Motorola Xoom- Android 3.1 Yükleme Rehberi

(Motorola XOOM MZ601 içindir.)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. snbrk
        Like  

.

User deleted

Hocam şimdilik usb klavye, fare ve gamepad/joystick takabilirsiniz :rolleyes:

.
  2. versamax
        Like  

.

User deleted

Ne yapayım ben klavyeyi mouse'ı. Bize lazım olan USB flash bellek yükleme desteği. Değil mi yani? :blink:

.
  3. snbrk
        Like  

.

User deleted

Aynen öyle hocam :wacko:

.
  4. versamax
        Like  

.

User deleted

snbrk 3.2 hakkında birşeyler çıkmış. Yeni gelişmeler mi var?

.
  5. snbrk
        Like  

.

User deleted

Android 3.2 çıktı fakat rom'lar vs sadece verizon 3g ve only wifi- amerika modelinde var.

.
  6. caglet
        Like  

.

User deleted

8-İndirdiğiniz austraila nandroid backup’unu motorola xoom'a takılabilen microsd hafıza kartı alıp onu pcye takın ve onda aşağıdaki gibi klasörler oluşturarak ( son klasör hariç hepsi var olabilir, yoksa yeni olarak yapın) en son oluşturduğunuzun içine atın. MD5'i de yanlarına atın.
    şu ne demek :D:D

.
  7. snbrk
        Like  

.

User deleted

Hocam son dk da gordum. siz hani 3.1 icin gerekli dosyalar indirdiniz ya, onlardan bahsediyorum. bir adet micro sd kartiniz olmali, icine oradaki gibi klasörler olusturup, 3.1 icin gerekli dosyalar adi altinda indirdiginiz dosyayi olusturdugunuz en son klasore atin. indirdiginiz md5 dosyasını da cikarip o noktaya atin demek :)

.
  8. caglet
        Like  

.

User deleted

e benim sd kartım yok nolacak :D:D bi yerden bulurum alırımda şimdi bu boyle yarım kalırsa olacak mı ki

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

bir sey olmaz, micro sd kart ve microsd yi sd karta donusturen aparat lazim.

.
  10. caglet
        Like  

.

User deleted

aa babamda varmıs sd kart micro sd kart var ama o buyuten aparat yok bilgisayara nasıl bağlıyıcam cep telefonuma baglasam ordan atsam olur mu ?

.
  11. snbrk
        Like  

.

User deleted

olur, sd karta herhangi bir sekilde iletebilirsen olur.

.
  12. caglet
        Like  

.

User deleted

ya çok sanssızım mıcro sd kart virüslüymüş klasorlerı .exe olarak gosterıyor eset indirdim suan onu kurucam vırusu temızlıyıcem ..daha once yapmıstım.. yalnız su klasor olayını bıraz daha acsan.. bu konunun 1.mesajında indirdiğimiz herşeyimi atıcam... australıa 3.1 - recovery - nandroıd hepsini mi atıcam.. nasıl atıcam biraz tane tane hocam anlatırsan :D

.
  13. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam autralia 3.1 ve md5i atacan sadece

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

tek klasör içine hepsini zip olarak mı atayım. 1 klasör acıp onun içinede ayrı ayrı 2 klasor mu acıyım yoksa tek klasorun ıcıne o ziplerdekilerimi cıkarıcam hocam onu demek ıstedım zip'i olduğu gibi mi atıcam yoksa içini çıkarıp mı atıcam

.
  15. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam au ve md5 i direkt olarak olusturmanizi istedigim klasore cikarin, ek hic bir sey olmasin, olusturmanizi istediğim klasorlerin en sonuncusuna bastiginizda karsiniza md5 ve boot.img lerin gelmesi gerek.

.
104 replies since 12/7/2011, 09:22   3417 views
  Share  
.