Motorola Xoom- Android 3.1 Yükleme Rehberi

(Motorola XOOM MZ601 içindir.)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. erhanmete
        Like  

.

User deleted

evet root yapıyım derken bilinçli bir hata yaparak cihazımı açılmaz hale getirdim
    boot.img yi yanlış dosyayı flaşladım tam entera bastım hatamı anladım fakat geçmiş olsun

ünlemli android simgesine ulaşabiliyorum
    boot.img dosyasını bu haldeyken hangi programla atabilirim sanırım onu atınca düzelecek

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

cihazı aç. motorola dual core logosu geldiği gibi volume down'a bas android recovery yazısı gelince de up'a ve 3.1 yüklediğin yer gelecek tekrar yükle aynı şekilde. beki nasıl bir hata yaptın, boot.img yi ne olarak flaşladın?

Merak etme tabletinin fastboot kısmı çökmediyse ki çökmemiştir ( o zor olan bir şey) orjinal haline dönüp tekrar burdaki işlemleri yaparak 3.1 sahibi ve çalışan xoom'a sahip biri olabilirsin.

.
  3. erhanmete
        Like  

.

User deleted

yanlışlıkla 3.0 root boot.img yi yükledim :)

bu şekilde yapınca ünlemli android simgesi çıkıyor bilgisayarda mtb usb aygıtı diye arayıp driver bulamıyor.
    motorola usb driverlerini yeni yükledim tekrar durum aynı

.
  4. snbrk
        Like  

.

User deleted

Orjinal romlar kısmından türkiye orjinal romunu indir, buraya tıklayarak s.s.s.'da sondan 2. soru/çözümü uygula.

.
  5. erhanmete
        Like  

.

User deleted

dostum sayende baya birşey öğrendim ellerin dert görmesin

.
  6. snbrk
        Like  

.

User deleted

düzeldi mi ? düzeldiyse tekrar uygula 3.1 işlemlerini :)

.
  7. erhanmete
        Like  

.

User deleted

düzelmedi henüz
    system.img yi flash layamıyorum failed diyor dosyada hata olabilir diye tekrar indirip deniyeceğim
    diğer dosyalar ok.

tekrar indirdim system.img hata veriyor

direk 3.1 girişsem mi acaba

.
  8. erhanmete
        Like  

.

User deleted

giriştim oldu :)

root da tamam herşey yolunda :)

ellerine sağlık.

Edited by erhanmete - 21/7/2011, 18:38

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

:):) sağol.

.
  10. delarmo
        Like  

.

User deleted

3.0.1' nasıl dönülecek ? yani orjinal TT Stock'a Moto'nun sitesindeki uygularsak yeterli farklı yöntem var mı ?

.
  11. snbrk
        Like  

.

User deleted

TT Stock'a dönmenizin sebebi nedir, merak ettim.Turkcell'de internete girmesi ise apn ayarlarını yapınca girebilirsiniz. Orjinal ROM'lar konusundan turkey orjinal romu indirip, S.S.S'daki sondan 2. sorudaki yöntemi uygulayabilirsiniz :)

.
  12. delarmo
        Like  

.

User deleted

Garantiye yollamak icin stock rom gerekir.bu yontemden sonra 3.0.1 e nasil donulur

.
  13. snbrk
        Like  

.

User deleted

Buraya tıklayıp MZ601- Türkiye ROM'unu indir.
    Buraya tıklayarak sondan 2. soruya bak. Burada nasıl Stock ROM'a döneceğin anlatılıyor. :)

.
  14. delarmo
        Like  

.

User deleted

QUOTE (snbrk @ 22/7/2011, 20:26) 
    Buraya tıklayıp MZ601- Türkiye ROM'unu indir.
    Buraya tıklayarak sondan 2. soruya bak. Burada nasıl Stock ROM'a döneceğin anlatılıyor. :)

Teşekkürler; hallettim o işleri.. yükledim. Ancak restore etmediği için yüklediğim programları tekrardan stock yükledim. artık orjinal 3.1 veya 3.2 gelene kadar beklerim.

.
  15. versamax
        Like  

.

User deleted

Herkese teşekkürler. Sonunda ben de 3.1' e kavuştum. Bir kaç gündür şehir dışında olduğum için yapamamıştım. Sorunsuz yükleme yapmayı becerdim. Ama yine USB desteğine kavuşamadık. Artık snbrk'nın Tiamat kernelini bekleyeceğiz heralde. ^_^
    Ekleme: Bu arada herşey gitmişken root işlemini de yapayım dedim. Şu an cihaz rootlu ama. Root ederken boot dosyasının adını rootboot diye değiştirmek gerek.

Edited by versamax - 23/7/2011, 08:50

.
104 replies since 12/7/2011, 09:22   3417 views
  Share  
.