Motorola Üst Yetkililere Sorulanırız(Sorun vb. hariç)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 6/6/2012, 16:05) 
    * ATRIX MB860 Retail Turkey cihaz official ICS güncellemesi alacak mı ?
    * ATRIX 2 MB865 için Türkçe içeren herhangi bir rom hazırlandı mı ?

Göksel bu soruları, motorola yöneticilerine iletirsen sevinirim. D

Sinan ben artik bu insanlarla konusmak istemiyorum.Uzun zamandir ne mail attim ne de bir telefon actim .Facebook sayfamizdan duyurusu yapilacaktir demekten baska birsey bildikleri yok.En son facebook sayfalarinda ,resmi guncelleme tablosundaki planlanma asamasiyla ilgili soru sordum (Atrix Turkiye) ulkemizi kapsamamaktadir seklinde mesaj yazmislar.Europe kisminda Turkiye yokmus yani anliyacagin.3. dunya ulkesi oldugumuz icin demekki.Baskada birsey soylemek istemiyorum.

.
  2. ekrem
        Like  

.

User deleted

motorolayi protesto edelim hep beraber....

.
  3. dedebekri
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 7/6/2012, 10:15) 
    ...Europe kisminda Turkiye yokmus yani anliyacagin.3. dunya ulkesi oldugumuz icin demekki...

Vay başıma gelenleeeeer!... :cry:
    Yahu hakikaten üvey evlatmışız demek! :bash.gif:

Atrix4G için çıkarsınlar da ICS'yi, biz de CM9, MIUI, AOKP, CNA, Jokersax, ve bilimum ICS'leri çakalım cihaza! Onlar istediği kadar destek yok desin!... :angry:

.
  4. snbrk
        Like  

.

User deleted

Motorola'dan ayrılıp kendi şirketini kurdu arkadaşım, uzun süredir görüşemediğim gibi görüştüğüm zaman da ayrıldığını öğrendim..

.
  5. Utku
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar şu an Amerika'dayım ve motorola atrix 2 almayı düşünüyorum ama gerek amazondan gerekse ebaydan baktığım kadarıyla her ne kadar unlocked yazsa da At&t firmasıyla anlaşmalı yapılmış bir telefon sanırsam çünkü cihazın üstünde At&T yazıyor. Ben bu telefonun unlocked olanını alsam Türkiye'ye gelsem, pasaporta işletsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Telefon çalışır mı? Bir türlü emin olamıyorum telefonun üzerindeki o At&t yazısı canımı sıkıyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Utku, AT&T ATRIX 2, simlock'u açıldıktan ve pasaport kaydı yapıldıktan sonra sorunsuz türkiyede çalışır.

.
  7. vipuser26
        Like  

.

User deleted

Merhaba, Foruma neden Tapatalk ta aradigimda ulasamiyorum?
    Tapatalk ile baglanti cok iyi oluyr. ayrica motorola icin destek sagladiginiz icin tesekkur ederim.
    tapatalk olmali.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Motorola Türkiye ofisi hala var mı ?

.
  9. El Fuego
        Like  

.

User deleted

facebook resmi sayfası kapalı. herhalde kapatıldı Türkiye ofisi.

bunların sorumsuzluğunun cezasını biz çekiyoruz, olmaz böyle şey, ayıptır. idari zaafiyet var motorola da, iyi yönetilemiyor. eski ceo su hintli adamın yerine gelen yeni ceo da boş adam, göreckesiniz. hintli iyidi, ikinci baharını yaşattı motorola ya...

.
  10. damn2u
        Like  

.

User deleted

Motorola Türkiye kapanması bir nevi kötü oldu ama distribütör firmalar teknolojiyi sıkı takipte kalıp yeni seri Motorola cihazların ithalatını gerçekleştirse çok memnun olacağım. :D

.
  11. caprice
        Like  

.

