Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. poirnarler
        Like  

.

User deleted

ilginiz için teşekkürler

nette dolaşırken bi sitede ( http: //www. rikez.com /?p=373 ) bişeyler buldum. ilk 11 madde yeterli oldu, yeni sürümü yükledim, market simgesi de var.

devam eden maddeleri uygulamam gerekir mi acaba, olaylara çok aşina olmadığım için tam olarak çıkartamadım.

ayrıca bir sorunum daha var gibi, daha önce yüklediğim telefon listem ortalıkta görünmüyor. ama isim isim arama yaptığımda ulaşabiliyorum ya da arama geldiğinde isim çıkıyor. marketten bununla alakalı program bulabilir miyim ya da o şekilde hallolur mu?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (poirnarler @ 25/2/2011, 22:59) 
    ilginiz için teşekkürler

nette dolaşırken bi sitede ( http: //www. rikez.com /?p=373 ) bişeyler buldum. ilk 11 madde yeterli oldu, yeni sürümü yükledim, market simgesi de var.

devam eden maddeleri uygulamam gerekir mi acaba, olaylara çok aşina olmadığım için tam olarak çıkartamadım.

ayrıca bir sorunum daha var gibi, daha önce yüklediğim telefon listem ortalıkta görünmüyor. ama isim isim arama yaptığımda ulaşabiliyorum ya da arama geldiğinde isim çıkıyor. marketten bununla alakalı program bulabilir miyim ya da o şekilde hallolur mu?

Link çalışmıyor 11 maddeyi göremiyorum :biggrin2.gif: Daha önce yüklediğin telefon listene ulaşmak için gmailini tanımlamalısın.Android yazılımı telefon defterini gmail ile senkronizasyon yaparak yedekliyor sen gmailini girdikten sonra adres defterinde numaralarını tekrar görebilirsin.

.
  3. poirnarler
        Like  

.

User deleted

gmail ile senkron yaptığını farkettim yeniden mail adresimi girince. o sorun çözüldü.

linki yazarken kabul etmedi site, cevap gönderemedim yani, o yüzden araya boşluklar vererek yazdım linki
    boşlukları silince çalışıyor.

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Step by Step How To Root Motorola

Konusu sitemizde bir başlık açılarak anlatıldı.Konuyu okursan sana yardımı dokunacaktır :thumb_yello.gif:

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=44159614

.
  5. starcity
        Like  

.

User deleted

Selam millet simdi 2 sorum var yardımcı olursanız sevinirim, programı indirdim ama henuz yukleme yapmadım navigasyona para odedim eski programlar kalıyormu yoksa sıfırdan yukleme yapıyormu paramız ziyan olmasın .

2. konu ise herkez hız arttırmadan bahsediyor bu hız nereden arttırılıyor benim bilmediğim bir menümü var ???

.
  6. doganmert
        Like  

.

User deleted

selam starcity hız arttırma programını yukluyorsun, yanı universal androot. forumda mevcut.. onu indirdikten sonra kuruyorsun ve markete girip milestone overclock adlı programı ındırıyorsun. Overclocku çalıştırıp loada tıklıyorsun ve ızın isteği geliyor allow diyorsun ve hızını maxımum 1.2 ghz'e cıkartabılıyorsun, tabi pilde fazla güç tüketiyor.. tavsiyem en fazla 1.ghz'e çıkartman..

.
  7. karadavuti
        Like  

.

User deleted

Merhaba starcity,
    Yanlış anlama ama navigasyona neden para verdin. Burada yardımcı olacak insanlar vardır. En olmadı ben msn aracılığı ya da başka türlü falan yardimci olabilirdim. XT 720 kullanıcısı olarak Motonav, CoPilot Live ve Ndrive kurulu sorunsuz kullanıyorum. İgo'yu da kurdum kullandım fakat Motonav ile aynıdır. Ondan gerek duymadım.

.
  8. odinnn
        Like  

.

