%100 Türkçe & Orjinal 2.3.4 U.A.E 4.5.2A-74_OLE-26

Atrix Türkçe için olay budur

« Older   Newer »

Share  
.
  1. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

kardeşim öncelikle hoşgeldin aramıza ,

Sana sunu söyleyeyim bende o romdan memnundum gerçekten ama batarya süresi bana yetmiyordu, yalnız sende daha stabil calısıyor olabilir ve batarya daha fazla gidiyordur belkide.
    bu romda ufakda olsa takılmalar gelıyor elime geçişlerde senin romda asla böyle birsey hissetmemiştim.Ayriyetten fark olarak sadece bu rom orjınal ve %100 türkce (sendeki ise %­70 CİVARI), bu romda sarj daha fazla gidiyor bana göre gercekten cok fark etti benim için sizdeki romdan farkları bunlar .
    Eğer gercekten memnunsan ki bende memnundum ama karıstırmayı seven birisiyimdir:) bunu kurduk sinan abimizin yardımıyla sağolsun.buda güzel. Ama dediğim gibi bir sorunun yoksa o rom'da kal derim hemde hiç bilgim yok diyorken.
    Olursa yüklemek isterim dersen herşey var forumda sende yapabilirsin okadarda zor değil gerçekten.

@CRAZY_66
    Ayıp ettin hemen düzelttim teşekkürler :):)

bu arada %­30 sarjım tam 2 gün 2.5 saat oldu şuan rekora gidecem hemde sık kullanımda:)

Edited by gokhandeniz07 - 20/11/2011, 12:32

.
  2. crazy_66
        Like  

.

User deleted

gökhan kardesim memLun degil memNun olacak güzel turkcemizi bozmayalim bkz.ASKI MEMNU :D

.
  3. tlgdnc
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim.Tamamen türkçe ve orjinal olması benide cezbediyor ama acemilik korkutuyor.Ne yapmam gerektiğini adım adım yazarmısınız?Birde sd kart kullanmak şart galiba.

.
  4. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

+önce android recovery yi yüklemen lazım son sürümünü
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47156740 burdan yükleyebilirsin açıklaması var.

daha sonra telefonu kapatıp ses kısma + power tusuna baslı beklıyorsun ve ekranda fastboot yazınca elını kaldırıyorsun ses kısma tusuyla android recovery uzerıne gelınce ses acma tusuna basıyorsunuz.recovery modda önce wipe data yazan yere gelip power tusu ile seçim yapıyorsun yes e gelip onaylıyorsun .daha sonra tekrar wipe cache yazan yere gelip aynı işlemi yapıyorsunuz.daha sonrada ınstall from to sd card yazan yere girip sd kart içine atmış olduğun rom dosyasını seçiyorsun bu kadar kardeşim.
    açıklamalar forumda mevcut herseyin aslında ama tekrar yazayım dedim önceki sayfalardada mevcut. kolayca yapabilceğiniz bir işlem.
    Kolay Gelsin :)

.
  5. tlgdnc
        Like  

.

User deleted

sağolasın gökhan.ilk fırsatta yapacağım.biyerden başlamak lazım.

.
  6. tlgdnc
        Like  

.

User deleted

Red 5.0.2.7-atrix5 bu recovery indirdim.son sürüm galiba.red orange veya diğerlerinden biri olması farkedermi acaba?

.
  7. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

farketmez kırmızı ındır mesela pc de C:/ içine fastboot diye klasör yap indirdiğin dosyaları ora at sonra çalıştır komutundan cmd yaz ardından orada yazanları uygula dostum

.
  8. tlgdnc
        Like  

.

User deleted

çok sağol kardeş.dosyaları indirdim.artık yarın akşam yapabilirim inşallah.takılırsam başınızı ağrıtırım :).herkese iyi geceler.

.
  9. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

Sinan abi bir sorum olacak ben 3g' li görüşme yapmak istiyorum ön kamera var ama 3g konusma yokmu bu telefonda:S k.bkmayın bu konuda bilgim yoktu hiç cevaplarsanız sevinirim?

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

3G videolu görüşme malesef yok kardeşim.

.
  11. apirola
        Like  

.

User deleted

görüntülü görüşme ics ile gelecek sanırım değil mi abi?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayır gelmeyecek, Şebeke üzerinden 3G görüşme ölü bir teknolojidir arkadaşlar, büyütmeye gerek yok. Görüntülü görüşmelerinizi program üzerinden yapabilirsiniz, görüşeceğiniz kişilerde Android/iOs/Symbian/Blackberry olabilir yeterki aynı programı kullanın ve net'e bağlı olun.

.
  13. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Rom da söyle bir sorun var:bu Rom yüklü iken cihazin kendi hafizasindaki filimleri okumuyor ancak hafizakartina attigimda görüyor karttada avileri görmedi 3gp videolari gordu.bahsettigim olay eglence merkezi menusunde böyle kendi orjinal,fonunda bu sorunlari yasamiyorum. Arkadaslar sizde durum nasildir paylasirsaniz sevinirim

Edited by ozcankevser - 23/11/2011, 14:34

.
  14. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

bende telefon hafızasındaki videolarıda görebiliyorum.avi,3p olayına bakmadım ama attıgım her videoyu görüyorum yalnız bu program aracılıgıyla es file mesela. . telefonun içindeki videoları gösteren bir program yüklediğimde çogunlukla her formatı göstermiyor.

.
  15. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Tv aut ile eglence merkezi menusunden o videolarin geldinizde gorebiliyormusun, bende telefondan gorebiliyorum

.
132 replies since 11/11/2011, 22:32   9440 views
  Share  
.