User deleted

Motorola kaldımı ? Ülkemizde satılam tüm motorolalar yenilenmiş yani refurbished ürünlerdir... Kendi şahsım adına yazıyorum bundan sonra alacağım motorola yurddışı cihazdır Türkiyeden bir daha cihaz almam, almanızıda istemiyorum, bize bu cihazları satmaya çalışan zihniyet ve bunlara alet olanlar umarım ne yaptıklarının farkındadırlar, Türk insanına bu cihazları layık gören marifetmiş gibi satmaya çalışanlar eğer bu yazımı okuyorlarsa cihazların durumu konusunda net bir açıklama yapmaları gerekir,gerçi yapsalarda farketmez gelen ürünlerin kalitesi belli,avrupanın hurdaları türkiyede satılıyor,burdan satıcılarada sesleniyorum Ülkemizde ofisi,temsilcisi,muhatabı olmayan bir şirketin ürünlerini satmamaları.Tekrar tekrar yazıyorum söylüyorum eğer motorola kullancaksanız yurtdışı pasaport kayıtlı sağlam satıcılardan cihazlar alın başınızı ağıtmayın, bana burad şimdi kalkıpta garantiden bahsetmesin, en son aldığım atrix 3 sefer servise gitti h.b da dan cihazın yenisi geldi gelen cihazda servise gitti geleli 1 hafta oluyor anakart değişmiş bundan sonra ne olur bilmem..... almış olduğumuz cep telefonları ihtiyaç değildir zevkle alakalıdır, bu yüzden duruma göre bir miktar daha katkı yaparak yurtdışından almak daha mantıklı şu an için.ama zoruma giden Ülkemizi küçük görmeleri avrupanın hurdalarını bize satmaları !!! bu zihniyet kahrolsun inşallah....

.
  12. El Fuego
        Like  

.

User deleted

ben tamamının refurbished olduğu fikrine katılmıyorum abi. artix lerin belli bir kısmı sorunlu olabilir, doğrudur anacak tamamının defolu olduğunu sanmam. bu kutu rengi oalyını ilk ben söyledim, söylediğimi de pişman oldum. açılış renklerindeki logolardan farktmeliydim tema renginin değiştiğini. bizim cahil milletimiz de mal bulmuş mağribi gibi atladı bu oalaya; şakayken gerçek; sağlamken potansiyel arızalı oluverdi tüm cihazlar.

fiyatların düşmesiyle hücum edildi. kullanma özürlü angutların tamamı iade ettiler ve arızalı diye ortalığı velveleye verdiler. motorola cem uzan dan daha büyük bir darbe yedi son 6 ayda. kolay kolay kendine de gelemez. private label ürünler yaparlarsa yaparlar, piyasaya açılmazlar. bu, it guugıl ın alma nedeni de patent sorununu kökünden halletmekti. mobil cihaz işiyle ilgileri yok bu itlerin.

daha ağır küfür etmek istemiyorum. maxx dan sonra da motorola kullanmayı düşünmüyorum. muhtemelen sony gibi çok fazla popüler olmayan bir markaya yönelirim. şimdiki kullanıcılarının çoğu fanboy ve zibidilerden oluşuyor. motorola dan sonra en sıkıntılısı o :B):

.
  13.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (El Fuego @ 21/4/2013, 21:24) 
    ben tamamının refurbished olduğu fikrine katılmıyorum abi. artix lerin belli bir kısmı sorunlu olabilir, doğrudur anacak tamamının defolu olduğunu sanmam. bu kutu rengi oalyını ilk ben söyledim, söylediğimi de pişman oldum. açılış renklerindeki logolardan farktmeliydim tema renginin değiştiğini. bizim cahil milletimiz de mal bulmuş mağribi gibi atladı bu oalaya; şakayken gerçek; sağlamken potansiyel arızalı oluverdi tüm cihazlar.

fiyatların düşmesiyle hücum edildi. kullanma özürlü angutların tamamı iade ettiler ve arızalı diye ortalığı velveleye verdiler. motorola cem uzan dan daha büyük bir darbe yedi son 6 ayda. kolay kolay kendine de gelemez. private label ürünler yaparlarsa yaparlar, piyasaya açılmazlar. bu, it guugıl ın alma nedeni de patent sorununu kökünden halletmekti. mobil cihaz işiyle ilgileri yok bu itlerin.

daha ağır küfür etmek istemiyorum. maxx dan sonra da motorola kullanmayı düşünmüyorum. muhtemelen sony gibi çok fazla popüler olmayan bir markaya yönelirim. şimdiki kullanıcılarının çoğu fanboy ve zibidilerden oluşuyor. motorola dan sonra en sıkıntılısı o :B):

Sony yerine HTC yazarak +1 :P

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kemik motorolacı Burçin abi rumuzu El Fuego, bile motoroladan el El Tüego olduysa durum vahim demektir. Motorola'nın acilen yeni flagship cihazını çıkarması gerekiyor.

.
  15.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (Semseddin @ 21/4/2013, 22:20) 
    Kemik motorolacı Burçin abi rumuzu El Fuego, bile motoroladan el El Tüego olduysa durum vahim demektir. Motorola'nın acilen yeni flagship cihazını çıkarması gerekiyor.

+1 yazıp duracağım millet de post kasıyorum sanacak. Çoğu yorum çok aklı başında burada, ne söyleyeceksem çoktan söylenmiş oluyor. :) Sonuç olarak amiral gemisi gerek şöyle sağlamından. +1 :)

.
50 replies since 18/7/2011, 17:58   1354 views
  Share  
.