyor.

telefon normal çalışırken de görmüyor, bootloader modunda da görmüyor. telefon açıkken, değişik usb modlarını denedim yine olmuyor.
    windows 7 kullanıyorum, zaten yönetici olarak oturum açık. o noktada da problem olacağını sanmıyorum.

sizce nereyi atlıyor olabilirim ya da ne yapmalıyım.

şimdiden teşekkürler.

Hoşgeldin poirlarner :thumb_yello.gif:

Böyle bir sorunu daha önce windows 7 kullanan birisindede duymuştum çözümü deneme yanılma yöntemiyle çözdüğünü biliyorum.Bende win 7 kullanıyorum ama hiç böyle birşey başıma gelmedi.Yaptığın işlemlerin hepsi doğru.Telefonu normal çalışırken görmüyor yazmışsın sd kartı seçerek denedinmi ? Yani kabloyu taktığında yukarıdaki bar kısmında sana nasıl bağlanacağını soracak oradan sd kartı seçmeyi dene.

.
  14. poirnarler
        Like  

.

User deleted

hoşbulduk, teşekkürler

sd kart olarak seçtiğimde, sadece 8 gb sd kart olarak görebiliyorum ama rsd lite yine bişey görmüyor. sd karta yüklediklerimi ise, telefonda klasör olarak göremiyorum. dosya yönetim programı ya da benzer bişey yok gibi. sadece müzik dinlerken, şarkıları arayıp buluyor. media dediğimde, resimleri vs buluyor. ama dosya olarak göremiyorum.

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Sd karta format at birde öyle dene.Birde şu yöntemleri deneyelim.
    Rsd lite 4.9 bunu yükle https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=41873273
    Usb sürücüleri 4.6.5 https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=39374422

Bir şekilde görmesi gerekiyor yanlış birşey yapmıyorsun.

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.