Motorola Üst Yetkililere Sorulanırız(Sorun vb. hariç)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. osmanberke
        Like  

.

User deleted

Droid 3 te GSM de var

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

Var ama uluslararasinda dagitim icin yine milestone cikacak ve ulkemize milestone gelecek. Mile ve droid ayni anda gelmez, gelemez cok sacma olur ve milestone ciktiysa dsgitim icin cikmistir. Milestone cikmayacak olsaydi gelebilirdi ama uluslararasi icin milestone cikarildi ve droid ulkemize gelmeyecek.

.
  3. osmanberke
        Like  

.

User deleted

Daha açıklayıcı oldu saol

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Droid 3 yada Milestone 3'ün hangisinin ülkemize geleceğini yedi post sonunda anlayabildik. Tebrikler.

.
  5. motodefy
        Like  

.

User deleted

motorola defy için android 2.3 gelecek mi?

.
  6. aank_06
        Like  

.

User deleted

Slm Arkadaşlar artık bu root etmekten sanırım vaz geçicem :) tableti yeni aldım xoom mz601 3.1 guncelleme geldi şu an guzel kullanıyorum, ancak root etmek istiyorum forumları takip ediyorum inmesi gerekenleri indiriyorum ama malesef eksik bir şeyler var sanırım olmuyor. burda yazışma sohbet imkanı olsa bire bir sorucam bazı şeyleri ama olmuyor. [email protected] bu konuya hakim bir arkadaş msn açarsa sevinirim.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aank_06 @ 22/9/2011, 22:50) 
    Slm Arkadaşlar artık bu root etmekten sanırım vaz geçicem :) tableti yeni aldım xoom mz601 3.1 guncelleme geldi şu an guzel kullanıyorum, ancak root etmek istiyorum forumları takip ediyorum inmesi gerekenleri indiriyorum ama malesef eksik bir şeyler var sanırım olmuyor. burda yazışma sohbet imkanı olsa bire bir sorucam bazı şeyleri ama olmuyor. [email protected] bu konuya hakim bir arkadaş msn açarsa sevinirim.

merhaba aank_06,

her ne kadar forum konusu "motorola hakkinda her sey..." olsa da istediginiz bilgi xoom basligi altinda islenmelidir.
    eger forumlardaki aciklamalar faydali olmadiysa, yeni konu acip ne istediginizi net bir sekilde belirtin.
    muhakkak geri donus olacaktir.

iyi eglenceler...

.
  8. cglrylmz
        Like  

.

User deleted

mrb arkadaşlar , motorola xoom taplet e gameloft dan 9mm oyununu yükledim yalnız oyun açıldıktan sonra ekran pembeleşiyor acaba bilen varmı yardımcı olacak :(

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

cglryrlmz foruma hoşgeldin,
    bu tür sorularını xoom kısmında sorarsan sana yardımcı olabilirler. her ne kadar forum konusu "motorola hakkinda her sey..." olsa da istediginiz bilgi xoom basligi altinda işlenmelidir.

.
  10. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

atrix 4g ICS 4.0 güncellemesi gelecekmi acaba? ve gelecekse busefer diğer firmalarla eşdeğer bir zamanlamadamı olacak:)??

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Atrix 4g güncellemesi gelicek açıklamaya göre 3. çeyrekte tabi bu tarihe pek güvenmemek gerek bazen daha öncede çıkabiliyor bazen daha geçte..

.
  12. overcast
        Like  

.

User deleted

Google, Motorola'yı satın aldı. Acaba bundan sonraki Nexus serilerini Motorola'mı yapacak? Ortalıkta yeni nesil Nexus'u LG yapacak gibi bir söylenti var.

.
  13. beefytr
        Like  

.

User deleted

google zaten san jay'ı da görveden alıyor; kendi adamını getirecekmiş...
    lan kavanoz dipli dünya... hep kendi adamı... :)

.
  14. Multihacker
        Like  

.

User deleted

Yeni bir rokr e8 çıkarsınlar olay tamam :-D

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

* ATRIX MB860 Retail Turkey cihaz official ICS güncellemesi alacak mı ?
    * ATRIX 2 MB865 için Türkçe içeren herhangi bir rom hazırlandı mı ?

Göksel bu soruları, motorola yöneticilerine iletirsen sevinirim. D

.
50 replies since 18/7/2011, 17:58   1354 views
  Share  
.