xoom mz301 için 3.2 resmi update

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caglet
        Like  

.

User deleted

21.01.2012 00:00 - 31.01.2012 23:59 - ICS geliştirmesini alacak tüm markalar ait TABLETLER

Forumda bunu gördüm ....

Şimdi düşündümde o kadar uğraşmaya değmez..4 tane program için quice office'yide yüklerim... bi ara .. :)

.
  2. ilhan78
        Like  

.

User deleted

ocak 2012 de amerika cihazları için gelecektir,avrupa ve türkiye cihazları için bence Nisan bile çok iyimser:(

.
  3. caglet
        Like  

.

User deleted

rom atarız .. bide avusturya için amerika ile aynı anda 3.1 ve 3.2 gelmiş :D 4.0 da belki gelir ...Ben buradan otomatik yaparım..

.
  4. ilhan78
        Like  

.

User deleted

o zaman bizde avusturya romuna geçeriz:)

.
  5. caglet
        Like  

.

User deleted

ben size haber veririm :D ... yüklendiğinde bu arada şimdi baktım , quikc office - citrix - motoprint gelmiş banada ... ama marketi yan yatırma özelliği yok

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (caglet @ 16/12/2011, 19:08) 
    ben size haber veririm :D ... yüklendiğinde bu arada şimdi baktım , quikc office - citrix - motoprint gelmiş banada ... ama marketi yan yatırma özelliği yok

Market'in son sürümünde dik kullanım özelliği geldi.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=48266248

Allahtan wifi Xoom kullanıyorum :biggrin2.gif: Usa versiyonu ile ilk update bana geliyor :thumb_yello.gif:

.
  7. caglet
        Like  

.

User deleted

orada anlatıldığı gibi yapamadım , vending apk nin adını değiştirmeye çalışınca bi uyarı veriyor WARNİNG falan filan diye..

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (caglet @ 16/12/2011, 19:45) 
    orada anlatıldığı gibi yapamadım , vending apk nin adını değiştirmeye çalışınca bi uyarı veriyor WARNİNG falan filan diye..

Not yazmıştım orada :thumb_yello.gif: Root yapmana gerek yok diye.Yani apk dosyasını direk kur yükle.Son sürümde bu şekilde.

.
  9. caglet
        Like  

.

User deleted

bende bu işlemleri yinede yapmamız gerek diye algıladım :D .. tmm hemen deniyorum sağol

.
38 replies since 10/12/2011, 18:41   391 views
  Share  
.