xoom mz301 için 3.2 resmi update

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Uyumlu değil diyor falan da filan.

.
  2. ilhan78
        Like  

.

User deleted

en iyi yeni özellikler,
    usb ile pc ye bağlayınca xoom içini hemde hafıza kartını pc görebiliyor,
    uygulamaları ekrana sığdırma çok başaralı olmasada idare eder.
    açılış animasyonu değişmiş , bal peteği daha güzeldi:(

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    3.2 yükseltemedim bi orjinale çevirdim de updateyi yaptım işte cihaz reset attı o yükleme yerinde ünlem işareti verdi kaldı 45 dk dır yüklücek bekliyorum artık

.
  4. ilhan78
        Like  

.

User deleted

ünlem çıktıysa sorun var.
    root mu yaptınız.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Xoom Wifi (MZ604) ve Xoom 3G (MZ601) modelleri için çıkan 3.2 güncellemesi ile ilgili gerekli bilgiler ve update'in içerdiği yenilikler motorola sayfasında duyuruldu.

www.motorola.com/Support/US-EN/XOOM...untry-selector/

.
  6. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Buda açıklamanın tam metni

MOTOROLA XOOM™ 3G yazılım güncellemesi

Giriş

Bu, şu an 6.3.25.5, 6.3.25.9 veya 6.3.28.3 yazılım sürümünü kullanan MOTOROLA XOOM™ 3G kullanıcıları için bir yazılım güncellemesidir. Bu yeni yazılım paketi, MOTOROLA XOOM tabletlerini 6.5.17 yazılım sürümüne günceller ve birçok yeni özellik ve performans iyileştirmesi sunar.

Sürüm, güncellenecek olan Motorola yazılımına ek olarak Google™ Android™ İS'yi de 3.1 sürümünden Honeycomb 3.2 sürümüne günceller.

En iyi performans için, bu en son yazılım güncellemesini indirmenizi ve yüklemenizi öneririz. MOTOROLA XOOM'unuz hakkında daha fazla bilgi için, www.motorola.com/myxoom sayfamızı ziyaret edin.

Bu sürümü kimler kullanabilir?

Avusturya, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye ve Birleşik Krallık'taki MOTOROLA XOOM kullanıcıları.

Bu sürümü indirdiğinizde aşağıdaki yeni özelliklere erişebilirsiniz:

• Gelişmiş Uyumluluk Modu - Seçili uygulamalar için çift piksel moduna geçiş özelliği. Seçildiğinde, uygulama alt pencereleri ve aşağı açılan menüler de çift olur. Ayrıca, piksel çiftleme ayarları her uygulama için kaydedilir.

• Dönüşü Hızlandırma - Tablet döndürüldüğünde ekran daha hızlı döner.

• Yuva desteği - Cihaz yuvaya takıldığında otomatik olarak algılanır ve bir uygulama veya yuva profili başlatılır.

• QuickOffice™ - tam sürüm - Microsoft® Office dosyalarını düzenleme ve pdf dosyalarını görüntüleme desteği sunar.

• MOTOPRINT™ - MOTOROLA XOOM 'unuz için bir yazdırma uygulamasıdır. Bu uygulama, tablet içeriğinizi kablosuz üzerinden yazıcınıza yazdırmanızı sağlar. Resimler dahil birçok içerik türünü doğrudan tabletinizden yazdırabilirsiniz.

• Gelişmiş VPN desteği.

• Hırvatça, Macarca ve Rumence dil desteği.

• İbranice, Arapça, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca, Türkçe ve Lehçe için ek harici klavye düzenleri.

• Citrix™ istemcisi.

• 3LM™, MOTOROLA XOOM cihazınızın şirket ortamında uzaktan yönetilmesini etkinleştirir.

Yazılımı yükleme talimatları

Başarılı bir yükleme için, bu güncellemeyi tabletinizdeki pil en az %­50 doluyken ve bir kablosuz ağa bağlıyken yüklemenizi öneririz.

Bu güncelleme için bir bildirim mesajı aldıysanız:

1. "İndir" öğesini seçin.

2. Yazılım indirildikten sonra, "Şimdi yükle" öğesini seçin.

3. Yazılım yüklendikten sonra, tabletiniz otomatik olarak yeniden başlatılır.

4. Tabletiniz artık 6.5.17 yazılımıyla güncellenmiştir.

Bu güncelleme için bir bildirim mesajı almadıysanız:

1. Uygulamalar menüsündeki Ayarlar simgesini seçin.

2. "Tablet hakkında" öğesini seçin.

