Team Eos Yeni Rom ICS 4.0.3 Mz601 3G Wifi

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Sorun ne onu tam anlamadım.Bazı programları indiremezsin ics doğal olarak daha tabletler için final sürümünü yayınlamadı ve bizde verilen kaynak kodlar doğrultusunda paylaşım yapıyoruz.Yani xda vb.. sitelerdeki arkadaşlar romu paylaşıyor bizde yayınlıyoruz.Cihazınız bu öğe ile uyumlu değil diyorsa market enabler programını bir nede belki işine yarayabilir eğer oda olmazsa indirecek olduğun programları internetten indir cihaza at ve kur.

.
  2. caprice
        Like  

.

User deleted

kullandığım kadarı ile bu romları yüklemeye değmez belli bir müddet kullandığınızda tablette bir ağırlaşma meydana geliyor tepkmeler gecikmeli gelmekte orjinal romdaki stabilite ve hız yok rom kurduğunuzda ilk başlarda baya bi hızlı ama 1-2 tane program kurdunuzmu makina sanki sırtında 1 ton yük taşıyor gibi tuşa bastığınızda gecikmeli geliyor.

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    caprice sana katılmıyorum bu konuda cihazda 4 gb boş yer kaldı fakat hala canavar gibi de çalışıyor..

.
  4. caprice
        Like  

.

User deleted

sorun nerde ? tepkimeler çok geç ilk kurulduğu gibi değil

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Bende hiç bir zaman öyle bir sorun olmadı mauslada bağlasam oyun kollarıylada oynasam ne gecikme var nede algılamama.

.
  6. cimsav
        Like  

.

User deleted

Ben birşey merak ediyorum.. En son ICS kurmuştum... sizin tabletlerin kullanımı sizce nasıl? Çok fazla "Restart" yapıyor mu? Mesela Opera açıkken, bir oyun oynuyorsam ( mesela Air Attack ) bir süre sonra aniden Restart yapıveriyor... Sadece oyun değil herhangi başka bir uygulamada da olabiliyor. Bazen açılırken bile 1 kez restart yaptığı oluyor... Günde 3 saat kullanıyorum bu süre zarfında 5-6 kez Restart işlemi oluyor.... Yapmam gereken bir ayar mı var acaba? Sizlerde nasıl oluyor? Tablette bir kusur mu varki?

Derleme numarası : EOS IML74K Nightly 22 (5ae8a87)

.
  7. cimsav
        Like  

.

User deleted

Tamamdır arkadaşlar... yukarıdaki sorumu bu forumda başka yerde de sormuştum... Cevaplar neticesinde işi bitirdim... Artık "Restart" falan yok. çok iyi çalışıyor alet... Emeğinizie sağlık, Allah razı olsun.

Sorun yaşayan arkadaşlar için ufak bi özet geçeyim...
    Elimdeki 1gb microsd kart içine
    http://goo-inside.me/roms/teameos/gapps/EO...4.0.3_v10.5.zip
    http://goo-inside.me/roms/teameos/nightlies/umts_everest/ ( buradaki en yeni dosyayı seçtim şuan için 35 no'lu )
    aynen kopyaladım.. zip dosyasını açmadım...
    1-Tabletin Power butonuna bastım Motorola logosu göründükten 2 sn sonra Ses Azaltma butonuna bastım..
    Android Recovery'e girdim...
    2-Clockworkmod a girince karşımıza bir menü geliyor.Bu menü ses tuşu ile "aşağı/yukarı" on/off tuşu ile "onaylama" işlemi görüyor.Buradan WIPE DATA / FACTORY RESET"seçerek cihazı resetleyin.Reset işlemi bitince...
    3-Install zip from sdcard"seçeneğini seçiyoruz.Karşımıza yeni bir menü geliyor.Bu menüden "choose zip from sdcard"seçeneğini seçip devam ediyoruz...
    4-"choose zip from sdcard" seçeneğinden B1'de indirip SD kart'a kopyaladığımız "Eos-umts_everest-35" dosyasını seçip kuruyoruz.Bu işlem cihazımıza ICS 4.0.3 versiyonunu yükleyecek.Yükleme bittikden sonra....
    5-"choose zip from sdcard" seçeneğinden B2'de indirip SD kart'a kopyaladığımız "EOS_GApps_ics_4.0.3_v10.5"dosyasını seçip kuruyoruz.Bu işlem cihazımıza google paketini yükleyecek.

Yukarıdakileri bu forum içerisinden derleyerek yazdım.

Kurulum 2-3 dakikada bitti... Kurulum sonrasında kablosuz ayarını yapıp gmail hesabımı da aktif ettim... tableti kendi haline bıraktım ve eskiden Android marketten kurduğum tüm oyun ve programları indirip kendiliğinden kurdu.. ben gerisine hiç karışmadım... En güzeli de bu...

.
  8. batlamyus30
        Like  

.

User deleted

Ben tüm yeni romları yükledim. 10 numara çalışıyor. Kamera ve 3G problemleri çözülmüş. Ekran hassasiyeti mükemmel olmuş. İpad kadar kaliteli diyebilirim. Tek bir sorun var o da Google Müzik programı hafızadaki şarkıları görmüyor. Bende Poweramp indirdim ve o görüyor. Fakat Google Müzik'e de alışmıştım. Çok güzel ve kullanışlı arayüzü vardı. Bu konuda bir önerisi olan?

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Real Player'i dene istersen çok daha güzel :)

.
  10. rtalo66
        Like  

.

User deleted

Merhaba
    Acaba su "maalesef müzik durdu"hatasi neden oluyor ve nasil duzeltirim.

.
  11. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (rtalo66 @ 8/3/2012, 10:14) 
    Merhaba
    Acaba su "maalesef müzik durdu"hatasi neden oluyor ve nasil duzeltirim.

ilk defa duydum; ne zaman ve nasıl karşılaştınız bu uyarı ile?

.
  12. rtalo66
        Like  

.

User deleted

sizin onermis oldugunuz romu yukleyince. Sistem tertemiz iken dahi veriyor bu mesaji. Hatta birkac kere tekrardan yukleme yaptim fakat ayni mesaji almaya devam ediyorum. :( mxplayer video programindan kaynaklaniyor olabilirmi.tesekkurler.

.
  13. beefytr
        Like  

.

User deleted

valla olabilir; bir de mxplayer'i kaldırıp deneyin.
    en nihayetinde bu yazılım halen deneme / yanılma aşamasında; son hali değil elbette.
    sorun devam edersebir başka hal çaresi düşünelim.

.
  14. ambiance
        Like  

.

User deleted

hocam normal harddiskler format attıkça eskirler tabletlerde böyle bir sorun olabilir mi?

.
  15. beefytr
        Like  

.

User deleted

bir şey olmaz :)
    ne kadar eskitebiliriniz ki Allah aşkına :)

.
30 replies since 25/1/2012, 10:05   1690 views
  Share  
.