User deleted

merhabalar. ben de teknosadan milestone 2 aldım. buradaki ve diğer forumlardaki açıklamaları izleyerek root atmak istedim ama linklerin hiçbiri çalışmıyor. onun dışında telefonla apk uzantılı astro file manager programını indirmeye çalıştım. ancak yabancı kaynaklara izin vermeme rağmen telefon onu da indiremedi. benim tek isteğim bi kaç oyunu telefona yükleyip oynamak. başka bir uygulama falan istemiyorum arkadaşlar. pratik bir çözümü olan varsa yardım edebilir mi? teşekkür ederim

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (odinnn @ 6/3/2011, 23:43) 
    merhabalar. ben de teknosadan milestone 2 aldım. buradaki ve diğer forumlardaki açıklamaları izleyerek root atmak istedim ama linklerin hiçbiri çalışmıyor. onun dışında telefonla apk uzantılı astro file manager programını indirmeye çalıştım. ancak yabancı kaynaklara izin vermeme rağmen telefon onu da indiremedi. benim tek isteğim bi kaç oyunu telefona yükleyip oynamak. başka bir uygulama falan istemiyorum arkadaşlar. pratik bir çözümü olan varsa yardım edebilir mi? teşekkür ederim

Merhaba odinnn forum hoşgeldin :thumb_yello.gif:
    Hayırlı olsun cihazın güle güle kullan.Milestone 2 derken XT 720'mi yoksa Klavyeli olan Milestone aldın ? Mİlestone 2 teknosada satılmıyor.Root yapmak istersen linkler çalışıyor buradan https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=44159614 Cİhazına yazılım atmak istersen buradan indirebilirsin https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=37637002
    astro vs. programları marketden indirebilirsin.Fakat market için yazılımını değiştirmen gerekli yok istemiyorum değiştirmek dersen internetdende indirip cihazına kurabilirsin.

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

odinn

Forum'a hoşgeldin. Milestone 2 teknosa'da ne kadar ?

.
  11. kesbi
        Like  

.

User deleted

Milestone 2 geldi miki? Ben dahaa 2 gün önce milestone aldım. Yüreğime indirtmeyin. :huh:

.
  12. odinnn
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar özür dilerim. galiba yanlış bilgi verdim. bendeki cihaz klavyeli 3.7 inç ekranlı olandan. ben ona milestone 2 dendiğini zannediyordum. kusura bakmayın.
    sayın doğanoksel verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. yalnız şöyle bir sorun var ki bendeki cihazda herhangi bir file manager programı yok. içine attığım programı göremiyorum. sadece medya dosyalarını görüyorum. dolayısıyla şu anda içine astro atım fakat astroyu bulup da kuramıyorum. daha önce de dediğim gibi yabancı kaynakları etkin hale getirdiğim halde cihaz üzerinden dosyayı indirip de kuramıyorum. benim tek istediğim tenis bowling gibi bi kaç oyun yüklemek. başka bi şey istemiyorum. ankarada bildiğiniz bir telefoncu var mı bunu yapcak. ya da bildiğiniz basit bir yöntem? teşekkür ederim ve tekrar özür dilerim.

.
  13. odinnn
        Like  

.

User deleted

bu arada astro programını bilgisayarıma indirdim. ama dosya apk uzantılı olduğu için kuramıyorum. bu programı PC üzerinden telefona nasıl kurmam gerekiyor acaba?

.
  14. doganmert
        Like  

.

User deleted

Odinn bilgisayara ındırmıceksın :) Markete girip oradan Astro manager diye aratırsan oradan ındırıp otomatık kuruyor telefon.. kolay gelsın :thumb_yello.gif:

.
  15. odinnn
        Like  

.

User deleted

Hocam bende zaten market uygulaması yok. Sıkıntı burada. forumda verilen linklere girmeye çalıştım ama o linkler de açılmıyor.

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.