3. "Sistem güncellemeleri" öğesini seçin.

4. "İndir" öğesini seçin. Yazılım indirildikten sonra, "Yükle" öğesini seçin.

5. Yazılım yüklendikten sonra, tabletiniz otomatik olarak yeniden başlatılır.

6. Tabletiniz artık 6.5.17 yazılımıyla güncellenmiştir.

Bu güncellemeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, www.motorola.com/myxoom adresini ziyaret edin

Bazı özellikler, hizmetler ve uygulamalar ağa bağlıdır ve tüm alanlarda kullanılamayabilir; ek hükümler, koşullar ve/veya ücretler uygulanabilir. Tüm özellikler, işlevler ve diğer ürün özellikleri bildirilmeksizin veya zorunluluk olmaksızın değiştirilebilir. Ayrıntılar için servis sağlayıcınıza başvurun.

MOTOROLA ve şekilli M Logosu Motorola Trademark Holdings, LLC'nin ticari markalarıdır veya tescilli ticari markalarıdır. Adobe Google ve Android Google, Inc.'ın ticari markalarıdır. Diğer tüm ürünler ve hizmet adları ilgili sahiplerinin malıdır. ©2011 Motorola Mobility Inc. Tüm hakları saklıdır.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Değişiklikler
    -Yeni açılış animasyonu
    -4 yeni program eklenmiş : moto print, citrix, quickoffice HD, Yeni market uygulaması ( dikey-yatay kullanılabilir)
    -Daha küçük ekran çözünürlüğü için yapılmış uygulamaları zoom yaparak büyütme özelliği
    -Dock istasyonu için yeni seçenekler menüsü
    -Harici klavye için tuş dizilimi ve fare için hız ayarı menüsü
    -Bildirimler menüsünde güncellemeler mevcut.

Xoom sahipleri daha fazla değişiklik dikkatinizi çektiyse paylaşalım.

.
  8. caglet
        Like  

.

User deleted

Ben avusturya rom'unu yüklemiştim ya 3.1.. geçen gün baktımda 3.2 güncellemesi var yazyıordu otomatik avusturya rom'u ile yaptım yani , ve moto print , citrix gibi uygulamaları göremedim ? ..

.
  9. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Türkiye update'i ile Motoprint , citrix ve Quick Office geliyor.

.
  10. caglet
        Like  

.

User deleted

citrix ne işe yarıyor , birde Quick Office çok yararlı mı ? .. apksini bulup yüklerim..

.
  11. ilhan78
        Like  

.

User deleted

citrix i denemedim,uzakten erişime yarıyor olabilir,
    Quick office HD nin apk sına da tabiki bulabilirsiniz.
    Avurturya romunda türkçe dil desteği varsa , Türkiye romunu yüklemenize bence gerek yok.

.
  12. caglet
        Like  

.

User deleted

Evet türkçe dil desteği var , ama sanırım market değişmedi vede dik kullanma becerisi gelmedi, uygulama büyütme var , klavye değiştirme ikonu gelmiş sağ alta .. bunlar var yani ...bide başlangıç değişmiş...

.
  13. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Market önemli değil , en yeni sürüm forumda var bende onu yükledim.
    Yeni sürüm root olmadanda yüklenebiliyormuş.
    Bence bu romda kalsanız bişey kaybetmezsiniz.
    Vaktim var diyorsanız cihaza orjinal stock yükleyip , update edebilirsiniz:)

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

İşte onu yapıncada tüm bilgiler siliniyor ya :) ondan isteiyorum 4.0 ile artık mecbur yaparım...
    100-150 adet programve oyun var :) ..hepsini geri yükleyemem...

.
  15. ilhan78
        Like  

.

User deleted

Bende 4.0 bekleyecektim , fakat rootlu cihazda update'e basınca cihaz sapıttı habire update yükleme çalışıp , kapanıyordu mecburen geçtim.
    Hala oyunları yüklüyorum:)
    4.0 Türkiye romu Mart- Nisanı bulur gibime geliyor:(

.
38 replies since 10/12/2011, 18:41   391 views
  Share  
.