Motorola Xoom Root rehberi

WiFi (MZ604) 3.0 kullanıcıları için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ambiance
        Like  

.

User deleted

tesekkürler

.
  2. ambiance
        Like  

.

User deleted

hocam cehaletime verin.ıcs nin en son romunu yükledim tabi birçok denemeden sonra aleti tam anlamıyla kullanabiliyorum dedim fakat bu sefer bluetooth birsey alıp vermek istediğimde kendi eşlenen cihaza pin kodu veye paskey gönderiyor.o cihazda mz601 le eşlessin mi diye soruyar.evet diyorum sonra hata veriyo.paskey yanlıs filan.ayrıca bu benim alet mz 604 diye biliyorum nasıl oldu da 601 oluyor

.
  3. beyinereksiyonu
        Like  

.

User deleted

Merhaba; Bazı arkadaşlarmızın yazdıkarını okudum ancak uzun süredir problemime bir çare bulamadığım için bu forumda yöneticilere iletmek istedim.

Geçtiğimiz yıl arkadaşım bana Amerika üzerinden Motorola Xoom Wifi + 3G modelini getirdi ancak özellikle belirtmeme rağmen Verizon version getirmiş. Bu aletin 3G özelliğini kullanabilmek için bir Mod var mıdır? Ya da bu sorunu halledebilecek bir yol var mıdır? Daha önce bu konuda araştırma yaptığımda Verizon CDMA uyumlu olduğundan GSM ya da WCDMA frekanslarına çevrilemediği söylendi.

Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Sevgiler

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ambiance @ 8/3/2012, 02:32) 
    hocam cehaletime verin.ıcs nin en son romunu yükledim tabi birçok denemeden sonra aleti tam anlamıyla kullanabiliyorum dedim fakat bu sefer bluetooth birsey alıp vermek istediğimde kendi eşlenen cihaza pin kodu veye paskey gönderiyor.o cihazda mz601 le eşlessin mi diye soruyar.evet diyorum sonra hata veriyo.paskey yanlıs filan.ayrıca bu benim alet mz 604 diye biliyorum nasıl oldu da 601 oluyor

Bluetooth eşleştirmesi yaptıktan sonra veri alıp gönderebilirsin.Eşleştirdiğin cihaza şifreyi doğru girmezsen bu hatayı alırsın.Mz 604 Wifi modeli ve Türkiye'de resmi yollarla satılmıyor,mz 601 modeli ise Türkiye'de Türk telekomun satışa sunduğu model.Cihazına ics yükledikten sonra model değişimi olması imkansız.Ayarlar - tablet hakkında menüsünde cihazın ile ilgili bilgilere ulaşabilirsin.

QUOTE (beyinereksiyonu @ 8/3/2012, 02:48) 
    Merhaba; Bazı arkadaşlarmızın yazdıkarını okudum ancak uzun süredir problemime bir çare bulamadığım için bu forumda yöneticilere iletmek istedim.

Geçtiğimiz yıl arkadaşım bana Amerika üzerinden Motorola Xoom Wifi + 3G modelini getirdi ancak özellikle belirtmeme rağmen Verizon version getirmiş. Bu aletin 3G özelliğini kullanabilmek için bir Mod var mıdır? Ya da bu sorunu halledebilecek bir yol var mıdır? Daha önce bu konuda araştırma yaptığımda Verizon CDMA uyumlu olduğundan GSM ya da WCDMA frekanslarına çevrilemediği söylendi.

Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Sevgiler

beyinereksiyonu merhaba foruma hoşgeldin :thumb_yello.gif:

Amerika versiyonu Motorola Xoom cdma şebekeleriyle çalıştığı için maalesef ülkemizde çalışmaz.Cihazın sadece wifi bağlantısını kullanabilirsin.

.
18 replies since 20/6/2011, 13:50   1951 views
  Share  
.