[MOD by APP] Nebtop - Universal HDMI Webtop hack

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Melfstorm
        Like  

.

User deleted

tekrar rootladım deniycem birazdan denedim ama wipe data ve wipe cache yaptıgımda recovery silinior hep normal mi acaba ??

.
  2. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Anormal abi durum söz konusu wipe yapınca recovery silinmez.wipeleri yaptıktan sonra başka bir rom dene rom arızalı olabilir.

.
  3. Melfstorm
        Like  

.

User deleted

Anladım rom oto güncelledi ama tamamen silmem gerekcek sanırım

.
  4. e398ci
        Like  

.

User deleted

weptop bende çalıştı fakat ekranı touchpad ve klavye olarak bir türlü kullanamadım.acaba biyerde yanlış mı yapıyorum?bu arada bende mirror phone seçeneğide yok onun yerine widget saat var.

.
  5. ErgN
        Like  

.

User deleted

İşte bu çok iyi oldu :) eyvallah sinan abi.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Melfstorm @ 15/3/2012, 19:07) 
    tekrar rootladım deniycem birazdan denedim ama wipe data ve wipe cache yaptıgımda recovery silinior hep normal mi acaba ??

custom recovery ancak radio rom flashlarsan silinir, wipe data yada wipe cache ile silinmesi mümkün değil.

.
  7. cnyt37
        Like  

.

User deleted

Sinan abi öncelikle çok tesekkur ederim.bu aletten maximum faydayi sizin ve diğer arklarin paylasimlari sayesinde sagliyoruz.
    Neptop a gelirsek hersey düzgün calisiyor fakat mobil view de videolar entertaiment center daki kadar kaliteli gorunmuyor.mx,dice ve es player da denedim görüntü kare kare oluyor,center da çok iyi gorunuyor.Bildiginiz bir ayari var mi?

.
  8. zohahahaha
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim uygulamayı sorunsuz çalıştırdım. yanlız bir sorum olacak. uygulamalar ekranında sayfayı nasıl aşağıya çekebiliyoruz.
    saffayı aşağıya çekemediğimden sadece üsteki uygulamaları görebiliyorum.

.
  9. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 20/4/2012, 10:15) 
    QUOTE (Melfstorm @ 15/3/2012, 19:07) 

custom recovery ancak radio rom flashlarsan silinir, wipe data yada wipe cache ile silinmesi mümkün değil.

Sinan Bey kolay gelsin arkadaşıma motorola atrix aldık telefonu root edip bizde neptop yazılımından yararlanmak istiyoruz ancak arkadaşımın çekincesi var garanti bozulurmu diye kesin olarak root işlemi sonucunda cihazın garantisi bozulurmu birde benim kendi cihazım photon 4g cihaza ics kitchen rom kurdum üzerinde webtop desteği yok hd stationumda var ama webtop desteği olmadığı için tam randımanlı kullanamıyorum neptop telefonda webtop yazılımı olmadan işe yaramaz heralde cihazıma uygun webtop yazılımı flashlayabilirmiyim bilgisi olan tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (efsaneturk @ 23/5/2012, 11:39) 
    QUOTE (Semseddin @ 20/4/2012, 10:15) 

Sinan Bey kolay gelsin arkadaşıma motorola atrix aldık telefonu root edip bizde neptop yazılımından yararlanmak istiyoruz ancak arkadaşımın çekincesi var garanti bozulurmu diye kesin olarak root işlemi sonucunda cihazın garantisi bozulurmu birde benim kendi cihazım photon 4g cihaza ics kitchen rom kurdum üzerinde webtop desteği yok hd stationumda var ama webtop desteği olmadığı için tam randımanlı kullanamıyorum neptop telefonda webtop yazılımı olmadan işe yaramaz heralde cihazıma uygun webtop yazılımı flashlayabilirmiyim bilgisi olan tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum

root etmek, sistem dosyalarını değiştirdiği için, garanti kapsamı dışına çıkarır.
    ancak geri dönüşü vardır; "unroot" edersiniz olur biter.

.
  11. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 23/5/2012, 10:55) 
    QUOTE (efsaneturk @ 23/5/2012, 11:39) 

root etmek, sistem dosyalarını değiştirdiği için, garanti kapsamı dışına çıkarır.
    ancak geri dönüşü vardır; "unroot" edersiniz olur biter.

bilgi için teşekkür ederim webtop konusunda bilginiz varmı peki örneğin droid razrda webtop bulunuyor ve bu cihaz ics li icsli photonuma bu yazılımı entegre edemezmiyim

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

orijinal ICS'te webtop olacaktır elbet.
    ancak sizin kullandığınız cynogenmod tabanlı - CM9 - bir rom olduğu için webtop olmaz; nebtop'u deneyebilirsiniz.
    ama çalışacağının garantisi yok çünkü atrix'te arıza çıkarmıştı namussuz :)

alternatif olarak HDMI mirroring ile kullanabilirsiniz. "overlay scan" ayarını da kuracalayarak en uygun görüntüyü bulursunuz.
    en nihayetinde webtop lapdock'la beraber bile yavaştır.
    çok büyük beklentilere girmeyin ama anlık olarak iyi bir alternatiftir.
    HDMI kablosu ile bağlarsınız TV'ye, cihazınız da olur bir fare, kullanırsınız.

nebtop veya webtop uygulamasını fare ve klavye ile kullanırsanız çok daha lezzetli olur :)

.
  13. ogztn
        Like  

.

User deleted

nebtop tamam da ben mirroring olayını yapamadım ya.onu nasıl yapıcaz?

.
  14. Türk0044
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu nebtopu nasıl kuracam daha basit bir dille anlatabilirmisiniz ne yaptıysam olmuyor...

.
  15. cnyt37
        Like  

.

User deleted

Dosyanin uzantisi .zip tir onu .apk seklin de degistir ve yukle.Programi ac,kabloyu tv ye bagla sonra load a bas,karsina gelen ekrandan Webtop u sec vebekle.
    Tv den dogru hdmi cikisini sectiginden eminmisin?

.
47 replies since 3/1/2012, 21:56   5202 views
  Share  
.