ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Son sürüm recovery 4.1 CM7 konusunda mevcut fakat bu sürümde internal storage okuyamadığı için ben romracers 3.3 kullanıyorum. Hem internal hem external storage 'ı okuyabiliyor.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47156740

.
  2. zalman_1
        Like  

.

User deleted

son hamleyi yapamıyorum bu kısmı fastboot flash recovery recovery-atrix2.img bu şekilde dosyanın ismini değiştiriyorum ve son satır komut olarak giriyorum ama cannot load diyor

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

recovery dosyasının adı önemli değil. Ben kısa ve kolay yazılsın diye hep rec.img olarak değiştiriyorum. Sende aynı şekilde recovery'nin dosya adını değiştirip fastboot dosyalarının bulunduğu klasöre atarsan,sorunsuz flashlayacaktır.

CODE
    fastboot flash recovery rec.img
    :thumb_yello.gif:

.
  4. zalman_1
        Like  

.

User deleted

kasörün içinde bu dosyalar mevcut (fastboot flash recovery rec.img ) (AdbWinApi.dll ) (AdbWinUsbApi.dll) (fastboot) başka dosya gerekiyormu acaba?çünkü ne yapsamson hamleyi geçemiyorum hata veriyor

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CODE
    fastboot devices

komutunu ver bakalım, cihaz bağlı ise 8haneli alfanumerik değer verecektir. Flashlamıyorsa ya fastbootdan bağlı değilsin,ya bootloader'ın unlock değil ya da dosya download esnasında bozulmuştur.

.
  6. zalman_1
        Like  

.

User deleted

rakam veriyor ama 8 haneli değil 10 haneli rakam yazıyor

telefonun sol üst tarafında unlocked yazıyor

.
  7. zalman_1
        Like  

.

User deleted

artık recovery de giremiyorum şu satırı söylüyor( magic value mismatch)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tamamdır, fastboot ile bağlısın, şöyle yap.

CODE
    fastboot erase recovery
    ardından
    CODE
    fastboot flash recovery rec.img

.
  9. zalman_1
        Like  

.

User deleted

yok hocam olmuyor sürekli cannot load rec img

belkide baştan başlamalıyım bu arada romu yüklemek için hafıza kartınamı ihtiyacmız var? ben telefonun hafızasına atıyorum romu

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eğer benimde kullandığım romracer's 3.3 recovery flashlarsan, cwm rom flashlamak için hafıza kartına ihtiyacın olmaz çünkü bu recovery internal storage'ı okuyor. rec.img dosyasını fastboot.exe 'nin olduğu klasöre attığından eminmisin ? Dosyayı bulamadığını söylüyor, başkada birşey demiyor.

.
  11. zalman_1
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben youtubedeki videoları açamıyorum.bilgisi olan varmı acaba bu konuda?

Edited by zalman_1 - 16/10/2011, 21:31

.
  12. truaswild
        Like  

.

User deleted

telefon dili türkçeyse açamıyosun.ve dns ayarlarıyla oynadıysan ondan yapabilir.

.
  13. zalman_1
        Like  

.

User deleted

hayır telefon ingilizce ama buldum dns ayarındanmış setdns ile iş tamam :)

arkadaşlar bu paralı programları satın alınca.mesela yeni rom atınca veya güncelleme yapınca o alınan programları tekrar kurabiliyormuyuz?

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Evet kurabilirsin, satın aldığın uygulamalar market içinde uygulamalarım / satın alınanlar içinde gözükecektir, tıklayıp indirebilirsin.

Android 2.3.4 sürüm, EMEA ( ORTA DOĞU ve AFRİKA BÖLGESİ ) rom'u. Bell ve diğer Avrupa OLYEM atrix'lere flashlanabilir.

.
  15. napolyon07
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaslar bn Ingiltereden Motorola Atrix aldirttim telefonu teyzem aldi fakat telefon orenge veya t-mobile bilmiyorum telefonun kutusunda hic birsey yazmiyor ve telefon bana unlock olarak geldi teyzemde telefonu soyledigine gore teknosa gibi bir yerden almis simdi sorum su bnm telefonumun versiyonu android 2.2.2 guncelleme yapmak istedigimde guncelleme yok diyor fakat bnde telefona custom rom yukleemek istiyorum amerikan romu yukleyebilir miyim???

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19735 views
  Share  
.