Motorola ATRIX 4G Mod Rehberi

Bootloader unlock,root,radio rom ve diğer atrix rehberli paylaşımlar

« Older   Newer »

Share  
.
  1. hakim66
        Like  

.

User deleted

gingerblur nedir nasıl yüklenir yüklemeden bootloader unlock yapılırmı

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

GingerBlur eski bir rom ve geçerliliği kalmadı. Yeni rom yüklemek için önce bootloader unlock etmelisin, ardından cwm recovery flashlayacaksın. Son olarak rom yüklenir.

.
  3. hakim66
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben de yeni bir konu açtım aradığınız çoğu şeyi bulabilirsiniz: https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51898841

sinan abi sen de incelermisin mümkünse sabitlermisin

.
  4. gorthaur83
        Like  

.

User deleted

ICS gelmeme haberi ile tamamiyle yıkıldım. zatende pek de ümitli değildim.
    Atrix'ime CM'nin custom JB mod'larından birini yükleme istiyorum. Atrix - HDMI Mirroring desteği olan CM10 modları var mı?

.
  5. sagamor
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bişey sorucam root etmeden bootloader unlock yapabiliyormuyuz? yapabiliyorsak eğer hazır rootlu romları flashladığımız zaman cihaz otomatikmen root'lu olabiliyor mu?. yani şu ilk anlatılan root olayını ayrıca yapmamıza gerek kalmıyor mu?

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Root yapmanız gerekiyor, root edilmeden custom rom atamazsınız. Hazır rootlu romları flashlamak içinde root etmeniz lazım. :)

.
  7. sagamor
        Like  

.

User deleted

teşekkür ediyorum. forumlarda root'lu rom diyolar. dedim acaba bootloader unlock edip cwm yükleyince direkt bu hazır rootlu romları kullanabiliyormuyuz diye merak etmiştim. yardımın için sağol

.
  8. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Lütfen biri bana 2.3.6 AT&T orjinal rom lu Atrix 4G ye nasıl root atacağımı söyleyebilir mi ?

Petes Motorola Root Tools programında hep son aşamada " adb " hatası alıyorum.Super One Click de de bir sonuç alamadım hala.

adszmgc

adsz2w

Teşekkürler şimdiden.

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

@ enigmaenergy

Android modding bolumunde "unlockroot" programini kullanarak cihazini root edebilirsin.

.
  10. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

dogangoxel : Teşekkür ederim , deneyeceğim.Umarım bu sefer hallederim.

.
  11. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 9/12/2012, 16:29) 
    @ enigmaenergy

Android modding bolumunde "unlockroot" programini kullanarak cihazini root edebilirsin.

Ne yazık ki onda da hata alıyorum.Ayrıca program Adbdrivers.exe dosyasını yüklerken çok duraksıyor.Belki 10dk falan sürüyordur.

Farklı bir bilgisayarda da denedim yine olmadı Petes programı da aynı şekilde.

Bir de bu UnlockRoot programını yükledikten sonra Adb interface driver ını yüklemesi başarısız oluyor bilgisayarın.Ama Motorola Device Manager ı yüklediğimde tüm driver lar sorunsuz yükleniyor.Böyle de bir sorunum oluşuyor ayrıca.

Sizce neden olabilir ? Kurulu olan bir program/oyundan dolayı olabilir mi ? Ben çözemedim. :unsure:

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (enigmaenergy @ 9/12/2012, 12:04) 
    Merhaba arkadaşlar,

Lütfen biri bana 2.3.6 AT&T orjinal rom lu Atrix 4G ye nasıl root atacağımı söyleyebilir mi ?

Petes Motorola Root Tools programında hep son aşamada " adb " hatası alıyorum.Super One Click de de bir sonuç alamadım hala.

(IMG:http://imageshack.us/a/img835/2305/adszmgc.jpg)

(IMG:http://imageshack.us/a/img818/1148/adsz2w.jpg)

Teşekkürler şimdiden.

forumda atrix 4g altında "rehber" konulu başlıkta hepsi anlatılımış durumda...

.
  13. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 11/12/2012, 10:25) 
    forumda atrix 4g altında "rehber" konulu başlıkta hepsi anlatılımış durumda...

Nerede tam olarak ? Link verirseniz sevinirim.

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

http://briefmobile.com/motorola-atrix-4g-root

.
  15. detanx
        Like  

.

User deleted

h5b51
    Daima burda kalıyorum Yardımcı olur musunz ?

.
142 replies since 31/7/2011, 20:40   26237 views
  Share  
.