RSD Lite Ana Konu Güncel sürüm 6.1.6

En güncelden eskiye doğru tüm sürümler

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4.5.7 kullanabilirsin.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

image

Motorola cihazlar için resmi flashlama programı RSD Lite'ın son sürümü 4.8 çıktı. Son sürümde her zaman olduğu gibi son çıkan Android cihazlara destek veriliyor. Eğer V3, E398, V3X,E2,E6 vb. eski cihazlar kullanıyorsanız, bu sürüm yerine 3.9'u kullanmaya devam ediniz.

RSD LiTE 4.8 Download

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Motorola cihazlar için resmi flashlama programı RSD Lite'ın son sürümü 4.9 çıktı. Son sürümde her zaman olduğu gibi son çıkan Android cihazlara destek veriliyor. Eğer V3, E398, V3X,E2,E6 vb. eski cihazlar kullanıyorsanız, bu sürüm yerine 3.9'u kullanmaya devam ediniz.

İNDİR

Edited by Semseddin - 16/1/2011, 12:16

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler adminim :thumb_yello.gif:

.
  5. komancerro
        Like  

.

User deleted

sağolun

.
  6. MrPo
        Like  

.

User deleted

E8 için hangi sürüm 4.5.7 ise start butonuna basılmıyor?

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İndirme linkini koymayı unutmuşum, ilk post'a eklendi. Yeni seri android cihazları olan arkadaşlar flashlamak için bu sürümü kullanmalı.

.
  8. kesbi
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkürler.

.
  9. ismaily29
        Like  

.

User deleted

alternatif link www.mediafire.com/?odc9cwuvbp4yql8

.
  10. hrnayn
        Like  

.

User deleted

image
    rds 4,9u yüklediğim halde milestonu görmüyor neden acaba

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

hrnayn connected yazıyor bağlanmış cihazın .Connected yazısının bulunduğu satırı tıkla ve Sol üstte bulunan Devicez properties penceresinde cihazın bilgilerine ulaşabilirsin :thumb_yello.gif:

.
  12. hello_moto
        Like  

.

User deleted

dosyalardan neyi seçmemiz lazım bende su an 2.2.1 var ama sorunlar başgösterdi bi arkadaş rsd ile flashla dedi fakat hiç anlamıyorum bu işten ne dosyasını okutmam lazım buna

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hello_moto @ 27/3/2011, 02:11) 
    dosyalardan neyi seçmemiz lazım bende su an 2.2.1 var ama sorunlar başgösterdi bi arkadaş rsd ile flashla dedi fakat hiç anlamıyorum bu işten ne dosyasını okutmam lazım buna

hellomoto :biggrin2.gif:

Motorolanın sitesindende yazılımı atsan rsd ilede atsan sorunlar devam edecektir.Yazılımlar aynı.Rsd programı ile yazılımı seçip cihaza yükleyeceksin.Şimdilik 2.2 sürümünde bazı sorunlar mevcut sorunların giderilmesini bekleyebilir ya da 2.1 dönebilirsin.Forumda tüm aradığın soruların cevabı mevcut :thumb_yello.gif: Biraz araştırma yapman gerekiyor.

Edited by dogangoxel - 27/3/2011, 11:35

.
  14. hello_moto
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 27/3/2011, 07:39) 
    QUOTE (hello_moto @ 27/3/2011, 02:11) 

Motorolanın sitesindende yazılımı atsan rsd ilede atsan sorunlar devam edecektir.Yazılımlar aynı.Rsd programı ile yazılımı seçip cihaza yükleyeceksin.Şimdilik 2.2 sürümünde bazı sorunlar mevcut sorunların giderilmesini bekleyebilir ya da 2.1 dönebilirsin.Forumda tüm aradığın soruların cevabı mevcut :thumb_yello.gif: Biraz araştırma yapman gerekiyor.

sanırım 2.1e döneceğim çünkü ağır telefon istemiyorum zaten market da yok:/ben forumda aratıp 2.1 bulayım iyisimi..teşekkürler dogan;)

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hello_moto @ 27/3/2011, 12:13) 
    QUOTE (dogangoxel @ 27/3/2011, 07:39) 

sanırım 2.1e döneceğim çünkü ağır telefon istemiyorum zaten market da yok:/ben forumda aratıp 2.1 bulayım iyisimi..teşekkürler dogan;)

2.2.1 froyo 2.1 eclaire göre daha hızlı ve stabil fakat şu an bazı sorunları var bu sorunlar giderildikten sonra çok daha iyi olacaktır :thumb_yello.gif:

.
64 replies since 21/7/2009, 14:00   32911 views
  Share  
.